Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Hmm citeam undeva de un warlock crituind 10k la raiduri, warlockul nostru (full T6 / trinketu de darkmoon + trinketu din za) + destruction potion a dat 27500 crit la RoS (cu deaden ofc care da +200% increase dmg) -> 13500 (shadow bolt crit - normal) si a ramas tipu cu vreo 100 hp :)) (pentru cine nu stie fightu la acest boss in phase 2 jumate din dmg care il dai pe boss il primesti inapoi)

Link to comment
Guest darkkisss

Sunt curios pentru cei care fac raid-uri in BT ... top dps la Teron?ce class ? excluzand dmg facut de ghost.Daca nu ma insel Recount atribuie dmg-ul ghost-ului player-ului respectiv.

Link to comment
Guest vodaldrien

salut , again :) , scz ca intrerup discutia voastra .. , as vrea sa intreb daca stiti cumva unde as putea gasii ID number'ul la iteme , un site sau program sau ceva de genu .. , am cautat peste tot pe google si nu am dat de nimic :)

later edit : am gasit .. din gresala :| , pt cine are nevoie : http://www.wowps.org/forum/showthread.php?t=1397

PAi intra pe www.wowhead.com si scrie numele itemului ...dupa care dai click pe el si cand item-ul iti este slectat link-ul de sus iti va aparea (ex:http://www.wowhead.com/?item=33474) Si ID-ul e 33474...Esti GM pe ceva fake XD?

Link to comment

vreau sa spun ca mi`a disparut cheful de lvling .. am incercat cu toate clasele da nici cum nu pot cand ma bag sa fac lvl stau 3 min apoi or intru pe main or ma bag la cs.. hm e o boala grava ?!

foarte grava ... nici eu nu pot sa fac un alt ... stau pe el 5 minute [ timp in care ii fac chatu si addon`urile + interface si bindings ... ] si imi pierde tot cheful ...

Se trateaza totusi ... Ia unu sau mai multi prieteni si incepeti pe un server full , pvp eventual ... o sa va motiveze sa jucati [ chiar daca nu jucati peste lvl 20 ] pe charurile respective impreuna si asa iti poate trece si sictiru` de alts :)

e oficial nu se incurajeaza svr piratate .

ID`ul unui item are folosinta si pe oficial .... nu mai fiti comunisti ...

cat de urat ai action bar-urile.

http://img222.imageshack.us/my.php?image=btneckhp2.jpg

:->

e o chestie de gust , bulane .... fiecare cum ii place :) tre sa recuosc totusi ... n`are binds si nici macro`uri , e clicker :hello:

voi jucati pe sv oficial ?

iesi de pe thread [ inapoi la MMO ] si citeste sub titlul "World of Warcraft" ce scrie ... o sa te lamuresti ;)

Link to comment

:) Buna all,vr sa fac si eu prezenta unui sv de wow stabil pe 2.3.0/ascent cine e interesat contactatima pe by_nick_4_all1988 sau pe site http://82.208.174.7:6666/register.php and set realmlist www.energypizza.ro,in curand se va stabili si pagina normala cu tot cu realm have fun.... :) :)

:beer: ai nu zau ...sa mori tu ... :comp2:

de scris stii sa scrii da de citit nu cred ca stii ,scrie pe prima pagina WOW OFICIAL !!! :banghead:

mai slabitine cu prostiile voastre

:beer:

Link to comment
Guest darkkisss

cam ce instane recomandati pentru acest lvl ?

:beer:

lvling in HF Peninsula, iar ca instante Ramparts deocamdata , Blood Furnace la 60-62.

bg's ai timp la 70 sa faci destule.

Link to comment

vreau sa spun ca mi`a disparut cheful de lvling .. am incercat cu toate clasele da nici cum nu pot cand ma bag sa fac lvl stau 3 min apoi or intru pe main or ma bag la cs.. hm e o boala grava ?!

Da e o boala des intalnita :P

Incearca Hunter dupa ce o sa faci questul

pentru Pet o sa fac lvl mult mai usor.

Dac tie lene sa faci lvl si questul

boala a ajuns in stadiul grav.

Esti condamnat

Link to comment

Eu am jucat doar pe realm PVE. Am inceput din Mai 2006 un paladin si de`a lungul timpului am dus un mag, un rogue un warrior la lvl 20 insa pe urma le-am sters pe toate. Chiar nu aveam chef sa de lvl alts. Asta pana acum vreo luna cand am inceput un rogue pe un realm PVP. Am inceput un rogue e lvl 34 acum. Il lvl usor si cand nu am chef sa fac nimic altceva. Insa e mult fun pe server PVP. Cand omori tu playerii din factiunea opusa nu cand mori de zici ca nu e adevarat.:)

Link to comment
Guest darkkisss

Eu am jucat doar pe realm PVE.

By PVE realm u mean Normal ? Sincer nu vad cum ar putea cineva sa-si fac caracter pe un server Normal(decat daca probabil nu stie diferentele Normal/PVP/ RPPvP in momentul alegerii realm-ului).

Eu spre exemplu am inceput si jucat aproape 1 an pe RP PVP realm(nu ca as fi avut habar ce implica RPPvP fata de PvP), dupa care am migrat impreuna cu cativa amici pe Grim Batol, server PvP.Diferentele in ceea ce priveste stilul de joc solo , atitudinea, ganking , World PvP etc sunt foarte mari!Ce-i drept veneam de pe un server Medium/High pe unul Full.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...