Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

cum sa nu?

iti cumperi ce iteme vrei tu, faci solo archimonde, illidan

e kewl!

as juca si eu dar nu stiu pe care server, cine imi recomanda unu?

solo ca solo , da n`are nici un farmec :) anyway ... daca nu faci misto , incearca abadon ... n`am avut ce face 2 zile cand mi`a expirat account pre-paid time si am jucat pe serveru ala ...

P.S. cred ca nu mai merge bine sig gen ... ti`au scazut "stats" drastic si am verificat pe charul meu site`ul ... arata cu 100 spell dmg in minus....

Link to comment

solo ca solo , da n`are nici un farmec :) anyway ... daca nu faci misto , incearca abadon ... n`am avut ce face 2 zile cand mi`a expirat account pre-paid time si am jucat pe serveru ala ...

P.S. cred ca nu mai merge bine sig gen ... ti`au scazut "stats" drastic si am verificat pe charul meu site`ul ... arata cu 100 spell dmg in minus....

lol, nu te-ai prins, nu as juca pe private sa ma plateasca ei pe mine :)

merge bine sig gen dar depinde in ce gear ma prinde

daca ma ia cand sunt in pvp gear creste hp, scad +heal si mp5

daca ma ia cand sunt in raid, bufat cresc toate :)

Link to comment

lol, nu te-ai prins, nu as juca pe private sa ma plateasca ei pe mine :)

merge bine sig gen dar depinde in ce gear ma prinde

daca ma ia cand sunt in pvp gear creste hp, scad +heal si mp5

daca ma ia cand sunt in raid, bufat cresc toate :)

scuze despre faza cu privatul :) cateodata sunt prea serios si uit ca lumea mai si glumeste :)

oricum , am vrut sa`mi fac si eu sig si dupa ce i`am facut lui frate`miu ... am obs ca are vreo 100 spell dmg in minus .... si el n`a mai schimbat gear`ul de vreo 2-3 zile .. deci nu poate fi chestia asta ...

poti dld de undeva joku gratuit??????? ca vreau sal incerc

Sunt 2 variante de a`ti raspunde la intrebare:

1. Varianta civilizata : Jocul este free , insa sa joci ... nu este. Daca vrei sa incerci jocul , te uiti putin mai sus pe aceeasi pagina , pentru ca am descris exact modalitatea de a`ti face cont ... fie el si trial .

2. Varianta "forums" : Lasa jocurile si mai da pe la scoala baiatu` ... a.k.a "marsh!"

Ambele variante , duc la aceeasi concluzie : Jocul nu este free si noi nu discutam de private aici.

Have a nice day.

Link to comment

Eu am inceput sa joc WoW pe server pirat. Insa diferenta e mare de la pirat la official. Cine tine serverul pirat face ce vrea el, adminii sunt o gramada si isi ajuta prietenii, le dau ce iteme vor. Eu din cauza genului asta de oameni am facut pasul spre oficial. Ma saturasem sa stau la mana cuiva pe un anume server pirat care putea sa se inchida curand ca respectivul nu mai avea chef sau nu ii ieseau combinatiile cu donatiile sa faca si el un ban. :)

Link to comment

:beer: sal ,am un rogue lvl 39 si inca nu stiu cum sa fac otrava sa pun pe arme sau e de la lvl mai mare ?

ma poate lamuri cineva?

multam... :beer:

asta sunt eu :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&n=Odpzgubu

nu stiu cum puteti juca unii asa ... treceti prin anumite faze importante ale jocului / char`ului doar doar de o`ti face lvl mai rpd ..

http://wow.allakhazam.com/db/quest.html?wquest=2205 ally side - have fun

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...