Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Umm..sincer...hoarda e mult mai organizata.....si nu prea are asa multi n00bi ca alianta.....

horde vs alliance = horde wins

la pvp de lvl 70 tot hoarda...

de ce?

-organizare (teamwork + plan + unii schimba intre ei enchanturi iteme etc pentru pvp mai bun *arena*

-SKill ( hoarda = way more skilled )

acum sunt si niste oameni de la alianta care chiar RUP...dar si la hoarda....dar :

lvl 70 alliance chars gasesti pe ebay o gramada

astea sunt mituri, sunt din auzite, din ce citesc eu pe aici tu nu ai caracter de lvl max deci mai bine te abtii de la comentarii de genul asta

am facut pvp destul la lvl 60 cu charul de la hoarda inainte de lansarea tbc cand altceva nu se facea, hoarda nu invinge totdeauna, daca nu exista comunicare te duci pe apa, in av era regula in battlegroup-ul meu (misery pe atunci) dimineata 99% castiga alianta, seara 90% hoarda, se intamplau deznodaminte cand alianta intorcea un joc ca si castigat de hoarda in favoarea ei. in ab/wsg daca nu aveai premade nu era nicio sansa in fata aliantei decat 1% din cazuri

la lvl 70 lucrurile nu s-au schimbat, decat timpi de asteptare din bg :)

cat despre schimbatul de enchanturi si iteme... sa fim seriosi, enchant iti iei din guild fara sa platesti nika decat mats, iar itemele bune sunt bop deci nu ai ce sa schimbi

TU nu sti harta cum o stiu aia, TU nu ai facut niciodata lvl max pe blizz,(sau poate ai facut) TU nu stai 10 zile NON-STOP sa faci lvl 70.

Zice ca faci in 10 zile dar alea sunt jucate non-stop (sau aproape).

Am incercat si eu guide-urile alea dar zicea ca faci lvl 10 in 2 ore eu facusem in 3 ore juma (deci diferenta de la lvl 10 la 70 este enorma si cu inca cateva zile)

Eu zic sa treci la silkroad ...

sunt doua ghiduri dupa care sa te iei, unul pt alianta si unul pt hoarda f bune imo, pe cel de la hoarda l-am folosit pt 60-70, pe cel de la alianta 1-70, daca ai juca f mut pe zi poate ai face in cat scrie acolo, ideea nu e asta, ideea e ca-ti da questurile grupate pe zone, te duci de ex la 35.40 si faci acolo 5 queste, apoi te mai duci langa 12.35 si mai faci inca 3 vii in oras le-ai dat pe toate si le iei pe urmatoarele samd. e mult mai usor asa.

:beer:

intrebare : primiti si voi in joc pe mail scrisorele de la tot felul de dubiosi cu vanzari on-line de gold si fast lvl ? :comp2:

pe mine cel putin ma dispera ,cel putin un astfel de mesaj pe zi , plus de asta oriunde mergi se gaseste cineva sa iti sopteasca secret despre mai stiu eu ce site cu gold si alte rahaturi deastea. :comp1:

administratorii nu pot face nimic oare pentru spam-urile aste? :beer:

io primesc la fel zilnic si in mail si /w

nu le iau in seama, dau delete si nu stau sa-mi pierd timpul cu report la blizz, nu cred ca vor disparea ofertele pt ca exista cerere ;)

Link to comment

Nu , nu am caracter de lvl 70 ( max lvl ) .....desi :

1) stiu foarte multi care au , si i-am intrebat cine castiga de obicei , au zis ca hoarda castiga mereu

2) am intrat pe caracterul meu de alliance...chiar ca sa intreb...la fel..au zis ca hoarda castiga..

3) daca la lvl 20-29 ; 30-39 ; 40-49 (din cate am vazut eu pana acum ) hoarda e foarte organizata..si la lvl 70 e la fel!!!!!!!

Asta de pe serverul Alonsus

Mai stiu si de la alti prieteni, de la alte servere

Go horde :D

Link to comment

horde e mai organizat, sunt mai tari pt ca nu prea sunt locuri faine la horde de facut lvl, in schimb la aliance lvl 1-10 potzi face rpd lvl in Teldrassil sau Elwynn Forest, lvl 10-20 Darkshore sau Westfall, 20-30 e recomandat Wetlands, iar la horde sunt ceva mai grele in barrens nu prea gaseshti de ashtia de lvl 10-11 doar 12-17 mai mult

Link to comment
Guest Kobra69

http://wow.gruhnet.ro

SERVER SUPER DE WOW !!!!

-FARA LAG sub 50ms

-FARA BUGURI

-FARA CRASH sub 1/zi

-STAFF ACTIV

-GRATIS !!!!! ON 24/24

Ia si prietenii si faceti guilda... pentru cei care intra la Hoarda in urmatoarele 2 zile se acorda lvl 30 si 200g

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Link to comment

http://wow.gruhnet.ro

SERVER SUPER DE WOW !!!!

-FARA LAG sub 50ms

-FARA BUGURI

-FARA CRASH sub 1/zi

-STAFF ACTIV

-GRATIS !!!!! ON 24/24

Ia si prietenii si faceti guilda... pentru cei care intra la Hoarda in urmatoarele 2 zile se acorda lvl 30 si 200g

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

bun , deci ..sa corectez anuntul :

SERVER NASPA DE WOW!!

- CU MULT LAG!! cam 1000ms!!!

-MULTE BUGURI!

-STAFFUL NU PREA E ACTIV! DAR NU CONTEAZA!!

-GRATIS !!!!! ON 4/24

Cam astea sunt serverele private..ca mai sunt unele care sutn on 20/24 e alta....oricum..buguri multe , lag ...hmm..cam 500 tot ai..probabil serverul tau are 1000ms

staff..varza complet..

yay! i got mount :D

Link to comment

Am facut rost de joc si vreau updateurile dar nu stiu de unde sa le iau pot sa bag din prima ultima versiune ? sau terbuie sa bag 1.04 1.05 1.12.x 1.12.1... ????

:beer:

jocul daca e original ,isi face singur update , cand intri in joc si dai play isi ia singur urmatoarele pech-uri ,nu trebuie sa le cauti nicaieri , asta din cate stiu eu ,asa cu mam facut eu :cool2:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...