Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Ok este cineva de aici care are o guilda de romani? Low level guild? Daca da as vrea si eu sa ma alatur cu un char nou.....alianta, hoarda...nu conteaza!

De ce:

1. Quite frankly my rogue starts to bug me.

2. Tipii de la mine din guild au adoptat niste reguli care nu prea ma avantajaza, si astfel m-am suparat pe ei.

3. Mi-ar placea sa joc impreuna cu compatrioti.

Link to comment

printe care si al meu si nu stiu dak am facut rank 12 :(( maine imi expira acountu si nu am bani pana poimaine sa platesc deci :crybaby: :crybaby: :crybaby:

aaa?daca iti expira e sters contul?si al meu e cazut si aveam un human mage lvl 32 pe el,da acu ca tot nam ce face joc cu un night elf duid lvl 10 care il am pe alt server.

Presupun ca o sa apara soon Burning Crusade :dance:

Link to comment

Ok este cineva de aici care are o guilda de romani? Low level guild? Daca da as vrea si eu sa ma alatur cu un char nou.....alianta, hoarda...nu conteaza!

De ce:

1. Quite frankly my rogue starts to bug me.

2. Tipii de la mine din guild au adoptat niste reguli care nu prea ma avantajaza, si astfel m-am suparat pe ei.

3. Mi-ar placea sa joc impreuna cu compatrioti.

Sal :)

Daca joci pe SkullCrushers, avem o guilda unde suntem mai multi romani, "Against The World", Alianta, inca suntem lvl mic 30-43, si deobicei facem dungeonuri, bguri, q impreuna. :) Cu cat mai multi cu atat mai bine.

PS. daca esti interesat contacteaza`ma in joc pe Chall sau Buggy

PPS. Daca mai sunt alti romani care joaca pe skull si sunt interesati, sau o alta guilda sa "unim" ar fi belea :) cu cat mai multi cu atat mai bine.

Link to comment
Guest larutu

sal 2 all as trea si yo un link de unde pot download patch 1.8.0-1.8.2 Plz in afara de DC++ va rog mult am cautat peste tot posibil plz.....shi nu am gasit :angry1:

Link to comment

nush daca ati jucat pe demonic gamers dar... mie nu imi place deloc ~X( aia de lvl mare se dau si ei mari deia si ma enerveaza erau vreo 2-3 deia de lvl 254 si eu eram lvl 82 si incercam sa vb cu ei da nici unu nu raspundea :sef: am inceput sa urlu la ei da nimic pana la urma am abandonat srv

Link to comment

nush daca ati jucat pe demonic gamers dar... mie nu imi place deloc ~X( aia de lvl mare se dau si ei mari deia si ma enerveaza erau vreo 2-3 deia de lvl 254 si eu eram lvl 82 si incercam sa vb cu ei da nici unu nu raspundea :sef: am inceput sa urlu la ei da nimic pana la urma am abandonat srv

Probabil cerseai gold...si apropo ce dracu inseamna "deia" :blink:

Link to comment

deia
=de aceea

@larutu: Nu ti-a raspuns nimeni pentru ca nu stie nimeni!

Puteti sa faceti si voi un efort sa scrieti corect? Nu e chiar asa greu....

Chestii de genul shi, mah, bah, tzaran sa zicem ca merg, dar ortografia este necesar sa fie curata si ordonata. Pun pariu ca daca a-ti scrie asa la scoala nu primiti un zece. Verificati o data ce a-ti scris inainte de a da "Add Reply"!

Multumesc.

Link to comment

http://video.google.co.uk/videoplay?docid=...raft+mage+power

VA rog sa priviti acest videoclip.....ceea ce ma intereseaza este cum se numeste addonul folosit...as dori si eu acei 2 dragonasi...repezentand mana si life...mersi.

frumos ,ala oare juca pe oficial?mda ciudata faza cu dragonii,da e tare

oFftopic vad ca in ultima vreme au cam fost unele posturi inutile in acest topic,nici un moderator nu se mai uita la el?

exemplu

Corect e "ati". Dar sunt de acord cu tine.

Puteti termina cu discutiile despre servere private? Macar din bun-simt?

Wagram aici discutam wow nu gramatica.

aideti mah imi ziceti shi mie de unde pot lua patch 1.8.2 plz cer de o zii intreaga PLZZZZZZZZZZ

insistenta inutila

Link to comment

http://video.google.co.uk/videoplay?docid=...raft+mage+power

VA rog sa priviti acest videoclip.....ceea ce ma intereseaza este cum se numeste addonul folosit...as dori si eu acei 2 dragonasi...repezentand mana si life...mersi.

Poti sa cauti aici: http://www.curse-gaming.com/en/wow/section-11-1-compil.html

Sunt foarte multe UI-uri, unele aratand destul de bine.

Eu nu am gasit nimic asemanator celei din filmulet, dar poate ai noroc.

Link to comment

oFftopic vad ca in ultima vreme au cam fost unele posturi inutile in acest topic,nici un moderator nu se mai uita la el?

exemplu

Wagram aici discutam wow nu gramatica.

Baiete, ia si te uita la postul caruia m-am adresat, si pe urma deschizi gura. Nu imi spune tu mie ce se discuta aici , sunt sanse sa stiu mai bine ca tine despre ce se discuta. Nu ma face sa ma iau de posturile tale si sa te demontez bucata cu bucata.

Link to comment

Salutare din nou! M-am mutat si pana mi-am deschis linia noua de internet a durat 2 luni si jumatate! :( Am jucat WoW atat pe serverele pirat la inceput si pe urma am trecut pe original si pot sa zic ca nu se compara unul cu altul. In 5 saptamani mi-am facut un paladin lvl 60 pe oficial si pe urma am ramas fara net. Ieri seara am intrat iar in WoW. Ceva schimbari? Cand apare Burning Crusade? Eu joc pe Kul Tiras.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...