Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Gata!!

Stimate client,

La data 11 sep 2006 ora 20:09:14 ati achizitionat de la WWW.GAMESHOP.RO

urmatoarele produse:

1 buc. X World of Warcraft : EURO 27.93 Platforma PC

-----------------------------

ROL (TVA inclus):1,189,874 ROL

RON (TVA inclus):118.99 RON

Transport:170,000 ROL ( 17 RON)

TOTAL:1,359,874 ROL ( 135.99 RON)

-----------------------------

See you on the servers :)

Link to comment

Scuze ca intreb, dar exista pe undeva talent build pentru Rogue?

incearca standardul ca e cel mai simplu dupa parerea mea 21/8/22 asa ai si coolblood si preparation daca nu ma insel ca eu nu am mai just cu rogueul nu mai stiu cum arata in ziua de azi talent treeul modificat stiu doar ca au bagat niste tampenii noi.

oricum daca esti rookie go cu 21/8/22 :right:

Link to comment

in momentul de fata nu se mai merita sa jucati rogue decat pe serverele noi si atunci trebuie sa prindeti un guild ca altfel ramaneti pe dinafara.motivul este simplu: sunt prea multi iar diferenta dintre ei o face gearul un GM care are de ales intre 2 rogue il va alege pe cel cu gear mai bun celalalt ramanand pe dinafara.stiu ca asa e la orice clasa dar rogue sunt prea multi si chestia asta se inampla prea des.

Link to comment

Totusi cand apare Burning Crusade,ca dupa ce ajung la lvl 60 cu mage-ul(lvl29) care il am acu , vreau sa-mi fac un blood elf shaman!

Se mai adue de vreun add-on dupa burning crusade? pentru ca ar fi tare daca blizzard ar adauga la rase Naga si Burning Legion,de fapt ar fi tare ca pe langa Hoarda si alianta sa apara o a treia categorie Burning Legion si sa avem ca rase :Dreadlords,Undeazi sa treaca automat la aceasta clasa!

Link to comment

@~Arrow~ : preferabil ca rogue pentru lvl-up ar fi un build pe swords, iar la talente pe combat/assasination. La lvl 60 cand o sa inceapa jocul propriu-zis o sa decizi daca ramai pe swords sau schimbi pe daggers/maces.

Talent calculator : http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...ue/talents.html

@ Zeal : pentru lvl-up parerea mea este ca ar fi bine sa mergi pe feral tree, practic cat form, o sa fi un fel de rogue si o sa ai downtime cel mai mic, fata de balance unde o sa cam stai dupa mana. Daca ai un party stabil cu care sa faci questuri/instante zilnic poti sa mergi pe restoration.

Link to comment

Totusi cand apare Burning Crusade,ca dupa ce ajung la lvl 60 cu mage-ul(lvl29) care il am acu , vreau sa-mi fac un blood elf shaman!

nu inteleg cu ce te-ar incalzi sa iti faci Bloodelf shaman cand la hoarda iti poti face si acum shaman! daca ar fi ceva nou ti-ai face bloodelf paladin sau draenei shaman ! but hey .....tu esti cu decizia :)

Kirk: personal n-as putea sa joc pe crackuite dupa ce am jucat pe oficial! cam atat e tot ce pot sa iti zic ....

Link to comment

@speedy : ms pt sfat, totusi crezi ca se merita mai mult cat form decat bearform? e prima oara cand ajung peste lvl 10 cu druid, dar totusi am vazut ca la cat form cere agility, iar la tauren cam sta pe loc agility atunci cand fac lvl up... n-as fi totusi dezavantajat un pic?

Zeal: faza este alta daca ai jucat dota vreodata si ai jucat cu morphlingul str vs agil

cam asa e si cu druidul.

Druidul in cat form il poti compara cu rogueul iar in bear form se bate foarte bine cu warriorul cu , vreau sa zic , ffoarte mari sanse de a castiga !

Deci ca druid oricum te axezi mai mult pe spirit/stam/intel

Pentru ca tu si in cat form si in bear form dispui de avantaje pe care un warrior sau rogue nu le are.

Cat despre intrebarea ta eu zic sa decizi tu : Cat form este pt damage si atacuri rapide poti sa-i spui si bearform este mai mult pt armor increase si rezistenta la a inasa lovituri .

Spre exemplu la level 60 daca te lupti cu un 55 elite sa zicem nu sunt mari sanse sa il bati in bear form , dar in cat form da!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...