Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Yaaay, mi-am rezolvat problema.

Ceva guilds pe Zenedar :D ?

L.E. Am vazut la un priten ca la Rogue, sub bara de energy, era o alta bara care arata cand se incarca energy-ul, as vrea sa aflu cum se numeste acel add-on care face asta.

Si as mai vrea un add-on bun pt. map :)

e x-perl unit frames

guilda la lvl mic te incurca.
nu-i adevarat.
Link to comment

primu caracter care l-am facut l-am bagat repede intr-o guilda si toata lumea era entuziasmata sa mearga la ''raid'' in goldshire sau drq mai stie unde la lvl 30 ! woopy!

parerea mea e ca daca faci dinastea, pierzi vremea.. (daca vrei sa faci lvl mai repede)

daca nu, e ok, poti sa te bagi intr-o guilda :D

Link to comment

primu caracter care l-am facut l-am bagat repede intr-o guilda si toata lumea era entuziasmata sa mearga la ''raid'' in goldshire sau drq mai stie unde la lvl 30 ! woopy!

parerea mea e ca daca faci dinastea, pierzi vremea.. (daca vrei sa faci lvl mai repede)

daca nu, e ok, poti sa te bagi intr-o guilda :D

Cu primul caracter in orice joc, de cel mai mult eram interesat sa descopar "maretiile" jocului, sa simt ca am dat un ban pe ceva bun, si sa vad toate partile frumoase din el, cum ar fii raid goldshire la lvl 30, facut deadmines, sa merg prin orasele mari si sa vizitez, nu doar grind, sa fac lvl 70 cat mai repede, si sa cred cu prepotenta ca sunt jucator adevarat de WoW si ca stiu toate alea...

nu, chiar nu pierzi vremea..

Link to comment

:beer: ding ... lvl 69 :hello: :bananadance2:

abia astept lvl 70 :beer:

hai k nu mai ai mult .. :)) kteva ore "bune"

ps : iti dau 1 sfat dak ai zona in care nu ai fost pana acum.. fugi acolo si incepe q acolo faci mai repede.. xp bun si quri usoare la inceput

Link to comment

9 ? :| eu cand le`am terminat aveam 12 parca ,mergi prin Stormwind , dupaia in Eastvale Logging Camp (zona aia) si la farmele de langa râul ce desparte duskwood de elwyn (in caz ca nu le-ai facut)

ps , nu te abate de la nici un quest , iti garantez ca o sa te surprinda cu ceva :)

Link to comment

Am o mica prob, am lvl 9 si am terminat questurile din Ewlynn Forest, ceva sugestii ^^ ?

quri in goldshire .. apoi in stanga spre redridge la pod ... la ferme mai sunt quri .. mai ai o gramada .. dak joci solo pleci westfall cu lvl 11-12

Link to comment

Eu am plecat 10 sau 11. Sigur ai fost peste tot ? Sunt cateva quest hubs pe acolo ...

- Northshire Abbey ( parca asa ii zicea ) - pana pe la lvl 5

- Goldshire - pana pe la 7-8

- Westbrook Garrison + Eastvale Logging Camp - pana la 10-11

- Stormwind - nimic prea impresionant, cateva deliveries, si class quest la lvl 10

Deasemenea, mai e un guard inainte de Eastvale care-ti mai da vreo 3 questuri..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...