Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

am o problema dau sa imi fac cont si imi cere un key ... stitzi cumva ce key trebuie acolo HELP ME PLEASE

In carcasa unde se afla si cd`urile originale , exista un manual pe care este scris un key. Acel key este folosit O SINGURA DATA pentru a`ti creea un cont / upgrada un trial account la payed account ...

Jocul costa ~80 RON si include 1 luna pre-platita ... expansionul [ BC ] te costa ~120 RON .

Acum ca sti tot ce trebuie stiut despre cum sa`ti creezi account pe blizz , depinde de tine ... ori iti faci account si te vom/voi ajuta in continuare cu raspunsuri la chestii mai putin evidente .. ori joci pe private si te descurci singur. GL

Link to comment

daca ar exista unul mai ieftin, nu crezi ca ar juca toti pe el?

Si o intrebare personala: ce ziceti de build-ul asta pentru solo/group pve? (eventual pvp)

ar fi o idee sa deschida cineva un server de wow care sa fie la fel ca blizz is sa ceara 9euro pe luna sau 5 euro ar face ala la bani. probabil un angajat blizz care sa fure datele de facut srv.

Link to comment

Si habar nu am cum am reusit asta...

http://www.wowhead.com/?talent=IEMr0MbZZxx0tr0tVuVo fixed

Din cate vad eu , buildul este axat pe fire spell dmg in general , ceea ce ma face sa ma uit la acele prime 5 talente care sunt folosite pentru raid ... imp shadow bolt ... gandeste`te putin , ai +10% fire dmg , ai imp immolate , conflagrate .. etc .. nu cred eu ca vei da numai cu shadowbolt ca sa poti folosi acel talent la maxim [ desi de`abia in pve poti spune ca il folosesti la maxim , daca dai numai si numai cu shadowbolt ] . Iti propun sa schimbi acel talent cu mana cost

Pe de alta parte , vad ca ai mers destul de mult in affliction si nu ai pus nici un fel de talent de improve pet in destruction ... ceea ce imi da impresia ca ai incercat sa faci un tank&spank spec de void pt pve si sa ai si o portita de scapare in pvp cu acele talente de instant shadowbolt + shadowfury . In general este bun talent spec`ul ... pentru un realm de pvp unde ai vrea sa poti sa farmezi / faci questuri in continuare ... insa la 70 , ar trebui sa te axezi pe 1 din 2 : pvp sau pve ... nu prea poti sa le acoperi bine pe amandoua ... am inteles asta pe pielea mea , incercand sa fac un spec si sa nu`l mai schimb niciodata [ mage ]

Mai este o mica scapare ... in affliction , ai pus soul siphon, care este "strict" pentru raid ... mai ales pentru acest spec unde nu te bazezi in general pe curses ... daca asta a fost intentia [ raid ] , si am inteles eu gresit , scuza`mi acest comentariu. In locul acelui soul siphon , ai putea pune imp curse of weakness , pentru ca asta vei folosi in general pe destruction , unde nu te intereseaza o lupta de 24 de secunde , ci o lupta de 6 secunde ... e doar o sugestie :)

Sper sa nu te fi suparat daca am scris cam mult ... insa cam asta e parerea mea :)

Link to comment

Salut, am si eu o serie de nelamuriri/ intrebari. Sa o iau pe rand:

1. Care sunt cele mai bune addon-uri, momentan am doar cartographer si o adresa de unde sa le iau sa fie compatibile (eu stiu de cursed-gaming).

2. Ce build e mai bun pt un mage (blood elf) eu as vrea sa merg pe frost, pentru ca e mai important sa supravietuiesti, si poti sa si bati 2-3 mobi deodata, dar multi merg pe fire. As putea sa fac un respecc pe fire la 70 daca trebuie, sau sa-l fac un elemental cu combinatii intre cele 2 scoli.

Arcanist am citit pe wowwiki ca nu e indicat (mananca mana pe paine).

3. Caracterul asta nou, l-am facut in special din dorinta de a merge in BG, pentru ca am avut o dezamagire cu paladinul - human, alliance e lame in BG si paladinul e teribil de defensiv. In ce BG ar trebui sa merg pana cand ajung cu el la AV, WSG sau AB ?

Link to comment
Guest RoB3rTo

Natherdrake

Server de WoW Tbc, fara buguri la talente/mobi/questuri, blizzlike, nu se da lvl/teleport/bani de la GM, incercam sa strangem o comunitate serioasa de playeri, va asteptam !

Serverul ruleaza pe versiunile 2.1.0, 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3

realmlist => natherdrake.no-ip.org

account page => http://natherdrake.no-ip.org

forumul serverului => http://natherdrake.myforum.ro

Have phun & enjoy !

.:-=o0 Natherdrake 0o=-:.

Link to comment

In locul acelui soul siphon , ai putea pune imp curse of weakness
Nu cred ca o sa folosesc vreodata weakness, sunt zeci de curses mai bune ca ala. Ce-am incercat eu sa fac e un pve build bazat pe destruction, ceea ce din cate inteleg pe net ar fi ca si cum as incerca sa zbor cu barca. Urasc affliction, si cred ca o sa dau respec pe demonology daca chiar nu merge asa. Affliction are cateva talents care-mi trebuie in pve, cum ar fi imp corruption si nightfall, si am auzit ca suppression e must have de-acum, dar in general dots si curses nu sunt "my thing".

Ceea ce nu stiu eu inca (fiind newbie) e daca o sa mai am timp de dat shadowbolt cu atatea incinerate, conflagrate, soul fire si shadowburn (la care nu renunt, e prea bun chiar pentru un fire spec).

Eventual un build alternativ: http://www.wowhead.com/?talent=IyZbxhzZxx0tr0tVuVo

Imp corruption si suppression inca sunt must have pentru mine, cat despre rest.. se concentreaza pe solo cu voidwalker. As putea sa scot din improved healthstone si sa pun pe improved imp, depinde de cate parties mari fac mai incolo. Cat de bun ar fi buildul asta pe langa celalalt (repet, la solo mostly, apoi group pve)? Se merita soul leech/nether protection/shadowfury?

Link to comment
Guest eyedea

Uhm.. salut. De curiozitate.. nu ar cumpara cineva cont de WoW ? Contul are female undead mage (lvl 70) cu netherdrake flying mount + t5 , female tauren hunter (lvl 70) cu normal flying mount si ceva t4, female undead rogue (lvl 66) si mai multe caractere de lvl mic. ID de YM : ruptdesomn . In caz ca vrea cineva detalii sau link pe armory, etc. Pace :)

Link to comment

Natherdrake

Server de WoW Tbc, fara buguri la talente/mobi/questuri, blizzlike, nu se da lvl/teleport/bani de la GM, incercam sa strangem o comunitate serioasa de playeri, va asteptam !

Serverul ruleaza pe versiunile 2.1.0, 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3

realmlist => natherdrake.no-ip.org

account page => http://natherdrake.no-ip.org

forumul serverului => http://natherdrake.myforum.ro

Have phun & enjoy !

.:-=o0 Natherdrake 0o=-:.

Pe "Natherdrake" huh? Sa mori tu?

Nu cred ca o sa folosesc vreodata weakness, sunt zeci de curses mai bune ca ala. Ce-am incercat eu sa fac e un pve build bazat pe destruction, ceea ce din cate inteleg pe net ar fi ca si cum as incerca sa zbor cu barca. Urasc affliction, si cred ca o sa dau respec pe demonology daca chiar nu merge asa. Affliction are cateva talents care-mi trebuie in pve, cum ar fi imp corruption si nightfall, si am auzit ca suppression e must have de-acum, dar in general dots si curses nu sunt "my thing".

Ceea ce nu stiu eu inca (fiind newbie) e daca o sa mai am timp de dat shadowbolt cu atatea incinerate, conflagrate, soul fire si shadowburn (la care nu renunt, e prea bun chiar pentru un fire spec).

Eventual un build alternativ: http://www.wowhead.com/?talent=IyZbxhzZxx0tr0tVuVo

Imp corruption si suppression inca sunt must have pentru mine, cat despre rest.. se concentreaza pe solo cu voidwalker. As putea sa scot din improved healthstone si sa pun pe improved imp, depinde de cate parties mari fac mai incolo. Cat de bun ar fi buildul asta pe langa celalalt (repet, la solo mostly, apoi group pve)? Se merita soul leech/nether protection/shadowfury?

1. Joci pe Blizz? Daca da, link the armory

2. Daca DoTs nu sunt "your thing" ai cam gresit clasa, o sa spui ca un lock poate juca si fara ele, adevarat dar warlock dps-er nu exista si DoTs sunt punctul lor forte, obisnuieste-te cu ideea sau roll mage, mai bine decat gimped lock.

Link to comment

@Shade - ptr solo PvE chiar nu conteaza buildul, indiferent pe care tree mergi e destul de banal ptr un lock sa omoare 1-3 mobs. Majoritata fac lvl-up pe demonology pentru ca e super simplu dupa ce iei felguard, dar daca vrei neaparat destruction nu e o problema. Supression nu prea are sens sa il iei pentru solo/group PVE, e must in raids unde moblvl>3 decat lvlul tau si sansele de resist sunt mult mai mari. Daca tot mergi atat de mult in destruction ar fi pacat sa nu iei nether protection, la fel shadowfury si soul leach. Un build foarte folosit pe destruction este 7/7/47. Problema cu destruction e ca sansele tale de supravietuire sunt mult mai mici comparativ cu demonology sau affliction, dar direct dmg e mai mare decat pe oricare alt tree cand o sa ai ceva +spell crit gear.

Link to comment

1. Care sunt cele mai bune addon-uri, momentan am doar cartographer si o adresa de unde sa le iau sa fie compatibile (eu stiu de cursed-gaming).

2. Ce build e mai bun pt un mage (blood elf) eu as vrea sa merg pe frost, pentru ca e mai important sa supravietuiesti, si poti sa si bati 2-3 mobi deodata, dar multi merg pe fire. As putea sa fac un respecc pe fire la 70 daca trebuie, sau sa-l fac un elemental cu combinatii intre cele 2 scoli.

Arcanist am citit pe wowwiki ca nu e indicat (mananca mana pe paine).

3. Caracterul asta nou, l-am facut in special din dorinta de a merge in BG, pentru ca am avut o dezamagire cu paladinul - human, alliance e lame in BG si paladinul e teribil de defensiv. In ce BG ar trebui sa merg pana cand ajung cu el la AV, WSG sau AB ?

1. cele mai importante addon`uri ar fi :

- un map addon [ ai deja ] pentru coordonate & other things

- un addon pentru questuri , nu chestii "mari" ... macar un show lvl la questuri sa poti cauta party fara sa trebuiasca sa scri tu "group quest , elite 55" ...

- un addon pentru auction ... ti`as sugera auctioneer si igor`s mass auction [ de pe curse-gaming le iau si eu , asa ca le vei gasi pe astea acolo :) ]

2&3. Arcane pur este pentru PvP , de aceea mananca mana in draci , ca toate specs de dps la casteri

nu stiu ce lvl esti , asa ca iti voi face un spec de PvP pe fire si frost pentru 29/39/49 si ti`l modifici tu cum crezi ca iti va fi mai bine :)

- Fire 29

- Fire 39

- Fire 49

- Frost 29

- Frost 39

- Frost 49 - Nu am pus empowered frostbolt pentru ca la lvl ala nu ai prea mult spell dmg si frostbolt nu ia decat 87% spell dmg din total ... plus ca in bg vei da in cele mai multe cazuri cu instante , decat cu frostbolt :)

Paladin`ul e o clasa hybrid , e un mini dps defensiv ... avand heal , are skills ofensive slabe , pentru a nu depasi alte clase pur dps ... tu iti poti da heal :) [ daca vrei o clasa hybrid in bg , iti propun un druid ... face minuni ]

In caz ca nu vrei alta clasa hybrid , si vrei o clasa pur dps [ vad ca ai mag acum ... ] , ti`as sugera sa te bagi pe fire daca stai mult in wsg ... acolo , nu exista termenul de supravietuire decat daca ai stealth sau heal ...

PvE , poti alege frost ... este cel mai bun pentru supravietuire si grind ... multi spun "I can 2shot a mob with fire" , dar ei nu se gandesc niciodata ca rup manape instante [ blast wave pe un mob , dragon breath , fire blast ... ] . Pe frost , iti trebuie decat putin noroc ... si poti omori un mob la fel de repede ca ei ... sa`ti dau un ex :

- un fire mage [ eram cu el in aceeasi zona de quests ] folosea 30% mana pe un mob , si folosea mereu toate cd : combustion , dragon breath , blast wave , fire blast de cate ori avea cd ...

- eu , ca frost ... puteam sa dau linistit 3-4 frostbolts in cazul in care aveam ghinion cu caru ... [ 47% crit chance pe frostbolt atm ] + daca intra frostbite , nici nu`mi trebuie altceva ... 10% mana pe mob daca nu dau crit , 5-8% cu ceva crits si daca am noroc cu caru , 2% mana [ clearcast , crits , frostbite ... ]

Sfatul meu : treci pe fire daca vrei sa omori repede in bg , ai respawn daca e sa mori ... nu mergi cu spiritul 2 ore si nici nu te duci tu sa iei flag`ul ... Insa stai pe frost PvE pana la raids

Cat despre BG , mergi si in wsg , si in ab ... stress`ul dintr`un bg se anuleaza cu celalalt .. si itemele ca reward , merita efortul :) Insa , daca ai iteme de 49 si te gandesti sa ramai la 59 , nu`ti sugerez sa faci asta ... ai iteme mult mai bune la quest de bombardat [ da ... mergi , bombardezi , te distrezi si iei iteme super bune ... desi nu toate q sunt asa :) ] . Merita doar Grand Marshal set ... dar acolo e munca ... nu gluma .

Server de WoW Tbc, fara buguri la talente/mobi/questuri, blizzlike, nu se da lvl/teleport/bani de la GM, incercam sa strangem o comunitate serioasa de playeri, va asteptam !

Omule , eu vad ca esti batut in cap ... asta e TOPIC OFICIAL , nu are nici o legatura cu serverele private.

Anyway , daca tu chiar vrei ... iti propun o chestie ... intru pe sv , joc 5 minute [ nu mai mult ] ... daca gasesc in alea 5 minute 3 buguri la "talente/mobi/questuri" iti floodez sv 3 luni , agree ?

Nu cred ca o sa folosesc vreodata weakness, sunt zeci de curses mai bune ca ala. Ce-am incercat eu sa fac e un pve build bazat pe destruction, ceea ce din cate inteleg pe net ar fi ca si cum as incerca sa zbor cu barca. Urasc affliction, si cred ca o sa dau respec pe demonology daca chiar nu merge asa. Affliction are cateva talents care-mi trebuie in pve, cum ar fi imp corruption si nightfall, si am auzit ca suppression e must have de-acum, dar in general dots si curses nu sunt "my thing".

Ceea ce nu stiu eu inca (fiind newbie) e daca o sa mai am timp de dat shadowbolt cu atatea incinerate, conflagrate, soul fire si shadowburn (la care nu renunt, e prea bun chiar pentru un fire spec).

Eventual un build alternativ: http://www.wowhead.com/?talent=IyZbxhzZxx0tr0tVuVo

Imp corruption si suppression inca sunt must have pentru mine, cat despre rest.. se concentreaza pe solo cu voidwalker. As putea sa scot din improved healthstone si sa pun pe improved imp, depinde de cate parties mari fac mai incolo. Cat de bun ar fi buildul asta pe langa celalalt (repet, la solo mostly, apoi group pve)? Se merita soul leech/nether protection/shadowfury?

Acum am inteles ce build vrei sa faci .... presupun ca esti pe realm normal. Daca te intereseaza spells de dmg instant PvE , ai putea alege un mage [ depinde .... poate iti place mai mult lock`ul ... si te inteleg de ce :) si eu as alege lock oricand in loc de mage`ul meu ]

Affliction ... pas.

Demonology , se bazeaza pe felguard .. pet`ul acela , neavand skill de aggro , si luand aggro doar cu dmg , te vei baza pe curses in general ... daca spui ca nu prea e stilul tau sa dai curses ... nu e prea bun nici acest spec.

Destruction - Asta este spec de PvP. Mananca mana in DRACI! si se bazeaza pe aggro taking [ da , nici void`ul nu face fatza la atata aggro ]. Insa , daca iti place .. :

- Suppression este foarte bun in raids , unde mobii sunt 1-2-3 lvl peste lvl`ul tau ...

- Imp corruption e foarte bun [ mai ales ca ajuta la trigger nightfall ]

- De shadowbolts nu o sa ai timp deloc , de`aia iti sugerez sa schimbi acele prime 5 talente din destru , cu mana cost [ cataclysm ] .

- Shadowfury si Nether Protection nu sunt foarte bune pentru PvE , desi Shadowfury il poti folosi ca un "silence" la solo :)

- Soul Leech insa este foarte bun , avand in vedere ca tu te vei baza in special pe instant dmg spells si vei consuma mana in draci , cu mana tap si soul leech vei face treaba buna.

PS. Shade, scuze ca le`am scris imprastiat si poate sunt greu de pus cap la cap [ chestiile care le`am scris eu ]

Link to comment

2. Daca DoTs nu sunt "your thing" ai cam gresit clasa, o sa spui ca un lock poate juca si fara ele, adevarat dar warlock dps-er nu exista si DoTs sunt punctul lor forte, obisnuieste-te cu ideea sau roll mage, mai bine decat gimped lock.

De fapt destro warlock are mai mult dps decat un fire mage. Ar trebui sa vezi ce face un destro warlock de la mine din guilda in TK.

Daca nu vrei sa bagi pet-ul la inaintare si sa astepti sa roada DoT-urile din mob ca timp tu esti /afk_tv atunci baga-te pe destro. E amuzant, dinamic si merge si in pvp.

Link to comment

Mersi de sfaturi. Nu va ingrijorati, nu ma deranjeaza cum le-ati scris sau daca ati scris mult. Deci demonology chiar trebuie sa-l incerc cand ajung pe la 51-60, are *potential*.

@Shade - ptr solo PvE chiar nu conteaza buildul, indiferent pe care tree mergi e destul de banal ptr un lock sa omoare 1-3 mobs.
Imi dai sperante. Intr-adevar, la lvl 31 cat am (joc de 10 zile, what) n-am avut mari probleme cu mana, first aid/food isi fac treaba pentru hp si pentru mana am life tap.

Ce nu ma dumiresc inca e daca sa-l fac pe shadow sau fire, dar o sa vad eu cand iau Soul Fire.

Daca DoTs nu sunt "your thing" ai cam gresit clasa, o sa spui ca un lock poate juca si fara ele, adevarat dar warlock dps-er nu exista si DoTs sunt punctul lor forte, obisnuieste-te cu ideea sau roll mage, mai bine decat gimped lock.

Can't roll mage. Mage has no tank. I have tank. Me > mage.

Probabil n-am zis bine. Dots sunt ok. Doar urasc affliction. E uber-hyped si prea folosita, cred ca 80% din warlocks pe care i-am vazut pe armory erau affliction specced. Fuck that.

Oh and... da, joc pe retail, dar momentan n-am cu ce sa ma laud.

Link to comment
Guest I LoSt It AlL

:hair: Am O Inrebare serioasa :

Am un paladin lvl 25 ... nu il mai continui ca am aflat ca-i healer , deffence e pula si ii naspa in multe feluri , am inceput recent wow pe blizz ca am jucat pe servere emu ca nu am stiut de WoW Official am avut un WoW de la un amic pe 5 cd ... -.-

Acuma am tot Original WoW + TBC

Mi-am Facut un Mage lvl 15 M-am Infuriat de el L-am Sters -.- Asa manca mana sa il ia drq , omor 2 mooby iara baga la Water si Bread sa imi de-a mana + health ...

Rogue e naspa de tot nu imi place ... am auzit ca este locul intai la Meal da ma cac in el , fara stealth nu isi poate folosi abilitatile cele mai impotante ...

Warlock e si mai naspa si greu ... cu jegu ala de imp si toti minioni care o sa ii ai ... Warlocku mananca mana da nici conjure water nare ... :comp1:

Shaman e facut terci ... cu totemurile alea de homalau la lvl 19 si ceva m-am incurcat la ele vai de ***** .

Am incercat sa mi le bag cele mai importante la key bar dar am avut o depresie si am sters daraneiu ....

Warrior e gay rau ,se bazeaza pe fury , daca nu ii *** damage nu are abilitati ... vaisamar (numa charge de mata )

Priest e nasol fara scutu ala e praf ... si c-am are un blestem cu shadow shit si multe alte chestii ca am ajuns lvl 66 pe serveru-l meu nonpublic ... l-am creat numa pentru teste de clase ...

Am ajuns la o concluzie ... HUNTEEER !! Poate ca ziceti ca am ales cea mai stupida clasa da nu ... mi-am zis si eu asta cand am inceput pe blizz da nu ... Iubesc Diger Form ... Fugi cu 60% Speed la lvl 19 ... ca un mount de noob =)) Rupe tot ... Ai Animal etc .. Tot e tare in perspecctiva ... dar m-am cam plicti de el ...

As vrea niste Idei , ajutor cu wow ... yoy bine Black Kinght ce clasa o sa fie si aia :banghead:

Noah Si daca puteti sa imi da-ti un site cu talente pentru hunter ... sa ma duc pe PVP cum sa ma duc

Daca stiti ce rase noi vin in Expansion 2 The Wrath of the Lich King !! Ms mult ... am auzi horde : goblin si allince habar nu am @!! :hair: pa

Link to comment

:hair: Am O Inrebare serioasa :

Am un paladin lvl 25 ... nu il mai continui ca am aflat ca-i healer , deffence e pula si ii naspa in multe feluri , am inceput recent wow pe blizz ca am jucat pe servere emu ca nu am stiut de WoW Official am avut un WoW de la un amic pe 5 cd ... -.-

Acuma am tot Original WoW + TBC

Mi-am Facut un Mage lvl 15 M-am Infuriat de el L-am Sters -.- Asa manca mana sa il ia drq , omor 2 mooby iara baga la Water si Bread sa imi de-a mana + health ...

Rogue e naspa de tot nu imi place ... am auzit ca este locul intai la Meal da ma cac in el , fara stealth nu isi poate folosi abilitatile cele mai impotante ...

Warlock e si mai naspa si greu ... cu jegu ala de imp si toti minioni care o sa ii ai ... Warlocku mananca mana da nici conjure water nare ... :comp1:

Shaman e facut terci ... cu totemurile alea de homalau la lvl 19 si ceva m-am incurcat la ele vai de ***** .

Am incercat sa mi le bag cele mai importante la key bar dar am avut o depresie si am sters daraneiu ....

Warrior e gay rau ,se bazeaza pe fury , daca nu ii *** damage nu are abilitati ... vaisamar (numa charge de mata )

Priest e nasol fara scutu ala e praf ... si c-am are un blestem cu shadow shit si multe alte chestii ca am ajuns lvl 66 pe serveru-l meu nonpublic ... l-am creat numa pentru teste de clase ...

Am ajuns la o concluzie ... HUNTEEER !! Poate ca ziceti ca am ales cea mai stupida clasa da nu ... mi-am zis si eu asta cand am inceput pe blizz da nu ... Iubesc Diger Form ... Fugi cu 60% Speed la lvl 19 ... ca un mount de noob =)) Rupe tot ... Ai Animal etc .. Tot e tare in perspecctiva ... dar m-am cam plicti de el ...

As vrea niste Idei , ajutor cu wow ... yoy bine Black Kinght ce clasa o sa fie si aia :banghead:

Noah Si daca puteti sa imi da-ti un site cu talente pentru hunter ... sa ma duc pe PVP cum sa ma duc

Daca stiti ce rase noi vin in Expansion 2 The Wrath of the Lich King !! Ms mult ... am auzi horde : goblin si allince habar nu am @!! :hair: pa

bUnA I LoSt It AlL, aM uN rAsPuNs RaPiD

eU zIc Sa Ii SpUi LuI mAmA sA nU mAi LaSe BoRcAnU cU zAhAr NeSuPrAvEgHeAt Ca UiTe Ce Se InTaMpLa.

sI iTi SuGeReZ sA tE fAcI "bLaCk KnIgHt" cA aLa sIgUr Nu E hOmAlAu sI aRe "dIgEr FoRm" InCoRpOrAt StErEo cU SuRrOuNd, vAisAmAr... cHaRgE dE mA-sA aRe, ShAdOw ShIt aRe, CeL mAi BuN La "MeAl" e, cE MaI .. sA tE C**i iN eL nU aLtA.

pA1!

Link to comment

Me > mage.

stai calm nu e vina ta,blizz a avut grija de asta

PS: avem frostbolt+FN+blink facem kite, nu avem nevoie de tank

:hair: Am O Inrebare serioasa :

Am un paladin lvl 25 ... nu il mai continui ca am aflat ca-i healer , deffence e pula si ii naspa in multe feluri , am inceput recent wow pe blizz ca am jucat pe servere emu ca nu am stiut de WoW Official am avut un WoW de la un amic pe 5 cd ... -.-

Acuma am tot Original WoW + TBC

Mi-am Facut un Mage lvl 15 M-am Infuriat de el L-am Sters -.- Asa manca mana sa il ia drq , omor 2 mooby iara baga la Water si Bread sa imi de-a mana + health ...

Rogue e naspa de tot nu imi place ... am auzit ca este locul intai la Meal da ma cac in el , fara stealth nu isi poate folosi abilitatile cele mai impotante ...

Warlock e si mai naspa si greu ... cu jegu ala de imp si toti minioni care o sa ii ai ... Warlocku mananca mana da nici conjure water nare ... :comp1:

Shaman e facut terci ... cu totemurile alea de homalau la lvl 19 si ceva m-am incurcat la ele vai de ***** .

Am incercat sa mi le bag cele mai importante la key bar dar am avut o depresie si am sters daraneiu ....

Warrior e gay rau ,se bazeaza pe fury , daca nu ii *** damage nu are abilitati ... vaisamar (numa charge de mata )

Priest e nasol fara scutu ala e praf ... si c-am are un blestem cu shadow shit si multe alte chestii ca am ajuns lvl 66 pe serveru-l meu nonpublic ... l-am creat numa pentru teste de clase ...

Am ajuns la o concluzie ... HUNTEEER !! Poate ca ziceti ca am ales cea mai stupida clasa da nu ... mi-am zis si eu asta cand am inceput pe blizz da nu ... Iubesc Diger Form ... Fugi cu 60% Speed la lvl 19 ... ca un mount de noob =)) Rupe tot ... Ai Animal etc .. Tot e tare in perspecctiva ... dar m-am cam plicti de el ...

As vrea niste Idei , ajutor cu wow ... yoy bine Black Kinght ce clasa o sa fie si aia :banghead:

Noah Si daca puteti sa imi da-ti un site cu talente pentru hunter ... sa ma duc pe PVP cum sa ma duc

Daca stiti ce rase noi vin in Expansion 2 The Wrath of the Lich King !! Ms mult ... am auzi horde : goblin si allince habar nu am @!! :hair: pa

tu apuca-te de MU dragule

Link to comment

Me > mage.

cum spunea si dele7e .. stai linistit ca se ocupa cei de la blizz de chestia asta zilnic ...

"blizz employees play locks" - un citat cunoscut printre magi

:hair: Am O Inrebare serioasa :

Am un paladin lvl 25 ... nu il mai continui ca am aflat ca-i healer , deffence e pula si ii naspa in multe feluri , am inceput recent wow pe blizz ca am jucat pe servere emu ca nu am stiut de WoW Official am avut un WoW de la un amic pe 5 cd ... -.-

Acuma am tot Original WoW + TBC

Mi-am Facut un Mage lvl 15 M-am Infuriat de el L-am Sters -.- Asa manca mana sa il ia drq , omor 2 mooby iara baga la Water si Bread sa imi de-a mana + health ...

Rogue e naspa de tot nu imi place ... am auzit ca este locul intai la Meal da ma cac in el , fara stealth nu isi poate folosi abilitatile cele mai impotante ...

Warlock e si mai naspa si greu ... cu jegu ala de imp si toti minioni care o sa ii ai ... Warlocku mananca mana da nici conjure water nare ... :comp1:

Shaman e facut terci ... cu totemurile alea de homalau la lvl 19 si ceva m-am incurcat la ele vai de ***** .

Am incercat sa mi le bag cele mai importante la key bar dar am avut o depresie si am sters daraneiu ....

Warrior e gay rau ,se bazeaza pe fury , daca nu ii *** damage nu are abilitati ... vaisamar (numa charge de mata )

Priest e nasol fara scutu ala e praf ... si c-am are un blestem cu shadow shit si multe alte chestii ca am ajuns lvl 66 pe serveru-l meu nonpublic ... l-am creat numa pentru teste de clase ...

Am ajuns la o concluzie ... HUNTEEER !! Poate ca ziceti ca am ales cea mai stupida clasa da nu ... mi-am zis si eu asta cand am inceput pe blizz da nu ... Iubesc Diger Form ... Fugi cu 60% Speed la lvl 19 ... ca un mount de noob =)) Rupe tot ... Ai Animal etc .. Tot e tare in perspecctiva ... dar m-am cam plicti de el ...

As vrea niste Idei , ajutor cu wow ... yoy bine Black Kinght ce clasa o sa fie si aia :banghead:

Noah Si daca puteti sa imi da-ti un site cu talente pentru hunter ... sa ma duc pe PVP cum sa ma duc

Daca stiti ce rase noi vin in Expansion 2 The Wrath of the Lich King !! Ms mult ... am auzi horde : goblin si allince habar nu am @!! :hair: pa

fraaaaaaaaaaate ..... acu inteleg de ce te ia lumea de idiot din prima daca joci hunter .... cat am muncit eu sa`mi fac o imagine mai buna cat am jucat hunter ... nu stiam din cauza caror idioti s`a ajuns in starea asta ... multumesc omule ca m`ai lamurit

P.S. apuca`te de MU , wow nu e de tine ...

Link to comment

LUME UN NOU SERVER D WOW TBC S-A DESCHIS>.Chiar va rog sa incercati sa intrati...e super tare :D

detalii :

http://morfinewow.no-ip.org < siteu de TBC , si la realm dati click dreapta , open with wordpad si acolo unde scrie set realm ...stergeti tot si trebuie sa apara de forma : " set realmlist morfinewow.no-ip.org", si dedesupt"set patchlist google.com". :banana: :bananadance2:

Pentru cei kre au :error: sau nu jtiti... :hair: ...ma puteti contactaa la id-ul de messenger Novaja_zemlia

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...