Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

codaudan :

Pe ce server joci ? Ce lvl ai?

Ah si normal k isi merita titlul de : ''za best mmo evah'' <<ca sa zic ca tine . Dar merita si titlul de

,,za best geame eveh'<<din nou folosind ceva asemanator cu titlul tau .

joc pe frostwhisper (pvp).. am un prieten pe serverul asta cu cateva charactere de lvl 60 si m-a convins sa joc aici. eu de fapt vroiam sa ma fac hoarda dar nah.. pune-te cu el <_<

am un human mage de lvl 16 momentan..

cat despre solo vs. party.. solo rulz. imi place mie sa joc singur, mai ales ca multi de pe serverele astea sunt tampiti si habar nu au cum sa pazeasca un mag, mai mult ma incurca.

Link to comment
Guest DeathCom

Bravo, dupa ce o sa iti faci cont pe blizzard mai vorbim. Pana atunci dute tare!

Am si cont (10 zile trial)

Acum... Zicetimi si mie un server emulat, updatat la zi si... sa fie asemanator ca blizzard...

Link to comment
Guest DeathCom

Spam

Spam

Timp de 45 min am descarcat alt patch :comp1: :crybaby:

Spam

Spam

Vand wow-1.8.0-enus-patch for fun :dontknow: :hanged::closed: :gives:

I'M GAY !!!!!!!!!!!!!!! I LIKE BIG BLACK JUICY COCK

Spam

Spam

B000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000red!

:closed::closed::closed::closed:

Link to comment

PVP FTW! nush de ce am impresia ca ma fura blizzardu la honor :P dar e doar o impresie 100% greshit, nu inteleg inca pe deplin sistemul lor de honor (cum il calculeaza etc) dar de multe ori imi raman killsurile de pe ziua anterioara si pe ziua curenta, si honoru e foarte mare 5k dar cand mi se updateaza fac3-4k ... donno what 2 think... cred ca era mai bine cu vechiul sistem (cand la maintanance se facea update-ul la honor) ...

Link to comment

Noroc .. am un rogue de lvl 54 pe serv Zenedar .. daca este cineva ma poate gasi la numele SNap ..... as dori o intrbeare in tanaris unde fac si io picklock ... daca se paote cateva coord ... daca nu asta e mai intreb mai departe .... multumesc anticipat

Link to comment

Tanaris - Skill 225 to 300 - Lost Rigger Cove

extras din: http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...11422&sid=1

un ghid forte bun pt lockpicking

de pe la 270 parca recomand brd, deschiderea usilor de acolo, la inceputul instantei sunt vreo 4 nepazite, cum am facut eu: invitam pe cineva in grup, intram in instanta, deschideam usile, ieseam, reset instance si idem. asa am atins 300. supriza mare a fost cand am vrut sa intru in scholo si mi-a spus ca nu pot pt ca am intrat in prea multe instance in ultimul timp :D a trebuit sa astept...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...