Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

pai te duci la un trainer si zici sa dai reset la talente, platesti 1 gold sau cat e si dupa asta toate punctele care le aveai pe protection se scot de acolo si poti sa le bagi unde vrei.

daca vrei sa ramai protection poti sa ramai si 2h ca, cand ti se activeaza reckoning dai destul de bine, dar daca esti prot cel mai indicat este sa fii 1h+shield

Link to comment

maggy down yesterday :) t4 chest am bagat tot dkp`u pe el 32 mai mult decat celalalt care avea numa 31,, am si bagu epic de 20 slot :)) amd at roll de 98 cu 1 mai mult decat un priest cu 97 xD ..

@ Shade in northerend poti zbura ? (sper ca nu .. nu am epic flying si nu vreau sa imi iau )

Link to comment

In seara asta, al 2lea raid al guildei am reusit : Aran 1st try, Chess 1st try, Prince 2nd try, Netherspite 7%

NS e destul de usor daca e teamwork si coordonare , bafta urmatorul raid :)

RoS , Mother si Council down. RoS dupa 3 zile de raid , in ultimul raid RoS + mother 2nd try [ 1% "wipe" prima data .. s`au entuziasmat ruptz si au resetat`o ... ] duminica , council azi si maine illidan tries :P wish me luck

Link to comment

am facut 1% wipe cu 5 min left la illidan pe la al 3lea kill . Auzisem si ca s-a facut pe BL wipe la Brutallus la 10k hp left . Apropo virus pe ce realm esti? - misto avatar:))) .

Deathwing-EU

Cand faceti raid/instanta/etc folositi programe gen ventrillo? Sau nu e nevoie?

In raids e mai mult ca sigur nevoie de un program de genul asta , insa in instante nu e nevoie ... insa se poate folosi ingame voice chat pentru instante daca se insista :)

Link to comment

Cand faceti raid/instanta/etc folositi programe gen ventrillo? Sau nu e nevoie?

in raid e "recomandat" macar pana invatati toti encounterurile . Apoi dupa al 4 sau 5lea kill sa zicem la un boss mediu se poate face foarte usor si fara astfel de programe , cele mai frecvente fiind vent sau teamspeek . Oricum ar fi fara VT raidu e plictisitor . Incearca , cu niste prieteni sa faci group q / battleground / instance sau raiduri cu si apoi fara el si sa vezi ce dif mare e:P trece mai usor timpu .

Incearca sa farmezi rep cu Sporeggar fara vent :))) innebunesti

Link to comment

deci bine imi scot punctele de la protection.. dar la ce bag?

La Retribution.

in raid e "recomandat" macar pana invatati toti encounterurile . Apoi dupa al 4 sau 5lea kill sa zicem la un boss mediu se poate face foarte usor si fara astfel de programe , cele mai frecvente fiind vent sau teamspeek . Oricum ar fi fara VT raidu e plictisitor . Incearca , cu niste prieteni sa faci group q / battleground / instance sau raiduri cu si apoi fara el si sa vezi ce dif mare e:P trece mai usor timpu .

Incearca sa farmezi rep cu Sporeggar fara vent :))) innebunesti

Am farmat Sporeggar fara vent. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...