Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Noi avem 2 legendare OFFHAND dar nici un mainhand, pana acum l-am batut pe illidan de vreo 10 ori (deja merge chest pentru offspec, pt anumite clase) si am vazut cam tot ce poate cadea din Illidan (3x skull of guldan, 2x memento, 1x mace, headuri, 3 bowuri, 1 staff, shard of azinoth si alte minuni) depinde foarte mult de norocul fiecaruia :P Sa zic asa ma consider cat de cat norocos pentru ca eu sunt Master Looter :)

Ati vazut si [The Twin Blades Of Azzinoth] ?? ma indoiesc :D

Link to comment

salutare imi pune si mie cineva cum si unde se baga patchurile la WoW? pls pls

iei de pe net urmatoru patch dupa BURNING CRUSADE si il copiezi in folderu` cu WoW si il instalezi, apoi BackgroundDownloader se va deschide singur si va downloada/instala urmatorul patch. Te opresti la patch care ai nevoie(varianta pt. privat)

pt. oficial e deajuns sa bagi contu si parola si ti se iau singure.

Link to comment
Guest Marselio

iei de pe net urmatoru patch dupa BURNING CRUSADE si il copiezi in folderu` cu WoW si il instalezi, apoi BackgroundDownloader se va deschide singur si va downloada/instala urmatorul patch. Te opresti la patch care ai nevoie(varianta pt. privat)

pt. oficial e deajuns sa bagi contu si parola si ti se iau singure.

ok ok si cont cum imi fac?:(

Link to comment

care vrea un paladin :)) e main healer in kara :D =))

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...b&n=Airbase

Nimic tier6 inca fiindca sunt trial intr-un guild nou. Guildul in care am fost accountul la GM a fost hackuit si am ramas fara toate gemurile epice si Hearts of Darkness. Au existat zvonuri ca GM-ul le-ar fi vandut chiar. Si noi nu facusem nici macar RoS in BT. Asa ca m-am dus cross-realm la un guild care avea Hyjal/BT cleared insa inca multi din ei au nevoie de tier 6 asa ca mai astept nitel. :)

Link to comment

sa sti ca e foarte posibil sa fi furat GM-ul tot. In fosta mea guilda de exemplu GM-ul si sotia sa au decis ca ei merita de fapt toate itemurile de la banca deoarece eu au fost cei care au condus guilda(adik aveau rankul mare dupa ca fostul GM a trebuit sa quit game,ca erau amandoi praf si cu PvP specs tot timpul...ca sa nu zic de idei de genul: "u dont bring warriors and rogues to raid for dps u bring them for utility and crowd control") si s-au transferat cu tot cu banii :o

Void Reaver e cat timp lumea are deadly boss mods si healeri sunt cat de cat de treaba nu ar trebui sa fie wipe la el vreodata.Te loveste un orb,te bandajezi si te intorci la treaba. L-am batut odata in 6 minute(evident outgear,era pt a attuna pe cineva) insa daca lumea face >600dps moare in 9 minute si 600 dps faci ca prot warrior^^.

@Nonamed: Cu druidu daca sti sa joci resto(aka poti levela tu feral pana la 70 dar la 70 sa sti sa dai heal si sa ai si gear de asta) cu druidu poti ajunge foarte departe in timp scurt. Mai ales deoarece acum poti cumpara o groaza de gear de la badges+honor vendor si cum druizi sunt de obicei foarte cautati.

Dar sa nu te astepti sa moara lumea sa iti faca gear. Un high end guild va vrea numai lume attuned la MH si BT si cu experienta de joc.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...