Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Hai ma lasati glumele ajutatima si pe mine ca vreau sa cumpar wow original si sa cumpar si un cont pe blizzard si vreau mai intai sa joc pe un server privat sa vad cum sta treaba is incepator recomandatimi si mie o rasa pentru un nab ca mine ca cu rogue mio iau mai mereu si nu prea le am decat invisible si sa lovesc pe la spate stiu :)) si apoi cand ma prinde ma rupe de numai stiu de mine

App Thade e atat de urata in cat toti ies din joc cand ma vad raman singur in arena ce drq :)) :-j

Link to comment

cat sa cer pe un Fiery weapon cu materialele lor? (eu fiind enchanterul)

La voi pe servere cat costa?

eu il fac pe gratis. Mai toate enchants free sa fiu sincer. As putea sa cer 5 gold dar pur pt ca apas un button nu se merita.

cum fac bani din enchanting: ma duc la Ah si tot ce e green item sub 6 gold vand si disenchant. Daca pica essence am facut 5-6 gold/item, daca e dust am pierdut ~1g si daca e prismatic shard am facut vreo 25. Daca e gol AH imi pun neckul de BT, ma teleportez acolo si go go farm belfi.

Si asa mi-am luat enchanting doar pentru ring enchants.

foloseste cineva de aici xperl ?

foloseam eu(acum sunt pe Pitbull)...care e problema?

Link to comment

eu il fac pe gratis. Mai toate enchants free sa fiu sincer. As putea sa cer 5 gold dar pur pt ca apas un button nu se merita.

cum fac bani din enchanting: ma duc la Ah si tot ce e green item sub 6 gold vand si disenchant. Daca pica essence am facut 5-6 gold/item, daca e dust am pierdut ~1g si daca e prismatic shard am facut vreo 25. Daca e gol AH imi pun neckul de BT, ma teleportez acolo si go go farm belfi.

Si asa mi-am luat enchanting doar pentru ring enchants.

foloseam eu(acum sunt pe Pitbull)...care e problema?

pai . unde gasesc setarea ptr cast bar ? si unde sa micosrez icoanele de buff al inamicilor ce le dau eu...

Link to comment

Dada stiu ca e bun pretul

P.S incepem iar flame war mage - lock ?

asa cum postezi si tu reference la mages / locks , asa postez si eu fara sa cer / vreau o cearta iar .. pur si simplu imi exprim parerea despre clasa respectiva daca intra in discutie. see below

Astea da arene , poate aici locks nu sunt zerged din prima ;D

sunt curios ... unde erau arenele alea ?

hau dididudeat o.0

Asta are prieteni nu gluma.

Are foarte multi prieteni / fani. Omul desi spune ca nu a facut rested .. tot ce a facut el e sa stea in inn sa faca rested + boost in instante ... la 70 avea SM gear , ceea ce dovedeste ca nu a facut / nu putea sa faca solo in cele mai multe cazuri.

Pe langa asta , recordul vechi a fost facut pe un realm nou , unde arata range 40-70 si nu era decat el 70 , restul fiind 40-50 ....

Link to comment

Muahahah athene strikes back :))

http://www.sk-gaming.com/content/16155-Lev..._and_39_minutes

p.s http://img222.imageshack.us/img222/4655/wowscrnshot031308150738ms0.jpg

http://img101.imageshack.us/img101/678/wowscrnshot031308154240ak0.jpg

http://i86.photobucket.com/albums/k101/Marcolow69/85vs87.jpg

Astea da arene , poate aici locks nu sunt zerged din prima ;D

Athene e cel mai bun paladin, asa se vehicula, chiar dak nu joc pe oficial, is cat-de-cat pus in tema :)

Link to comment

pe TTR puteai folosi anumite comenzi de GM. de exemply teleportarea. Te teleportai intr-o arena...

uite aici raspuns de om competent ... ce raspuns mi`ai dat tu, doug, nu ma ajuta cu nimic .. de parca eu eram dobitoc si credeam ca e pe vre`un privat unde joaca doar 3 oameni ... acolo au intrat 40 de oameni in o arena ...

mersi de raspuns adrian. ma gandeam eu ca e pe TTR , ca pe PTR am mai intrat din cand in cand si nu vazusem nimic similar :)

Athene e cel mai bun paladin, asa se vehicula, chiar dak nu joc pe oficial, is cat-de-cat pus in tema :)

Nu contest faptul ca e cel mai bun paladin ... nu contest faptul ca poate joaca bine si pve [ desi ma indoiesc ] ... dar iti pot spune cu certitudine un lucru ... cere atentie. iar iar iar si iar ... cand nu i se ofera atentie ... mai scoate un filmulet cu cine stie ce [ exemplu , powerlvling`ul asta care de fapt e powerboosting ]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...