Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

cu siguranta ca mai sunt, nici nu ma indoiesc la cat de populat e serverul, ah la hoarda am intalnit iarasi un hunter "Andrei" :)

posibil sa fie romani in <de Dacia Elites> sau w/e, am impresia ca am vazut niste nume romanesti

lol si eu am vazut un Andrei prin bg, si inca unu "Piticutzz" la mine pe server

auzi vreau si yo un id de mess ceva k maine imi vine jocu si vreau sami fac cont vreau un id de mess ceva sa vb.adik eu ma puc serios de wow adik o sa joc zilnic si vreau sa fac raiduri pe usa am ajuns la kara dar sa destramat ghilda asa k miam dat contu si vreau si yo sa ajung mai departe de kara:Paici pe eu
Si de ce ajutor ai avea nevoie daca deja ai raid-uit kara?
Link to comment

un coleg a castigat locu IV la nush ce concurs de harti de Warcraft III din Europa si acu unu de la blizz ii face lvl :) intro zi a facut de la 62 la 65 :D ii dau wisp in joc si nu vrea sa`mi spuna cum face lvl atat il bat la cap si ink nu mi`a dat ignore :D

maniac :), si chiar nu cred ca ii face "unu de la blizz" level. :>

Link to comment

Levelele alea poti sa le faci intr-o zi si daca esti un disperat, nu trebuie neaparat sa te creasca cineva :rofl1:

nu poti... de la 60 la 61 e 2-3x xp pe langa 59-60 de exemplu.

un leve/zi, da... 3 imposibil.

ding 60

partea proasta e ca am 93 de gold si imi mai trebuie o caruta pana iau mount de 100

cum naiba ii farmez?

proff: skinning 300 , tailoring 275

Da riding skill care costa 500g ai? Daca ai avea nu stiu daca ai mai avea probleme cu mount de 100.

Link to comment

Da riding skill care costa 500g ai? Daca ai avea nu stiu daca ai mai avea probleme cu mount de 100.

pai a zis ma ca nu are, are doar 93 gold si mai tre inac 502 :P

PS: daca vrei mount free, tre' sa ai 30 marks din AB,AV si WSG, dar daca joci la alianta mai bine strangi banii, ca eu acum am 30 din fiecare si am jucat de vreo 70 de ori (SI NU GLUMESC)

Link to comment

maniac :), si chiar nu cred ca ii face "unu de la blizz" level. :>

Mi`a aratat si mailu original de la blizzard.. Scria acolo .. "Esti pre` mic ca sati dami bani!!! NU ai carddeci nu poti primi euroii :D ! ITi putem oferi powerleveling .. Un lucrator de la noi se va ocupa de lvelvlult tau el va juca non stop dar se va opri noaptea de la 12-06 sa se culce :) " Regardz @ la Blizzard ( era in engleza )

Link to comment

lol si eu am vazut un Andrei prin bg, si inca unu "Piticutzz" la mine pe server

pe vechiul realm, am intalnit un tauren shaman - Costica :)

pai a zis ma ca nu are, are doar 93 gold si mai tre inac 502 :P

PS: daca vrei mount free, tre' sa ai 30 marks din AB,AV si WSG, dar daca joci la alianta mai bine strangi banii, ca eu acum am 30 din fiecare si am jucat de vreo 70 de ori (SI NU GLUMESC)

tot iti trebuie riding skill, chiar daca ai mountu, deci tot trebuie sa dai 450g pe skill 125

Mi`a aratat si mailu original de la blizzard.. Scria acolo .. "Esti pre` mic ca sati dami bani!!! NU ai carddeci nu poti primi euroii :D ! ITi putem oferi powerleveling .. Un lucrator de la noi se va ocupa de lvelvlult tau el va juca non stop dar se va opri noaptea de la 12-06 sa se culce :) " Regardz @ la Blizzard ( era in engleza )

lolololo, ala sigur era un scam, nu sta nimeni de la blizz sa faca lvl, modifica niste fisiere si gata esti lvl maxim, dar bineinteles, asta nu se poate intampla.

Link to comment

Baga un link la armoury asa de curiozitate sa iti vad reputatiile cu diverse factiuni, pentru ca deja bagi povesti nemuritoare pe forum, vezi ca se supara Petre Ispirescu.

Singurul mod in care ai putea sa iti iei mount la mai putin de 480 de g ar fi daca esti warlock sau paladin si faci questul de epic mount, cu conditia sa te ajute cineva care a facut deja questul si mai are materialele respective, pentru ca daca stai sa cumperi materialele ajungi tot pe la acelasi pret.

Pentru orice alta clasa in afara de warlock si paladin cel mai mic pret este de 480g riding skill + pvp mount, si asta doar in situatia in care esti exalted cu o factiune , pentru ca la neutral riding skill este 600g.

Link to comment

Mie sincer chiar imi plac copiii astia care au speranta ca apare un Game Master si le face PowerLvL`ing ... si tot stau si blestem toti spam`eri din joc ... care vand Gold si te informeaza de power leveling si din alea ... :banghead: dar degeaba .... daca sunt jucatori ca Andy care cred in Mos Craciun imi dau seama ca spam`urile nu vor inceta

Andy .... Mos Craciun nu exista !!!! ( NICI IN WoW ).

Sa nu zici la nimeni ca eu ti`am zis ... :error:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...