Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Merge shadow in Arena 2v2, bine mersi si te duce departe cu rogue.

Discipline merge la fel de bine, nu stiu despre holy insa.

Depinde si ce fel de pvp (arena, bg, world).

n-ai sa vezi spriest+rogue pe Misery ajungand prea departe,filmele ce sunt warcraftmovies cu 2k+ rated sunt pe BG`uri slabe

neaparat disc/holy pt arena, +rogue sau lock in 2v2

Link to comment

merge sa iau battlecast set? :)

sau sa ma bag pt gladiator set? :)

Spellstrike zic eu, battlecast e porcarie. Daca vrei pvp resillience > all, deci gladiator > all.

Cleared Kara btw... finally. S-a prins si guildmasterul ca e mai bine cu 3 healeri si l-am facut pe prince si nightbane din a 2-a incercare.

Voi de cate ori faceti raids pe saptamana?

Link to comment

lol deea quit giving advice pls

PvP = disc/holy. Shadow daca vrei ceva DD+dots dar n-o sa te duca prea departe.

Deep holy e pentru raids.

Am stat mult si m-am uitat la priests in Bg-uri ... Nu joc eu wow de mult timp dar un priest pe shadow nu prea are mari sanse. Daca stai sa te bazezi pe fear si silence, skill-uri la care ai cooldowns mari, priest-ul e pa. Vrei sa faci DD dintr-un healer ? :)

PS: Am zis de Holy pentru ca are destule heal-uri prea marfa :)

Link to comment

alea sunt aiureli, probabil multi au dat respec pt raid sau shit,de ex uitate-te Dullemor (priestu cu care faceam 3v3) stiu sigur ca s-a bagat pe shadow doar zilele astea pt pve

practic n-ai cum sa bati resto drood teams cu spriest,inafara de fear alte metode de cc nu prea sunt,mai multe sanse ai cu magu,nu zic ca nu sunt echipe de spriest+rogue high rated dar in nici un caz asa multe...

Link to comment

alea sunt aiureli, probabil multi au dat respec pt raid sau shit,de ex uitate-te Dullemor (priestu cu care faceam 3v3) stiu sigur ca s-a bagat pe shadow doar zilele astea pt pve

practic n-ai cum sa bati resto drood teams cu spriest,inafara de fear alte metode de cc nu prea sunt,mai multe sanse ai cu magu,nu zic ca nu sunt echipe de spriest+rogue high rated dar in nici un caz asa multe...

Exact cum zice Turage, cei de acolo au gear PvP de shadow, sa-ti faci doua seturi banuiesc ca te costa ceva si ramai fara puncte pentru noul sezon.

Pe druid cred ca-l arzi cu mana burn iar daca-si da inervate bagi un mass dispell. Asta dupa capu meu, poate acolo situatia e alta.

Insa da, comun e disc priest cu rogue.

Link to comment

Eu am luat vortex cu 125g, i-am zis sa-mi dea CoD doua bucati, apoi la 5 minute altcineva vindea cu 100g, am luat si de la asta cu banii jos cu gandul sa-i dau return aluia dar mai apoi am zis ca nu e fair si le-am pus la AH cu 150g, a doua zi s-au vandut ambele dar 7g AH cut e magarie :)

Am pastrat doua pentru trinketul ce va veni in weekend.

Primal nether parca e in jur de 25g.

Link to comment

jur ca am vazut nether vortex la 75... iar acum cand am nevoie de ele cel mai mic pret e 220g <_<

wtb belt of blasting tailorer on draenor, sunt zgarcit, nu platesc bine.

Noi 3/7 , casual guild
lol phew, credeam ca sunt singurul

check my dps on bane: http://img232.imageshack.us/img232/7817/wowscrnshot042108221426dw3.jpg

si ca sa ma laud, azi mi-am luat cioara smechera

http://img228.imageshack.us/img228/2698/wowscrnshot042308095023og9.jpg

<3 Onyxien.

Link to comment

blacka, nu stiu cat de des mai faceti BT sau dk il mai faceti, dar am cateva intrebari pt Ilidari Council:

1. Pe lady malande cati rogues si cati magi tineti? sau cat ar fi bine sa tii pt primele incercari

2. Pe Gathios the Shatterer cine il tankeaza : druid sau warr? si cati healeri tineti pe el :D

3. si pe magu care il tankeaza pe High Nethermancer Zerevor cati healeri aveti?

ms anticipat !:P

Link to comment

blacka, nu stiu cat de des mai faceti BT sau dk il mai faceti, dar am cateva intrebari pt Ilidari Council:

1. Pe lady malande cati rogues si cati magi tineti? sau cat ar fi bine sa tii pt primele incercari

2. Pe Gathios the Shatterer cine il tankeaza : druid sau warr? si cati healeri tineti pe el :D

3. si pe magu care il tankeaza pe High Nethermancer Zerevor cati healeri aveti?

ms anticipat !:P

good anticipat :)

Link to comment

blacka, nu stiu cat de des mai faceti BT sau dk il mai faceti, dar am cateva intrebari pt Ilidari Council:

1. Pe lady malande cati rogues si cati magi tineti? sau cat ar fi bine sa tii pt primele incercari

2. Pe Gathios the Shatterer cine il tankeaza : druid sau warr? si cati healeri tineti pe el :D

3. si pe magu care il tankeaza pe High Nethermancer Zerevor cati healeri aveti?

ms anticipat !:P

Facem saptamanal BT si tot saptamanal face si Illidan misto de noi ca nu ne da legendare. Poi din ce-mi amintesc vine asa:

1. 1 rogue, daca aveti elemental shaman e gg, daca nu puneti un resto shaman sa-i dea heal tankului lu malande si isi face macro cu focus si intrerupt (earth shock), dar sa stea un rogue totusi ca o sa aiba resisturi mai mult ca sigur, merge si un dps warr cu pumelu ca back-up :) uite aici macro: /cast [target=focus]Earth Shock(Rank 1)

2. warr si parca are 3.

3. 2 daca-mi aduc bine aminte sau chiar unul.

npc

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...