Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Guest axel159

Si inca ceva... se merita sa cumperi gold de la tot felul de mascarici de astia ?

Daca nu, spuneti-mi si mie, va rog, niste zone de farmat sa fac niste bani :|

Link to comment

Un team de 2v2 . hunter + holy pala badly geared, cateva so1 + blues ,

avand in vedere ca nu vreau sa treaca saptamana fara sa iau macar 150arena points, cand e cel mai bine sa port dueluri ? (garatant o sa fie 0 -10 ) dar din experintza va intreb cam cand joaca teamurile cu rating mai mare astfel incat atunci cand ne crushaiesc sa ne scada noua ratingul cat mai putzin ( da stiu ca realmurile difera)

Also , ce addon poate folositzi pt key bindings ?

Si in final : Paste Fericit ! ^^

Link to comment
Guest iDevil

Salut,

Am o nelamurire in legatura cu wow. Zilele astea o sa imi cumpar si eu jocul + prepaid card, dar am o intrebare : Daca downlodez acum 10 days trial pot sa continui cu acelasi caracter dupa ?

Multumesc anticipat

Link to comment

Salut,

Am o nelamurire in legatura cu wow. Zilele astea o sa imi cumpar si eu jocul + prepaid card, dar am o intrebare : Daca downlodez acum 10 days trial pot sa continui cu acelasi caracter dupa ?

Multumesc anticipat

Da , pastrezi toate caracterele de pe toate realmurile cand iti upgradezi trialul.

@shade - http://be.imba.hu/?zone=EU&realm=Death...racter=Brotacel [ PvE gear score: 242.24 ]

Oricum ... site`ul e muci ... are nevoie de o gramada de modificari ca sa te poti increde in el.

Ex: Nu ia in consideratie talent spec pentru score. Ia ca downside overcapped shr pe arcane cand spec`ul este clar deep fire .. Itemele cu socket bonus stamina/resilience care nu iti folosesc in multe cazuri [ chestii care le eviti , gen blue socket - pui red pt spell dmg si pierzi socket bonusu de 2 stamina ] , la fel ... le ia ca greseli ... cand de fapt , overall , sunt imbunatatiri.

Link to comment

ReneGade, e grav daca luati wipe la urs...va trebuie 2 tanci buni si 3 healeri cu mp5 si faceti lejer primii 2...la urs pozitionati tancii unu peste altu' intr-un anumit loc si nu-i mai miscati de-acolo nici la charge ca se intoarce singur...si unu sa tankeze ursu si unu normal form...si la akil'zon(parca ala e al doilea?) cu cateva secunde inainte de storm (care ar fi bine sa fie anuntata de RL cu /rw de multe ori cu macro) va grupati toti pe tank si cam asta e tot(daca va ajuta sa vedeti mai bine puteti pune un mark pe el)..pasarile le puteti ignora...urmatorii bosi nu vi-i mai zic, ca sigur nu-i veti face pana nu luati iteme mai bune...macar ii farmati pe primii 2 pentru iteme..

Link to comment

Un team de 2v2 . hunter + holy pala badly geared, cateva so1 + blues ,

avand in vedere ca nu vreau sa treaca saptamana fara sa iau macar 150arena points, cand e cel mai bine sa port dueluri ? (garatant o sa fie 0 -10 ) dar din experintza va intreb cam cand joaca teamurile cu rating mai mare astfel incat atunci cand ne crushaiesc sa ne scada noua ratingul cat mai putzin ( da stiu ca realmurile difera)

Jucati doar martea daca vreti teamuri mai slabe

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...