Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Am si eu nevoie de cineva sa ma ghideze sa intru pe un serv, de wow. Cand dau log in imi apare urmatoarea eroare: "The information you have entered is not valid. please check the spelling of the account name and password." Dar contul si parola sunt trecute corect. Ce as putea face?

Link to comment

Am si eu nevoie de cineva sa ma ghideze sa intru pe un serv, de wow. Cand dau log in imi apare urmatoarea eroare: "The information you have entered is not valid. please check the spelling of the account name and password." Dar contul si parola sunt trecute corect. Ce as putea face?

cu riscul de a fi injurat / injurati [ amandoi ] , te ajut ... macar sa nu vina si al doilea post de`al tau ...

intra pe site`ul sau pe forumul serverului si ia realmlist si modifica`l / inlocuieste`l pe`al tau ca sa poti sa te conectezi pe serverul respectiv ...

Recomandarea mea , si cred ca multi ar fi de`acord : Joaca pe blizz , nu se merita privatele [ daca ar ajunge privatele in stadiul in care sunt cele de L2 , ar merita ... insa nu la wow ... inca ]

Link to comment

Warlock nu are cum sa ia bataie de la mage...

Toti mages care i-am intalnit pana acum i-am batut

Si erau de lvl meu sau poate 1-2 lvl peste mine

PS: Am lvl 60 deci nu vb low level duel

tu inca crezi in basme,cati magi ai intalnit pana acum?

realm si faction pls ?

for you

daca tu bati un SL warlock la fel de bun ca skill si gear si nu e afk.. cu orice build vrei tu.. iti dau o acadea.

btw.. va place UI-ul meu?

http://img442.imageshack.us/img442/2650/wowscrnshot052507203654wb2.jpg

ca sa vezi,ai de dat cam multe acadele.... :|

btw.....UI-ul tau sucks

Link to comment

Personal mie mi se pare Alianta mai buna din urmatoarele motive:

-rase mai bune(din unele pc de vedere)

-avantaje pentru cei de lvl mic(o groaza de zone bune si frumoase :) )

-grafica hartilor(sa va uitati cum arata alwyn forest la alliance si cum arata zona de inceput la hoarda)

-mai multi playeri cale aleg alianta(minoritatea se supune majoritatii,deci orcii sunt in inferioritate :D )

am luat si eu quote-ul asta, citeam primele 3-4 pagini a topicului.

Deci...nu exista factiune mai buna.....doar pe serverele mari in care este Nihilum, Method.....de exemplu daca esti pe serverul unde e Nihilum , e mult mai usor end-game ( poate ai noroc si au nevoie de oameni noi) si daca se apuca nihilum de pvp...

sa iti comentez postul , totusi :

- Rase mai bune ( nah , racialele de la UD , Belf ...de fapt...toate is bune...)

-avantaje pentru cei de lvl mic( mda..sigur...desigur e foarte interesant sa vorbesti cu n00bi toata ziua ....ieri am facut un caracter dwarf, am primit invite intr-un guild INSTANT!...am facut de amuzament..l-am abandonat la lvl 5=))

-grafica hartilor ( mda..a noastra e mai plata si mult mai usoara( asta in durotar)...dar uita-te in Eversong , GHostlands , si unde is taureni)

-mai multi playeri:

Mda..luam eu si intrebam: How old are you?

....just 10...

cam toata alianta are varsta intre 10-20 de ani....

acum ..nici o factiune nu e mai buna...depinde doar de playeri...si asta ne aduce la alta intrebare:care clasa e mai buna? raspunsul e nici una...

You need to know how to play the #!%#ing game

question:

Could anybody give me some rogue addons?

Link to comment

Voi chiar credeti ce scrieti pe acolo? Poate era valabil acum 2 ani ca alianta are media de varsta mai mica decat hoarda cand toti copiii care intrau in joc isi faceau night elf ca au vazut ei lord of the rings , dar multe s-au schimbat intre timp, am charuri la ambele factiuni si nu pot sa zic ca in una sau alta sunt mai multi copii, pur si simplu depinde de norocul sau ghinionul tau pe cine intalnesti. De cate or nu am auzit textul asta : am ales hoarda ca alianta e plina de kiddies, iar cand il intrebam cati ani are venea raspuns de genul 12, 14 etc. Ca idee media de varsta la guildul unde am charuri la alliance este 20+ si este mai ridicata decat media de varsta la guildul unde aveam char la hoarda. Iar cu aparitia blood elfilor s-a cam dus si conceptul ca hoarda are charuri urate si alianta frumoase.

Pana la urma varsta chiar nu conteaza atata timp cat nu te impiedica sa joci (sa nu apara in mijlocul raidului faze de genu a zis mama sa ma culc ) iar unii de 12 ani pot sa fie mult mai buni decat unul de 20+ in ceea ce fac.

Link to comment

cam toata alianta are varsta intre 10-20 de ani....

asa e, guilda mea de la ally are membrii cu varste intre 20-35 de ani, de asemenea mai cunosc f multi de alte guilde care au varste cuprinse tot in acelasi interval

de ce va apucati voi sa faceti aproximari de genul asta fara sa cunoasteti end-game-ul nush de parca ati fi de la institutul international de statistica al varstelor playerilor wow

Link to comment

media de varsta la alianta e mai scazuta la decat la horde.

rar gasesti la horde copii de 10 ani. stiti voi caraterele de la alianta sunt mai " fluffy"

am la horde un shammy 64 am 12 ani is mic pt wow? eu nu cred shi daca bn shtiu baietzii se pun la horde pt ca le plac "MORTACIUNILE" adik undead shi orc chiar shi troll.

cunosc 2 tone de fete care is la aliantze shi nici una nui dwarf pt ca nu le plac, toate is draenei,nelf shi gnome pt ca dwarfele sunt foarte urate din pct meu de vedere.

Link to comment

http://www.hellgaming.ro/hosting/pics/4d46...527ffec4026.JPG

mi-am cump wow. azi mi-a venit si bag primul CD de instalare si imi da kktul ala de eroare de sus ^^^. ce sa fac? :(

Eu unu ti`as recomanda sa cureti dracu ecranu ala intai [ n`o lua in nume de rau , incerc sa te ajut ] si dupa , sa iti scanezi computerul cap-coada cu un av non-trial . Bineinteles , asta nu iti va rezolva problema in mod direct ... insa e un bun inceput .

Problema poate fi din cauza installerului [ default , windows installer ] si de`aia iti spun sa`ti scanezi compu` intai ... Incearca cd`urile la un prieten si vezi daca iti da aceeasi eroare ... sa verifici daca e de la tine sau de la cd`uri ... [ desi e 99% de la tine ... ]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...