Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Eu imi iau de acolo add-ons de 2 ani de zile, inca nu am avut probleme. Ideea e ca nu are rost sa te intinzi la tot ce e pe site ca sa testezi, in cazul asta normal ca o sa gasesti cateva add-ons cu spyware din cate sunt acolo.

In general nu se iau add-ons care contin .exe iar compilatii de add-ons nu am luat niciodata, alea sunt facute de jucatori si nu toti sunt bine intentionati. Sunt cateva care sunt recunoscute ca fiind safe (photek UI de ex) care se pot lua fara grija, dar pentru restul e mai simplu sa te uiti ce add-ons are in componenta , sa iei addonurile respective si sa iti configurezi singur interfata.

Link to comment

mai era Forte parca cu progres acolo, nush exact pe unde, sau poate confund cu hyjal

oricum nihilum s-a dedicat mult jocului, au stat si in ptr destul, isi merita rezultatele, acum vad ca de 2 zile nu au mai facut nika, nici ei nici curse, probabil ca dorm :)

Link to comment

mdea , am descoperit ce era defapt. Nu era de la curse-gaming , era ex-ownerul care s-a hotarat ca vrea sa joace iar dupa 6 luni si dupa ce eu cumparasem tbc...

As a result dupa ce mi-am recuperat parola am dat de la tot ce aveam pe mine si in banca +mats and gold sent to a friend...i'll be back with a new lvl 1 soon enough :dance:

4primal might, ench mats

17 void crystals + golzi B)

Link to comment
Guest Coffy

Salut, sunt nou pe aici, sunt picate serverele ?? pt k nu imi merg, a shi mai am o prob am facut update 2.1.1 stiti cum sa-mi fac din nou versiunea 2.1.0 pt k nu prea gasesc servere d 2.1.1 :(

Link to comment

Salut, sunt nou pe aici, sunt picate serverele ?? pt k nu imi merg, a shi mai am o prob am facut update 2.1.1 stiti cum sa-mi fac din nou versiunea 2.1.0 pt k nu prea gasesc servere d 2.1.1 :(

imi cer scuze sa`ti raspund in felul asta la un post destul de frumos scris ... insa aici noi discutam doar despre blizzard realms .... nu despre private ...

dar presupun ca o sa ti se para mai frumos postul meu decat uzualul "Mars!" al lui knock =))

Link to comment
Guest Coffy

imi cer scuze sa`ti raspund in felul asta la un post destul de frumos scris ... insa aici noi discutam doar despre blizzard realms .... nu despre private ...

dar presupun ca o sa ti se para mai frumos postul meu decat uzualul "Mars!" al lui knock =))

Ms pt raspuns..o sa mai caut in alta parte

Link to comment

:beer: sal , ce mai e nou ca nu prea am mai avut timp de joaca pe plaiurile din wow , munca munca si iar munca ...

:beer: sper sa am timp macar in wk sa intru macar o ora doua poate mai fac lvl , abia am ajuns 32 ... merge greu la cat am eu timp ...

M-am trezit ca nu mai sunt in nicio gilda ,mi-au dat kik ,sper sa gasesc o alta unde sa nu mai fie asa nebagare de seama ... :cool2:

Link to comment

am jokul aqu vreau sami fac cont pe blizzard e free???si voi pe ce server jukati??

Nu e free. Cumpara jocul :|

@Vegeta - nu e free , iti trebuie key pt sa`ti faci account .... acel key se poate lua de pe manualul de folosire , in cazul in care cumperi jocul [ cum a zis si Arrow ] sau poate fi cumparat online de pe site`ul oficial -> http://wow-europe.com

Mi-am facut cont pe blizz si vreu sa joc dar inainte am jucat pe servere privatre si habar nu am ce trebuia sa fie scris in realm-list. Asa ca plzz ajutatima stiu ca pare cam stupid :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Ai facut pe EU sau US ? anyway .... in caz ca ai facut pe EU [ europe , http://wow-europe.com ] tre sa scri urmatoarea chestie :

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com

set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com

Presupun ca pe US [ http://www.worldofwarcraft.com , desi nu cred ca ai facut account acolo .. ] ar veni ceva de genu :

set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com

set patchlist us.version.worldofwarcraft.com

Link to comment

vegeta..tu nu intelegi nimic , niciodata...iti sugerez sa nu mai postezi pe forum , tampenii , scrise aiurea

deci:

- Cumperi jocul de pe www.gameshop.ro sau din magazin

- Instalezi jocul

- Iti faci cont pe www.wow-europe.com folosind codul UNIC care ti l-au dat cand aii cumparat jocul

- Dai la ,,payment method'' daca ai cc , numarul , si daca ai preepaid , numarul ( lol ) - CC poate sa fie fals ( este un site unde se dau cc-uri goale..dar oricum trebuie sa ai jocul original)

-Dai log in

-Astepti sa iti ia patch-urile

- Te joci

Nu vorbim despre servere piratate in acest topic. Serverele piratate sunt ilegale

vegeta, joaca mmo-uri free, de 2 bani , ti se potrivesc :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...