Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

You are 76% Addicted!

astia sunt retardati .... ori e testu gresit , ori am innebunit eu .... DOAR 76% ???

anyway ... searing blade e considerata arma de twink [ pala / warr ] , doar ca nu multi isi fac pala twinks ... si opteaza pentru rogues , de`aia poate fi destul de greu de vandut la un pret de arma de twink si ajunge cateodata si pe la 10g ... insa pretul "normal" daca s`ar cauta ar fi de 50-70g

Link to comment
Guest Rayodreys

deci cum observ uni cred ca shamanu e lasa de noob's dar ei au jucat doar pe pirate nu pe blizz

pe blizz shamy pana sa introduca tbc era overpower . acuma la lvl 70 un warrior pe arms imbracat bine mercilles cam pwe tot

Link to comment

deci cum observ uni cred ca shamanu e lasa de noob's dar ei au jucat doar pe pirate nu pe blizz

pe blizz shamy pana sa introduca tbc era overpower . acuma la lvl 70 un warrior pe arms imbracat bine mercilles cam pwe tot

tu de unde mama dracu` ai aterizat ? .... nu conteaza ... iti dau 2 sfaturi :

1. citeste tot ce s`a scris pana acum [ iti ia vre`o 3-4 ore sa citesti toate posturile daca nu te uiti doar la poze ]

2. incearca sa nu te mai contrazici singur :) nu da bine la imagine ....

Link to comment
Guest nerv0sa

deci cum observ uni cred ca shamanu e lasa de noob's dar ei au jucat doar pe pirate nu pe blizz

pe blizz shamy pana sa introduca tbc era overpower . acuma la lvl 70 un warrior pe arms imbracat bine mercilles cam pwe tot

nu cred ca warriorul e al mai tare...dupa cum am auzit druidul dupa 70 i`ar face pe toti....

Link to comment

care ma ajuta si pe mine? am vaz acu` pe Youtube niste video cu warrior.. si la fiecare filmuletz vedeam acolo ca apare "Enraged" "+"1 Rage" alea is add-on-uri? daca da va rog cautati si da-ti-mi link!

Edit: De ex asta

nu iti spun direct cum faci , insa iti spun cum poti afla singur ...

1. Citeste EULA

2. Uite`te peste toate bind`urile [ nu scroll pana la capat , uite`te la ele si ce nu intelegi , testeaza`le ...

3. Citeste [ si verifica unde nu intelegi ] toate setarile din Interface

Nu sunt toate necesare sa le sti pentru a rezolva "problema" ta , insa e o masura de precautie pentru viitoarele "probleme" care SIGUR vor aparea daca iti dau un raspuns direct la intrebare

P.S. - in caz ca nu reusesti sa rezolvi mica ta nelamurire , chiar si dupa ce ai facut ceea ce ti`am zis ... da`mi un PM [ sa nu te faci de ras cu un post ] si iti dau raspunsul direct

Link to comment

add-onul se numeste sct sau parrot

www.wowinterface.com

nush ce legatura au cu eula, dar in fine :)

n`are nici o legatura cu EULA , insa maine ne intreaba de ce i`a dat suspend ... ca el n`a facut nimic rau ...

insa are legatura cu interface , nu`i trebuie addon pt asa ceva ...se numeste "Floating combat text" si poate fi custumizat sa arate multe chestii , incluzand reactive spells , buffs [ aura gain ] energy / rage gains etc ...

Link to comment

Am si eu o problema ... De 2 zile cum intru in WoW pe oricare char jocul se blocheaza in 5min ... din 5 in 5min se blocheaza si imi blocheaza si PC si tb sa dau restart ... este singurul joc la care face asa am incercat multe altele online si in singleplayer si doar la wow face asa .. stie cineva ce sa fac ?

Ma gandesc sa reinstalez dar intai sa vad ce pareri aveti si voi

Link to comment

@healthpack - cu placere

folosind add-onuri nu o sa iei suspend, daca un add-on nu se incadreaza in limitele impuse de blizz il baneaza ei (add-onul nu playerul) apare ca si incompatibil in lista

Ai inteles totul gresit ... hai sa incerc sa iti spun in alt fel , si eu am fost putin confuz si cred ca nici tu nu ai avut rabdare sa citesti cu adevarat ceea ce am zis eu ... dar eu acopar partea mea de vina spunand ceea ce vroiam sa spun mai explicit :

Partea cu EULA a fost o masura de precautie , pentru ca mereu intreaba cate ceva care este mai mult decat evident. Chestia cu Bindings si Interface face parte din aceeasi categorie ... stiind toate bindings si setarile din interface , se va ajuta si pe el .. rezolvand lucrurile mai repede ... si pe noi , ne mai intrebandu`ne orice ...

Nu am spus niciodata ca blizz va bana un account pentru folosirea unui addon si nici nu asta a fost motivul pentru care i`am spus sa citeasca EULA ... cum am zis si in postul asta mai sus ... a fost o mica masura de "precautie" .

Ultima chestie , cu addon`ul ... m`am referit la respectivele efecte care le`a cerut el ... care pot fi obtinute si fara un addon ... astfel , reducand memory usage si ferindu`l de low fps avand aceleasi effecte ca si cand ar fi folosit addon`ul respectiv

Sper ca de data asta am spus ce aveam de spus mai clar decat inainte si nu voi fi inteles gresit.

Pe langa asta , nu am nici o problema cu cei care intreaba , ci incerc sa ii ajut in alt fel decat sa le spun raspunsul direct la intrebare si a doua zi sa fie iar nedumeriti ...Incerc sa le dau o solutie pentru problema respectiva, incluzand si raspunsuri la alte posibile viitoare probleme.

@FPS-Doug - o problema similara am si eu ... doar ca nu se intampla la un interval de timp , ci la anumite efecte ingame , dar si in afara jocului ...

Ca un mic test , sa iti inteleg problema si sa verific daca e cumva aceeasi care o am si eu ... roaga un lock sau un hunter sa iti dea Corruption sau Serpent Sting si vezi daca se blocheaza ... Daca se blocheaza din cauza efectelor respective [ si altele .. insa astea sunt cele mai usor de verificat ] , inseamna ca ai aceeasi problema ca si mine si iti pot da o solutie temporara [ pana gasesc una permanenta si pentru mine , si pentru tine ]. Daca nu se blocheaza , spune`mi aici sau pe privat , exact ce se intampla inainte sa se blocheze sau ... daca nu se intampla nimic, cronometreaza si vezi daca e interval de timp apropiat sau e ceva aleatoriu. Astept raspuns :)

P.S. - scuze daca am jignit pe cineva cu unul din posturile mele de pana acum ... nu asta mi`a fost intentia ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...