Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

pai din cauza ca am stat la vashj de vreo 3 saptamani si n-am dat-o jos, din cauza slackerilor care se inscriau in raid si nu apareau si deja li s-au acrit celor care aveau chef de treaba iar GM-ii au zis ca mai bine gata... acum tre sa caut alt guild bag picioarele :|

Link to comment

pai din cauza ca am stat la vashj de vreo 3 saptamani si n-am dat-o jos, din cauza slackerilor care se inscriau in raid si nu apareau si deja li s-au acrit celor care aveau chef de treaba iar GM-ii au zis ca mai bine gata... acum tre sa caut alt guild bag picioarele :|

nu stiu in ce stare era guilda si cat de bine erau relatiile intre officeri si GM ... insa daca se vroia ..se putea pastra guilda si sa incepeti sa recrutati + sa curatati guilda.

Bafta cu urmatoarea guilda ..

P.S. Updateaza`ti si tu sig`ul :)

Link to comment

nu stiu in ce stare era guilda si cat de bine erau relatiile intre officeri si GM ... insa daca se vroia ..se putea pastra guilda si sa incepeti sa recrutati + sa curatati guilda.

Bafta cu urmatoarea guilda ..

P.S. Updateaza`ti si tu sig`ul :)

cand esti la Kael/Vashj deja nu mai exista curatari. Alea trebuiau facute inainte. Fie ii omori in timp util fie faci gdisband

Link to comment
Guest darkkisss

Can You Guess the guy from left?

mee! Aseara,pe vremea cand mai eram in Henchmen :)

P.S. Stop following me! :D

P.P.S o sa fiu si astazi acolo.Apropo,curatati tot BT intr-o seara?4-5 ore?Sunt curios unii care farmeaza BT de atata timp,cam cat va ia ?Cel mai bun timp al nostru a fost 6:10 BT si 2:05MH

Link to comment
Guest darkkisss

De ce ai iesit din Henchmen? :o

Eu am intrat in alta guilda, asta nici nu l-au ars pe maghteridon... iar zile intregi de wipe la Void Reaver vad :)

E mai complicat... versiunea mai scurta:am avut o cearta cu GM-ul pe probleme de comportament,guild rules & stuff.

Link to comment

KALGAN STRIKES AGAIN, FMGMMFFMGMMGMFKNEJENFKNJEIOFNEFNEINFOE de DEV si cine l-a adus la blizz, uite acuma ce explicatii baga pt "life tap nerf removed " il urasc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YES! MAGE QQ TIME!

your tears are so sweet mmmmmm yumyum. Now go back to the kitchen and bake me some water. Faster, i got DPS charts to top.

am si eu o intrebare .. ca sa fac daily de la netherwing trebuie sa am riding 300 ca eu am riding 225 am facut pre questurile.. acu nu stiu ce sa fac.. anyhelp

Asa ar fi logic, nu? Toate netherdrake mounts sunt +280% speed (except armored dar ala e alta mancare de peste).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...