Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Am fost plecat vreo luna de zile departe de casa si cand am ajuns acasa prietena mi-a zis ca este un patch de download si ca poti testa free cu tier5 Black Temple. Stie cineva mai multe si mai exact despre acest lucru? Un link de unde iau si eu patchul?

Cu siguranta e vorba de test servere. Gasesti linkurile pe site-u de wow eu (pe prima pagina la news), cu tot ce trebuie sa faci sa te loghezi si sa-ti copiezi caracterele (maixm 4 caractere, posibil sa astepti si o zi). Poti cumpara full tier 5 din Shatrah, numai ca iti trebuie honored + cu The violet eye parca.

Have fun!

P.S. Patchu de test server parca are vreo 300 de mega. E posibil sa-ti ia cateva ore sa-l iei din cauza traficului.

Link to comment

auzitzi baietzi? am vaz la multzi ca scria numele de ex: BrozxTTr,BronzxRRt,BronzxGGr iam intrebat ca sunt prieteni? au zis ca da sunt 56 in guilda totzi cu numele care incepe cu Bronzx, ne facem shi noi pe un serv totzi kre jucam WoW shi fiecare ne incepem 1 nou shi vom juca in echipa (facem guild doar de cei care sunt membri linkmania) shi fiecare face char cu care se pricepe cel mai bn! shi asha vom fii tari, pt ca sunt multzi profesionishti aici, ei? ce zicetzi? totzi ne punem numele de prescurtarea de la Linkmania + nume (LkMhealthpack)

ca zicetzi ceva, :beer:

Link to comment

auzitzi baietzi? am vaz la multzi ca scria numele de ex: BrozxTTr,BronzxRRt,BronzxGGr iam intrebat ca sunt prieteni? au zis ca da sunt 56 in guilda totzi cu numele care incepe cu Bronzx, ne facem shi noi pe un serv totzi kre jucam WoW shi fiecare ne incepem 1 nou shi vom juca in echipa (facem guild doar de cei care sunt membri linkmania) shi fiecare face char cu care se pricepe cel mai bn! shi asha vom fii tari, pt ca sunt multzi profesionishti aici, ei? ce zicetzi? totzi ne punem numele de prescurtarea de la Linkmania + nume (LkMhealthpack)

ca zicetzi ceva, :beer:

iar un copil cu idei revolutionare :|

cine crezi ca o sa-si lase charu de 60,70 pt a face ceea ce zici tu? lol ffs

Link to comment

cum sa nu, am doua chare de lvl 70, pot sa incep altu din nou acum, numa de dragu de a fi alaturi de cei de pe linkmania care posteaza aici cum sa rogi nu sunt buni in pve si ca locii apasa 2 butoane plus altele de gen, o sa luam wipe la trash in deadmines/wc/sfk/sm iar cine stie poate in uldaman o sa ajungem la ultimul boss cu vreun ajutor al unuia de lvl 70 pe care trebuie sa-l platim cu cate 5g fiecare ca sa ne boosteze :D

hai papa si duminica placuta!

Link to comment

am zis eu cumva ca sa-i shterge-tzi pe aia de 70? n-atzi auzit ca se poate lasa char-u celalalt daca incepi altu? shi pe ala de 70 ce mai ai de face lvl? 70 ii max ( pana acum ) joci cu el dupa ce apare un expasion pack de lvl 80 + ... , sau daca chiar vrei sa joci cu ala de 70 itzi faci un set de armor sau tot meri sa te batzi cu bossi

Link to comment

am zis eu cumva ca sa-i shterge-tzi pe aia de 70? n-atzi auzit ca se poate lasa char-u celalalt daca incepi altu? shi pe ala de 70 ce mai ai de face lvl? 70 ii max ( pana acum ) joci cu el dupa ce apare un expasion pack de lvl 80 + ... , sau daca chiar vrei sa joci cu ala de 70 itzi faci un set de armor sau tot meri sa te batzi cu bossi

nah..acum imi demonstrezi ca esti VARZA...:D

pvp lvl 70

instante lvl 70 ( black temple, care abia apare)

ca sa iei uber gear...ca sa faci pvp din nou..si instante....

mai exista o solutie :

transfer char.....dar nu cred ca cineva vrea sa renunte la prietenii de acolo

auzi..lvl 70 max dupa aia faci alt char...

si pentru idee:

sucks

Link to comment

am zis eu cumva ca sa-i shterge-tzi pe aia de 70? n-atzi auzit ca se poate lasa char-u celalalt daca incepi altu? shi pe ala de 70 ce mai ai de face lvl? 70 ii max ( pana acum ) joci cu el dupa ce apare un expasion pack de lvl 80 + ... , sau daca chiar vrei sa joci cu ala de 70 itzi faci un set de armor sau tot meri sa te batzi cu bossi

mai bine ti-ai folosi timpul pt alte jocuri ...... mai simple

Link to comment

Ca sa poti sa joci trebuie sa ai (sau sa iti cumperi) WoW original si WoW TBC.

Sunt 2 cd-key care trebuie sa fie originale altfel nu o sa poti sa joci. Daca iti faci cont trial poti sa joci 10 zile dupa care iti va da optiunea sa il transformi in cont normal (ai nevoie de WoW original) sau daca nu vrei sa il faci cont normal nu o sa mai ai acces la el.

Realm iti alegi tu din lista care vrei.

Link to comment

:beer:

am vizionat pe net cateva filmulete din wow cu ce poate fiecare , am ramas surprins de unele caractere ,f puternice daca pot spune asa , rogue m-a impresionat cel mai mult , :kar: ,in schimb majoritatea erau din hoarde , putine caractere sau filmulete facute de cei din alianta .in batelground alianta e cam varza ,hoarda e mai organizata mai nu stiu cum dar castiga.

inca mai am de munca la caracterul meu ,e greu cand joc doar 2-3 h pe saptamana ,in ritmul asta nu stiu daca mai merita sa platesc lunar si jocul ... e greu ..... :hair:

Link to comment

in batelground alianta e cam varza ,hoarda e mai organizata mai nu stiu cum dar castiga.

s-o crezi tu asta

sunt la fel ambele echipe, faptul ca nu ai vazut tu filme nu inseamana ca ally n-au jucatori buni

dai de un ally premade care te termina in 5min in ab sau wsg pur si simplu dai /afk

hoarda e la fel

vb de pvp la lvl 70

Link to comment

vedeti pe youtube filmuletele lui Ohxorn ...scrietii numele... cel mai bun WoW movie creator..

really..

Umm..sincer...hoarda e mult mai organizata.....si nu prea are asa multi n00bi ca alianta.....

horde vs alliance = horde wins

la pvp de lvl 70 tot hoarda...

de ce?

-organizare (teamwork + plan + unii schimba intre ei enchanturi iteme etc pentru pvp mai bun *arena*

-SKill ( hoarda = way more skilled )

acum sunt si niste oameni de la alianta care chiar RUP...dar si la hoarda....dar :

lvl 70 alliance chars gasesti pe ebay o gramada

Link to comment

s-o crezi tu asta

sunt la fel ambele echipe, faptul ca nu ai vazut tu filme nu inseamana ca ally n-au jucatori buni

dai de un ally premade care te termina in 5min in ab sau wsg pur si simplu dai /afk

hoarda e la fel

vb de pvp la lvl 70

:beer:

nu am spus ca nu sunt si in alianta caractere "puternice" ,dar mi s-au parut mult mai buni cei din hoarda ,si sa nu ma intelegi gresit am un nigth elves ,deci alianta . :cool2:

Link to comment
Guest Blaidy

TU nu sti harta cum o stiu aia, TU nu ai facut niciodata lvl max pe blizz,(sau poate ai facut) TU nu stai 10 zile NON-STOP sa faci lvl 70.

Zice ca faci in 10 zile dar alea sunt jucate non-stop (sau aproape).

Am incercat si eu guide-urile alea dar zicea ca faci lvl 10 in 2 ore eu facusem in 3 ore juma (deci diferenta de la lvl 10 la 70 este enorma si cu inca cateva zile)

Eu zic sa treci la silkroad ...

Link to comment

:beer:

intrebare : primiti si voi in joc pe mail scrisorele de la tot felul de dubiosi cu vanzari on-line de gold si fast lvl ? :comp2:

pe mine cel putin ma dispera ,cel putin un astfel de mesaj pe zi , plus de asta oriunde mergi se gaseste cineva sa iti sopteasca secret despre mai stiu eu ce site cu gold si alte rahaturi deastea. :comp1:

administratorii nu pot face nimic oare pentru spam-urile aste? :beer:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...