Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Guest r3nzolino

as avea si eu o intrebare

ce parere aveti de elemental shaman? ghildele voastre folosesc asa ceva?

eu am un ele shaman cat de cat echipat, prin septembrie am terminat ssc/tk ... top pe server, dar apoi m`am lasat

la ora actuala vad ca e cam greu sa gasesti o ghilda pro..

Link to comment

as avea si eu o intrebare

ce parere aveti de elemental shaman? ghildele voastre folosesc asa ceva?

eu am un ele shaman cat de cat echipat, prin septembrie am terminat ssc/tk ... top pe server, dar apoi m`am lasat

la ora actuala vad ca e cam greu sa gasesti o ghilda pro..

Noi folosim unul in fiecare raid si cred ca mai toate guildele au cel putin un ele shaman.

Link to comment

as avea si eu o intrebare

ce parere aveti de elemental shaman? ghildele voastre folosesc asa ceva?

eu am un ele shaman cat de cat echipat, prin septembrie am terminat ssc/tk ... top pe server, dar apoi m`am lasat

la ora actuala vad ca e cam greu sa gasesti o ghilda pro..

avem 1 elemental shammy desigur. Faza e ca numai 1 trebuie...Asta in comparatie cu magi,warlocki,rogue care ai 3-6 in guilda.

Link to comment

nu imi puteti da si mie un ghid de avansare pt hunteri ? am cautat pe google dar am gasit numai prostii... :)

ce ghid iti trebuie la hunter:) apesi 3 butoane si gata:P mergi si baga petu-n fata si faci lvl imediat:) la lvl tau poti sa mergi in Stv . sa faci xp.

Link to comment

DOAMNE DUMNZEULE !! MOR!!!

CUM ............ SA FAC 5 SP-URI SI CAND IL FAC AZI PICA TRINKETU SI IL IA ALTU @@$$@!##$!@? r$q# r%@?

5 ori ti se pare mult ? :) Cred ca te referi la quagmirran`s eye , care l`am "farmat" si eu o vreme ... 84 de runs pana a picat o [ 1 ] data ... Am fost destept sa fac grup fara casteri care aveau nev de el si l`am luat [ doar ca a ajuns sa stea in banca .. exact cum face si knock ]

Maine Patchu..... Kkt.... Iar se reseta addonurile..si pana apar altele...avem de asteptat

sa sti ca unele addon`uri inca mai functioneaza chiar si dupa patch .. poate unele o sa aiba erori , dar altele n`au probleme o vreme :) trebuie doar sa bifezi "load out-of-date addons" si sa verifici dupa updates :)

Link to comment

a devenit prea simplu jocu momentan,cel putin asa mi se pare mie,sa fii full epic e o nimica toata,acuma honoru il faci iar extrem de usor,mai toate guildele merg in BT direct din kara :| , etc.

MgT e super simpla,n-am avut nici un wipe la bossi,doar la trash vreo 2,faceam pull la mai multe grupuri deodata din greseala

ce ma enerveaza la patchurile noi,e ca mai totdeauna trebe sa instalez noile versiuni de la addonuri

Link to comment

a devenit prea simplu jocu momentan,cel putin asa mi se pare mie,sa fii full epic e o nimica toata,acuma honoru il faci iar extrem de usor,mai toate guildele merg in BT direct din kara :| , etc.

MgT e super simpla,n-am avut nici un wipe la bossi,doar la trash vreo 2,faceam pull la mai multe grupuri deodata din greseala

ce ma enerveaza la patchurile noi,e ca mai totdeauna trebe sa instalez noile versiuni de la addonuri

Noi n-am avut nici un wipe la trash, insa la mobi cateva, mai ales la penultimul.

Kael e easy daca-l stii din TK :) ca sa nu mai zic ca e lock's moment of glory:

http://img301.imageshack.us/img301/3484/wowscrnshot032608231305vm3.jpg

Prima oara l-am tankat cu paladinul care era pe prot... a inceput sa spameze heal, smart move.

A doua oara l-am facut singur.

Epic caster gloves... le-a luat magul <_<

Link to comment
Guest tibi01

Ms pt site knockaround

http://files.wowace.com/

si asta e bun pt addonuri.Smecher site-ul

Si Mt e foarte simpla,Iti iei si un gem epic daca faci niste questuri.pt. mage/lock..etc 12 spell dmg parca(red gem).Sa te duci Heroic Mt tre sa-l omori pe Kael in Normal mode,dupa poti sa te duci heroic.

Acuma astept sa incep instanta aia de 25 ;) Mai avem 2 bosi in Bt dupa sper sa incepem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...