Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

in battlegroupul meu hoarda e plina de nabs, gen in EoS toti pardafii se duc mid la flag, fara sa-i intereseze turnurile, free honor pt A, in arathi basin oamenii cred k dk au stables si aliantza restul de 4 baze ei castiga, in wsg nimeni nu sta in aparare si in AV din 40 de ppl, vreo 20 sunt afk, bine k sunt pve orientat k dk faceam pvp la greu aveam urme pe maini de cate ori ma crestam cu lama :-)

Link to comment

bravo, ati facut AB in weekend de AV

:)

vrei sa zici AB in Lag Week-end ... AV week-end pe EU e o gluma .... 10 sec delay pe instant spells / skills in cele mai bune cazuri ...

Daca faci total upgrade din prima adica si BC ai 4 luni de joaca

PS. iti dau 3 gold daca vi pe realmu meu ^.^ [joke ofc, sunt zgarcit ^.^]

3 gold nu poti sa dai ma la un roman ... ? Si nici macar nu ti`a cerut ... "te`ai oferit" tu ...

Link to comment

Daca faci total upgrade din prima adica si BC ai 4 luni de joaca

unde 4 luni? ai doar 1 luna de la wow clasic

in battlegroupul meu hoarda e plina de nabs, gen in EoS toti pardafii se duc mid la flag, fara sa-i intereseze turnurile, free honor pt A, in arathi basin oamenii cred k dk au stables si aliantza restul de 4 baze ei castiga, in wsg nimeni nu sta in aparare si in AV din 40 de ppl, vreo 20 sunt afk, bine k sunt pve orientat k dk faceam pvp la greu aveam urme pe maini de cate ori ma crestam cu lama :-)

cum se numeste bg-ul?

vrei sa zici AB in Lag Week-end ... AV week-end pe EU e o gluma .... 10 sec delay pe instant spells / skills in cele mai bune cazuri ...

da de unde, poate ai tu probleme, la mine e ok, deloc lag

Link to comment

unde 4 luni? ai doar 1 luna de la wow clasic

da de unde, poate ai tu probleme, la mine e ok, deloc lag

1 luna + 2 luni de la game card [ e nev de game card sa activezi contul daca nu upgradezi un trial ] si acum iti da 1 luna gratis daca bagi BC imediat inainte de primul game card

esti in alt battlegroup .... la noi e un lag infernal ... cred ca idiotii maresc numarul de bg`uri pentru av in av weekend dar nu maresc si numarul de servere care sa le sustina ...

Link to comment

um... nu cred ca se poate

need guild for that :)

am trait pe pielea mea 2000-60 >.>

oricum alianta e ceva de genul "just let them win..." in PvP, cel putin la low lvl, eh nici acum in alterac nu vad alianta vreodata sa castige, anul trecut era parca mult mai bine, mai castiga si alianta

Link to comment

2000-60 am avut si eu vreo 3, dar nu 2000-0

nu e posibil daca treci prin toate bazele ... insa daca ai un rogue sa se duca pe mount pe drumul dintre BS si GM sau BS si LM si sa intre in stealth in farm [ mai ales daca toti au aceeasi parere , cum ca nimeni nu vine asa de repede ] este chiar foarte posibil ... ma refer la premades , unde fiecare stie ce are de facut

Link to comment

Nu am nici un interes sa mint. Am castigat cateva AB cu 2000-0. Un grup LM, unul Mine, unul BS. Un om ramanea sa ia stable. Mergeam cel putin 5 spre BS. Luam BS ne intalneam cu grupul de LM in rascruce si mergeam spre farm. Daca hoarda pierde din prima BS, LM si Mine daca te misti repede farm e o joaca de copil de luat. Si pe urma vreo 10 sa stea putin mai sus de farm chiar cand coboara hoarda din baza lor si end of story. :) Tineam 1 rogue la LM si 1 la Mine, un druid stealthed la Stable. Daca faci un premade cu cei din guild si folositi VT, in general toti din premade au facut bg ( in cazul nostru avem multi cu tot setul de pvp din arena) singura pb e cand dai de un premade de la hoarda.

Ptr mine AV e dezastru in weekend. 10-15 sec lag. Oricum la cat de repede mergea AB crede-ma ca am luat mai mult honor decat sa stau in AV si sansele sa castigam un AV erau mici.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...