Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

As vrea sa joc si eu wow..dar nu dau cate 15 $ pe luna...as ca as vrea sa joc pe servere emulate ceva...dar nu reusesc deloc sa gasesc un wow crackuit care sa mearga :dontknow: :hair: aveti idee de unde as putea face rost? ;;) :tiphat:

Google, wow top 100 trebuia doar sa stii cum sa te uiti :). dar nu se compara originalul cu emu...

Link to comment

macar stiu ce ma asteapta is inca lvl 45 paladin... da inca nu miam dat seama... noi paladinii avem ceva viitor acuma la hoarda intrun guild ? are face numai high end instances?... sau o sa foloseasca doar ca pana acum?

1. in general belf pally si draenei shammy sunt considerati nabi

2. paladinul si shamanul sunt clase suport FOARTE bune

in end-game instances ar trebui sa fie tembeli sa nu ia un paladin. are buffuri foarte bune si e unul din cei mai buni healeri atm.

btw ati vazut patch notes la 2.0.10? ;;)

druid nerfed warrior buffed :hello:

Link to comment

macar stiu ce ma asteapta is inca lvl 45 paladin... da inca nu miam dat seama... noi paladinii avem ceva viitor acuma la hoarda intrun guild ? are face numai high end instances?... sau o sa foloseasca doar ca pana acum?

paladinii sunt asteptati de hoarda, deja sunt multi lvl 70, ca healeri lucreaza foarte bine, eu am facut cateva instante 5 man cu pala ca healer si pot sa spun ca s-au situat peste asteptari, un healing foarte bun, ma gandesc ca daca isi ia agro nu ar fi ca popa sa moara din 2 bucati din moment ce poarta plate si mai are pe deasupra acel "bubble" :)

NU am gasit wow de downloadat jocu.. :crybaby: asa ca pls datimi linku exact si lets play :hello: :yum: :tiphat:

te rog frumos sa ne scutesti de astfel de mizerii

Link to comment

NU am gasit wow de downloadat jocu.. :crybaby: asa ca pls datimi linku exact si lets play :hello: :yum: :tiphat:

13 euro pe luna nu e mult sa shtii,si se merita iti dau un exemplu:

dak ai abonament la metrou/autobuz renunta la el shi plateste 13euro pentru wow,13 euro ii dai o data cand mananci in orash,13 euro pot reprezenta abonamentu la telefon sau internet asha k nu e mult .da totushi dak vrei sa testezi jocu si sa vezi dak iti mere pe calc si dak iti place cautal pe odc.

Link to comment
Guest casandraandy

Buna . Sunt noua pe aici si binenteles ca am nevoie de ajutor . Am jocul WOW versiunea 2.0.3 cumparat insa nu gasesc server free pt versiunea asta . Care stie vreun server free pt versiunea asta si poate sa ma ajute . Multumesc anticipat :)

Link to comment

Buna . Sunt noua pe aici si binenteles ca am nevoie de ajutor . Am jocul WOW versiunea 2.0.3 cumparat insa nu gasesc server free pt versiunea asta . Care stie vreun server free pt versiunea asta si poate sa ma ajute . Multumesc anticipat :)

daca tot ai dat banii pe joc [ in caz ca nu l`ai luat de la altcineva care l`a folosit inainte - ceea ce ar fi o .... greseala imensa ] , joaca pe oficial ... http://wow-europe.com/en/index.xml . Daca ai jocul cumparat din magazin [ sigilat ] , vei gasi pe manualul de utilizare un cod cu care iti faci cont si ai 30 de zile preplatite [ incepand de la crearea contului ]

Dupa asta , ai de ales ....

- intre a juca pe servere emulate unde nu merg 50% din talente , iei toate profesiile si eventual daca dai peste vre`un server care se vrea a fi mai avansat [ ca versiune / BC ] , va pica din 2 in 2 minute si ;

- intre a juca pe oficial platind 45 RON pe luna si avand parte de toate partile jocului cu garantia ca merg toate perfect

Alegerea ta ..

@Sp33dyz - http://wow-europe.com/en/index.xml <= in dreapta .. sub panoul unde se afla si account management , ai "10 days Free Trial" [ nu pot sa`ti dau link direct pt ca la animatia flash mi se blocheaza comp - hdd facut muci .. tre sa`l schimb :D - si direct la creearea trialului link`ul este seasoned ]

Dupa ce faci contul ... ai jocul de downloadat si ocazia sa incerci jocul pe oficial 10 zile ... ori ca incerci si poate cumperi jocu ... ori ca il folosesti pt a juca pe servere emulate ... same .. alegerea ta ...

HF

Link to comment

In instance nu se face MULTA experienta , asa ca nu te gandi ca o sa urci acolo o gramada pentru ca o sa iei un palma in fata .Instantele sunt anumite locuri in care mobi ( sunt elite) dau lucruri mai bune ca si cele din questuri ( blue, si foarte % chance pentru epice ).Singura cale de a face experienta rapida sunt questurile .

Find alchemist cu skill 350 , inainte de de TBC bani frumosi scoateam de pe potiunile FIre,shadow , arcane etc. protection .Fire erau folosite in MC si BWL , Nature in naxx/boss outdoor , shadow in anumit boss outdoor etc. , se mai pot scoate de pe mailte potriuni ca : +bonus spell damage +2 spell crit , +XX agility/stre.Doar trebuie sa stii piata de pe serverul tau

LittleElvis 70 orc warlock @BLADEFIST@

P.S Daca este cineva in Bladefist si este lvl 40 si ii trebuie bani pentru mount /w littleelvis :bananadance2:

stiu ,acolo im gasesc ceva armuri mai bune decat am acum ,ceva sa imi fie de folos , nu tre decat sa merg in party cu un prieten si el ii casapeste eu iau ce e de luat :beer:

la alchemist mai am de munca ,sunt cam 100 sau ceva pe aproape ca nu am mai avut timp sa intru :beer:

:happy1:

Link to comment

Ce poate blizzardul sa faca, IMI LASA CONTUL DESCHIS, dau add game card si apare :

Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?

2. Have you tried to enter your payment method with just one card?

3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing?

asaaaaaaaaaaaaaa, ma uit la status, nu este banat permanent, deci problema ar fi partea a 3-a care e si adevarata ca mi se plateste din state contul(NU E FURAT), acum blizzardul ma tine fara sa joc x( x( x( x( x( x(

way de capu lor, imi investigheaza mie contul, vi s-a mai intamplat asa ceva?

Link to comment

Am citit in unul dintre posturile de mai sus ca paladinii sunt cei mai buni healeri. Da-mi voie te rog sa te contrazic, si mai jos si argumentele...

1. DA Pala sunt foarte buni healeri (daca sunt pe holy) datorita faptului ca spike healu (heal in timp scurt) este acceptabil si costa si putina mana in comparatie cu un druid de ex, + buffurile care le are sunt foarte! bune pentru partyuri/raiduri

2. Ii lipseste cu desavarsire HoT-urile.

3. Cel mai mare heal (Holy Light) nu va healui niciodata cat healuieste un Healing Touch (de la druizi) sau un Greater healing (priesti) daca sunt toti echipati calumea

4. Rata de crit la healing este mult mai mica in comparatie cu a druidului

Acum nu imi mai vin in minte dar nu va putea fi main healer intr`un party de 5...

Link to comment

Am citit in unul dintre posturile de mai sus ca paladinii sunt cei mai buni healeri. Da-mi voie te rog sa te contrazic, si mai jos si argumentele...

1. DA Pala sunt foarte buni healeri (daca sunt pe holy) datorita faptului ca spike healu (heal in timp scurt) este acceptabil si costa si putina mana in comparatie cu un druid de ex, + buffurile care le are sunt foarte! bune pentru partyuri/raiduri

2. Ii lipseste cu desavarsire HoT-urile.

3. Cel mai mare heal (Holy Light) nu va healui niciodata cat healuieste un Healing Touch (de la druizi) sau un Greater healing (priesti) daca sunt toti echipati calumea

4. Rata de crit la healing este mult mai mica in comparatie cu a druidului

Acum nu imi mai vin in minte dar nu va putea fi main healer intr`un party de 5...

te contrazic aici, toate instantele 5 man din tbc pe care le-am facut cu un pala ca si singur healer au fost fara niciun wipe

cot - dark portal am reusit sa-l fac doar cu pala ca healer

Link to comment

au mai zis 2 oameni inaintea mea dar de ce sa nu o spun si eu :P

si eu am facut multe instante in outlands cu pala main(only) healer si a mers uber. mai ales ca daca prinde aggro isi da bubble si gata, poarta plate armor SI are Blessings of Salvation (care este AUR pentru magul din mine :D ) avand in vedere ca de obicei fac cu 40% mai mult damage decat cel de pe locul 2 orice clasa ar fi (rogue, lock etc)

toate astea adunate => no wipes

Link to comment

Am citit in unul dintre posturile de mai sus ca paladinii sunt cei mai buni healeri. Da-mi voie te rog sa te contrazic, si mai jos si argumentele...

1. DA Pala sunt foarte buni healeri (daca sunt pe holy) datorita faptului ca spike healu (heal in timp scurt) este acceptabil si costa si putina mana in comparatie cu un druid de ex, + buffurile care le are sunt foarte! bune pentru partyuri/raiduri

2. Ii lipseste cu desavarsire HoT-urile.

3. Cel mai mare heal (Holy Light) nu va healui niciodata cat healuieste un Healing Touch (de la druizi) sau un Greater healing (priesti) daca sunt toti echipati calumea

4. Rata de crit la healing este mult mai mica in comparatie cu a druidului

Acum nu imi mai vin in minte dar nu va putea fi main healer intr`un party de 5...

Rata de crit la healing zici? Numai din talente ai +11% sansa de crit! Holy Power 5% si Sanctified Light 6%! Plus ca cu illumination daca dai crit cu holy light, flash of light sau holy shock iti da mana inapoi. Am doar plate pe mine si cu healing gear la lvl 70, doar o singura piesa din tier4, am 10450 mana! Sansa de crit undeva in jur de 23%! Si apropo... cu Blessing of Light pe tank dau heal 4000 si critical 6000! Timp de 2 secunde sa tot dai 4000 heal e rau sau bine? In ultimile raiduri in Karazhan am monitorizat atent healing done si singurul care bate pala la heal e druidu. Priestu e mai slab si face si mai mult overhealing. Nu am facut in instante heroic mode insa in orice instanta 5 man nu am probleme cu healingul! :tiphat:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...