Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

@Rene: ogaaaaaaaaaarule tu nici n-ai 500 spell dmg, nu te primesc astia prin Kara si tu vrezi ZA? :D hai la arene sa bagam rating 500 sa moara Delete ca n-o sa ajunga el niciodata acolo, sa-si puna el ambitia sa-si faca un warrior sa-mi arate el mie.

Nu chiar . Am gasit ceva guild care nu tin cont de asta . Sa ai ceva epice si ajunge . Azi daca e spot liber intru @ kara ptr. last boss :D .

Link to comment

Doug ... pe langa faptul ca de la tine nu am auzit alt argument in aceasta "cearta" , in afara de RMP .... te provoc sa iti iei un mage decent [ sa nu zic blues ... S1 full gear ] si sa vezi cat de repede ajungi tu la 1850 cu toate brackets. Fa o comparatie cu lock`ul dupa asta si vezi la ce concluzie ajungi ...

Dupa cum spunea si Shade , nu vorbi pana nu sti.

cu S1 full gear poate te ti la 1500 rating dar nu mai mult de atat.

Tb cel putin 4/5 Vengefull (fully enchanted ofc) ca sa fi decent. Joaca la 1700-1850 si daca gasesti echipa FARA armele de la 1850 esti cel mai norocos. Ca sa nu zic ca 50% o sa fie full vengefull.

Poti tu sa iei un lock cu full s1 gear si sa zici ca ajungi la 1850 insa nu o faci. Pt aia iti tb si un druid bun in pvp (aia nici nu te iau un seama de nu ai 3/5 Vengefull) si un noroc chior sa nu dai de echipe de genul full vengefull la 1500(fiinda sunt mai mult decat suficiente numai ca sa se distreze)

Nu chiar . Am gasit ceva guild care nu tin cont de asta . Sa ai ceva epice si ajunge . Azi daca e spot liber intru @ kara ptr. last boss

crede-ma ca sa faci full ZA iti trebuie fie full epics fie sa fii boostat la greu(adik nu ceilalti sa aibe numai full epics, ei sa aibe full tier5+)

Link to comment

cu S1 full gear poate te ti la 1500 rating dar nu mai mult de atat.

Tb cel putin 4/5 Vengefull (fully enchanted ofc) ca sa fi decent. Joaca la 1700-1850 si daca gasesti echipa FARA armele de la 1850 esti cel mai norocos. Ca sa nu zic ca 50% o sa fie full vengefull.

Poti tu sa iei un lock cu full s1 gear si sa zici ca ajungi la 1850 insa nu o faci. Pt aia iti tb si un druid bun in pvp (aia nici nu te iau un seama de nu ai 3/5 Vengefull) si un noroc chior sa nu dai de echipe de genul full vengefull

iti arat s1 geared mage 2k rated in 2v2? (rogueu avea si el s1 gear)

decent inseamna s1 ,nu e mare diferenta intre acesta si s3

Link to comment

http://img245.imageshack.us/img245/1472/wowscrnshot030808001049gd7.jpg =>ei la noi cand nu prea au inteles nimic

http://img357.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot030808003132fz9.jpg => noi la marea adunare din ratchet

http://img353.imageshack.us/img353/5199/wowscrnshot030808003705ml9.jpg

=> in fata la orgrimmar cand i-am prafut

http://img372.imageshack.us/img372/2720/wowscrnshot030808004421ow6.jpg

=> aici cand ne-am luat-o dar oricum am intrat muult mai bine in oras decat ei la noi, plus de asta noi am omorat vreo 30 afara, am intrat in oras, am mai omorat vreo 30 si dupa vreo 5 minute si-au dat respawn in spatele nostru, eram noi in mijloc si morti :D

Link to comment

Eu doar am intebat de clasa, nu trbuia sa iasa asa scandal...

Nu a iesit nici un scandal,dar au dreptate.Daca vrei sa te apuci de WoW,incepe cu originalul,o sa regreti ca te-ai apucat de privat.Poti incepe cu un trial de 10 zile in care ai timp sa testezi.Ca si clasa, cea mai usoara e aia care iti place tie mai mult.Personal,mi se pare ca hunteru e destul de usor de jucat, dar faci cum vrei :)

Link to comment

@virus RMP e la fel de op ca si warr/druid sau lock/dru , deci nu nu tb sa ajung 1850 in toate brackets , am zis doar unu ... dar in fine hai sa ne oprim

nu am spus niciodata ca nu e un setup superb pt 3v3 , insa iti spun ca magul in afara de acest setup nu are asa mari sanse in 2v2 [ "8.7% mage utility in 2v2" - imi sustine ideea ] , pe cand lock`ul are de ales o nu numai in 2v2 , ci si 3v3 si devine preferat peste mage in 5v5 ...

cu S1 full gear poate te ti la 1500 rating dar nu mai mult de atat.

Tb cel putin 4/5 Vengefull (fully enchanted ofc) ca sa fi decent. Joaca la 1700-1850 si daca gasesti echipa FARA armele de la 1850 esti cel mai norocos. Ca sa nu zic ca 50% o sa fie full vengefull.

Poti tu sa iei un lock cu full s1 gear si sa zici ca ajungi la 1850 insa nu o faci. Pt aia iti tb si un druid bun in pvp (aia nici nu te iau un seama de nu ai 3/5 Vengefull) si un noroc chior sa nu dai de echipe de genul full vengefull la 1500(fiinda sunt mai mult decat suficiente numai ca sa se distreze)

Aveam mag pe Normal realm si nu am putut sa`l mut ... asa ca am facut re-roll pe Deathwing [ Brotacel - sig ]. Ideea e ca eu pe magul asta nu am facut asa mult pvp cum am facut pe vechiul mag si totusi cu ~90 resilience tin magu in 2v2/3v3 cu niste setupuri bomba la 1500+ . Nu iti trebuie 4/5 S3 sa fi decent imbracat ; S3 intra in categoria bine imbracat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...