Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Deci ...

Pentru a putea juca WoW pe serverele Blizzard iti trebuie credit card petru a plati lunar o suma . Un prieten de al meu dispune de un astfel de card , se pot plati 2 cont-uri de wow ( al meu si al lui ) de pe acelasi card ?

Si inca o intrebare : Exista alta metoda prin care pot sa joc wow ? ( NO CREDIT CARD )

daca are cineva timp pentru o discutie pe mess : add slowip@yahoo.com :) am cateva intrebari

Multumesc anticipat !!

Link to comment

Si inca o intrebare : Exista alta metoda prin care pot sa joc wow ? ( NO CREDIT CARD )

sunt mai multe metode de payment

daca nu ti-e lene sa misti putin picioarele, te duci la diverta sau la vreun alt magazin de jocuri si ceri la tanti un game card pentru wow... 60 de zile, acelasi tarif ca si cu cardul.

Link to comment

sunt mai multe metode de payment

daca nu ti-e lene sa misti putin picioarele, te duci la diverta sau la vreun alt magazin de jocuri si ceri la tanti un game card pentru wow... 60 de zile, acelasi tarif ca si cu cardul.

m-am interesat la diverta nu are in stoc , aveti idee daca exista WoW + Burning + pre-paid card la carrefour , si la cam ce pret ajunge ?

btw... Sper ca pre paid card nu actioneaza ca un trial ,adica dupa ce se termina pot sa activez altul ? :crazy:

Link to comment

pe mine m-a dat afara din Diverta cand am intors case-ul cu Gamecard-ul ca sa ma uit cat costa.. nu scria pretul pe partea vizibila.. xP

btw.. odpzgubu. .sorry now but I'm making a horde char.. m-am saturat de A.. singurele q care-mi plac sunt cele din Auberdine.. fishing yeah! xD

Link to comment

Resist cap este 365 acum. Daca ai 330 cu toate buffurile, avand in vedere ca flaskul e 35 o sa ai exact max resist. Sincer sa fiu pentru primele kills va cam trebuie 365 shadow resist si shadow cauldrons, ajuta destul de mult considerand ca healerii sunt si ei in shadow resist gear, pe masura ce invata lumea sa scape rapid de fatal atraction eventual se poate reduce. Eu folosesc mai mult de 330 pentru ca nu am chef sa farmez in fiecare saptamana ptr un flask, si prefer sa folosesc flask/elixir ptr damage.

Off-tanks nu au nevoie de shadow resist teoretic , cel putin nu ar trebui sa ia fatal atraction. Totusi epic resistance gear are o gramada de stamina, si ei practic ptr asta sunt folositi sa imparta saber lash, plus ca mai iau si cate un beam din cand in cand si alea in general tot shadow damage dau. Eu zic ca ar trebui sa foloseasca stamina gear si pe unde stamina de pe shadow resist gear e mai multa decat normal gear sa foloseasca shadow resist gear, nu sunt foarte sigur dar nu cred ca ai nostri folosesc mai mult de 150 SR unbuffed.

Link to comment

nasol encounter, mi-as fi dorit sa nu existe :)

si da, cum spune Turage, la inceput bagati mare res cap, inclusiv flask si shadow res pots in bag pe care sa le luati repede cand primiti fatal atraction

nush daca magii ar avea nevoie de cap, avand in vedere ca isi iau directia si blink

Link to comment

Pai asta nu era challenging, era stupida inainte de primul nerf. Chiar daca jucai perfect puteai sa ai wipe la 1-10 % ca iti baga un fatal atraction pe raid. Plus ca tot ce era dps caster era cam inutil. Cred ca am mers cu vreo 4 rogues si vreo 4 dps warriori prima data cand am incercat-o. Noroc cu nerful ca pierdeam o gramada de timp la ea si cu full buffs si shadow ress pots si tot era loterie, dar la urmatorul reset cand am ajuns la ea a fost primul nerf si dupaia a fost simplu :). Macar acuma pot sa faca si casterii ceva dmg si FA e mult mai lejer.

Link to comment

' date='Nov 20 2007, 14:58' post='2381619']

Pai asta nu era challenging, era stupida inainte de primul nerf. Chiar daca jucai perfect puteai sa ai wipe la 1-10 % ca iti baga un fatal atraction pe raid. Plus ca tot ce era dps caster era cam inutil. Cred ca am mers cu vreo 4 rogues si vreo 4 dps warriori prima data cand am incercat-o. Noroc cu nerful ca pierdeam o gramada de timp la ea si cu full buffs si shadow ress pots si tot era loterie, dar la urmatorul reset cand am ajuns la ea a fost primul nerf si dupaia a fost simplu :). Macar acuma pot sa faca si casterii ceva dmg si FA e mult mai lejer.

parca la noi a picat la al treilea pull, oricum eram antrenati de dinainte, am urmat o formalitate doar :)

acum vreo 2 sau 3 dati am luat FA pe la 8% direct in fata canapelei, a trebuit s-o ocolesc, era sa sara raidu in aer :) daca era inainte de nerf wipe clar

dar care e al doilea nerf de care zici?

apropo...cand apare the wrath of the lich king??eu am auzit la unii ca cica in februarie 2008..altii ca in 2009...pls lamuriti-ma!!!

asta nu se stie, s-a mai vorbit pe aici, intai sa iasa beta si apoi ne gandim la varianta finala

Link to comment

Pai primul nerf a redus fatal atraction pentru primele secunde la niste valori inexistente plus a dat posibilitatea casterilor sa mai faca si ei dmg sa nu fie total inutili, dmg la FA insa crestea cu cat stateai mai mult in FA.

Al doilea nerf a fost cand au schimbat valoarea crescatoare la FA in o valoare statica. De fapt daca un jucator e bun nu e practic un nerf pentru ca nu sta mult in FA si nu ajungea la valori mari, dar pentru cei care sunt mai incetuti FA ajungea la valori mult mai mari decat acum si riscul sa moara era mai mare.

Link to comment

deci chiar nu inteleg cum puteti sa jucati la A, adica... e pt roboti care n-au treaba cu jocu, oricine poate sa faca level 70 la A :|, e clar avantajat de blizzard in toate privintele

asta de unde ai scos-o?

si ce treaba are lvl 70 cu progresul de dupa? de parca wow ar sta in care ajunge primu la 70

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...