Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

deci am reinstalat windows am pus xp am pus drivere noi noutze siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nimiiiic wow tot asa face mor de nervi :angry1: :banghead: :angry1: :banghead: :comp1:

incearca sa pui un cooler in + pe placa video , poate fi si de la caldura ...

care imi zice si mie cum adaug un servar de wow?????:((((

te duci la magazin , cumperi jocul si citesti manualul ... insa, daca ai venit aici sa intrebi de private , nu ti`ai gasit locul ...

Link to comment

Nu are nici o legatura AV cu raidingul. In general cei care merg in raiduri nu fac AV, cu exceptii rare cand au nevoie de ceva honor pentru un gem sau un anume obiect. Diferenta fata de lvl 60 e faptul ca nimeni nu mai sta acum sa faca honor kills, factiunea care stie sa faca rush castiga. Inainte in AV se statea cu orele, pentru ca luai honor pentru kills chiar daca nu il atingeai pe cel care a murit si pentru ca practic reputatia era mai importanta decat honor pentru a putea cumpara obiecte, lucrurile s-au schimbat insa. Acum e mai rentabil sa mergi sa omori locotenentii/generalul advers ca castigi AV decat sa stai sa faci kills. Probabil la voi in BG alianta s-a adaptat mai bine, sunt alte BG unde hoarda castiga, in general va castiga factiunea care face rush la GY de langa generalul advers.

Link to comment

am cooler si la placa video si baza si cooler extern :hair: si in plus faza mi-o face numa in wow in alte jocuri nam treaba :(

probabil ca nu e neaparat de la cooler , insa am cativa prieteni care pateau la fel cand jucau ceva ce cerea resurse mari [ gen wow ] si s`a rezolvat cu un cooler in plus .

In av nu tine doar de "cine da rush primul" , tine si de organizare ... de ex ieri am fost in av pt ceva honor [ tre sa`mi iau 1h si of pt raid gear ] si desi am fost primii la general + balinda down , nu am avut un tank bun si am pierdut av`ul ... depinde si de organizare si cateodata ... de noroc :)

Oricum , la 60 ... se facea av pentru honor , reputatie si nu neaparat pentru marks .. deci o victorie lenta era cea mai buna victorie ... unii faceau questuri , unii bagau upgrades .... se statea cate 1-2 ore la av ... acum la 70 , rush rush rush ... daca ramai la aparare sau sa faci un quest sau chiar sa incerci sa faci upgrade / sa summonezi ceva ... te trezesti intre 30-40 de insi ...

Link to comment

din ce am observat la mine in bg (Blackout) intotdeauna alianta lasa cativa in aparare la SP, fapt care incetineste hoarda

pe cand rar, foarte rar mi-a fost dat sa vad hoarda in defence

iar rush-ul conteaza, daca vezi hordacu ca trece pe langa tine si te dai jos de pe cal si il alergi juma de ora sa-l omori, normal ca pierzi

ah, normal, acum un av dureaza 15 min, cine mai sta sa bage questuri?

Link to comment

la fel e si aici :) ally lasa cativa in aparare ... vreo 10 .. insa chestia asta ii incetineste pe ei ... cat noi ne batem cu aia , rogue si druizii iau turnurile si cand intram , intram pe clear ground ... insa ally , cu mai putini oameni , se chinuie sa omoare adds inainte de boss [ eram obisnuit de la 60 cu upgrades si summons .... si am ramas sa ma uit la ei ]

Link to comment

n-are trebui sa-i incetineasca sunt 30 de oameni, sa iei fiecare GY, nu-ti trebuie mai mult de 5-6, iar la adds sa zicem 10 maxim, daca normal faci pull frumos, ca daca scoti 2-3 o data afara te-ai dus

la boss 15 si e jos :)

theorycraft normal :)

Link to comment

buna din nou :| m-am intors! cum sunteti? nah oricum, sa nu fac OFFtopic.

vupz am facut 51, direct Alterac Valley, daaa, nu e corect chiar deloc, lvl 60 vs lvl 51 :blink: , ala de 51, si-o ia de numa numa. acum trag lvl, ca la 59, numa BG pt niste arme, dar nush ce sa imi iau :( (lol nu?) ma gandesc, sa iau 2H wep, sau dual, imi recomandati ceva? la 2H ma gandeam la un polearm fain :P nush de unde sa va dau link :crybaby: nu conteaza, stiti voi care e de la alianta, ala de 60.

Link to comment

buna din nou :| m-am intors! cum sunteti? nah oricum, sa nu fac OFFtopic.

vupz am facut 51, direct Alterac Valley, daaa, nu e corect chiar deloc, lvl 60 vs lvl 51 :blink: , ala de 51, si-o ia de numa numa. acum trag lvl, ca la 59, numa BG pt niste arme, dar nush ce sa imi iau :( (lol nu?) ma gandesc, sa iau 2H wep, sau dual, imi recomandati ceva? la 2H ma gandeam la un polearm fain :P nush de unde sa va dau link :crybaby: nu conteaza, stiti voi care e de la alianta, ala de 60.

tu planuiesti sa ramai la lvl 60 ? :o

daca nu ,,, GO HELLFIRE ! ... din primele 10 questuri de acolo te imbraci mega tzapan. Si pica un polearm imba in Ramparts :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...