Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Poate cineva care a cumparat jocul de pe gameshop.ro sa imi spuna si mie daca vine cu tot cu carcasa, cd-uri originale, manual, etc? Cineva mi-a spus ca astia au doar licentele originale, iar cd-urile le trimit "neoriginale" ca sa spun asa. Vreau sa fiu sigur inainte de a comanda de la ei.

Ai facut dublu post cu aceeasi mesaj,eu iti zic sa iei jocu din magazin asa stii ca totu e original

Link to comment

Poate cineva care a cumparat jocul de pe gameshop.ro sa imi spuna si mie daca vine cu tot cu carcasa, cd-uri originale, manual, etc? Cineva mi-a spus ca astia au doar licentele originale, iar cd-urile le trimit "neoriginale" ca sa spun asa. Vreau sa fiu sigur inainte de a comanda de la ei.

Eu acum o saptamana am cumparat de la gameshop si da jocul era retail...adica cd-uri originale, guide, auth. key, etc. Asa ca n-ai de ce sa te temi.

Singurul lucru care m-a enervat ca ei au zis ca jocul vine in max 3 zile, dar au trecut vreo 8 zile pana lam primit. Totusi cred ca asta nu era vina lor ci a serviciului de curierat care e cam prost.

Link to comment
Guest Kayreen

Deci uitati care e treaba, eu eram Kayreen pe Chromaggus, alliance side lvl 46 nelf rogue dar m-am decis sa sterg charul pt ca m-am plictisit ft tare de el . Sunt dispus sa fac rerolling la ambele factiuni pe orice realm (except rp) dar mi-as dori o guilda de romani. Am reusit sa intru in una pe Neptulon dar era end-game , toti fiind romani si lvl 60 . Eu mi-as dori o guilda mai de medium-lvls daca se poate . Urasc faptul ca pe Chromaggus olandezii de ex au o guilda de 100 de insi de toate lvlele si as vrea sa traiesc si eu experienta de a fi intr-o guilda de romani...pls help me, dak se poate sa recomandati cu realm, hoarda sau alianta si cam ce lvle sunt . ms in avans

Link to comment

Ghilde doar de romani din cate stiu eu sunt Draco (hoarda-Sylvanas) si Maat (hoarda-neptulon) dar mai sunt multe ghilde care au un procent destul de insemnat de romani prin ele. In general insa toate sunt de lvl 60 sau cu putini sub lvl 60, oricum e destul de simplu sa ajung lvl 60 in un timp destul de scurt, mai ales daca te ajuta cei din guild. Ideea e ca find destul de vechi deja jocul guilde care sa aiba jucatori pe la toate nivelele nu o sa gasesti, sau daca gasesti sau sunt alts sau guilda respectiva nu face end game content. Sfatul meu e sa mergi pe unul din serverele mai noi, unde inca sunt guilde noi, nu neaparat de romani, cu jucatori de lvl mic si sa cresti in lvl cu guildul dar va trece ceva vreme pana sa ajunga toti la 60 si sa faceti end game content, sau sa mergi unde sunt romani si sa cresti in lvl rapid (cu putin ajutor de la ei) si sa ajungi la end game content.

Link to comment
Guest Kayreen

' date='Sep 4 2006, 02:25 PM' post='1372735']

Ghilde doar de romani din cate stiu eu sunt Draco (hoarda-Sylvanas) si Maat (hoarda-neptulon) dar mai sunt multe ghilde care au un procent destul de insemnat de romani prin ele. In general insa toate sunt de lvl 60 sau cu putini sub lvl 60, oricum e destul de simplu sa ajung lvl 60 in un timp destul de scurt, mai ales daca te ajuta cei din guild. Ideea e ca find destul de vechi deja jocul guilde care sa aiba jucatori pe la toate nivelele nu o sa gasesti, sau daca gasesti sau sunt alts sau guilda respectiva nu face end game content. Sfatul meu e sa mergi pe unul din serverele mai noi, unde inca sunt guilde noi, nu neaparat de romani, cu jucatori de lvl mic si sa cresti in lvl cu guildul dar va trece ceva vreme pana sa ajunga toti la 60 si sa faceti end game content, sau sa mergi unde sunt romani si sa cresti in lvl rapid (cu putin ajutor de la ei) si sa ajungi la end game content.

hmm, cred ca voi incerca pe lightbringer eu fiind cel mai nou server...mai vedem .oricum ms de ajutor

Link to comment
Guest Kayreen

knockaround eu sunt dispus sa fac rerolling pe orice realm stiind ca pot intra intr-o guilda de romani, sg problema este sa imi dai un pm sau ceva cu cine ar trebui sa vb dar mai ales, horde sau alliance :P si de asemenea dak se poate sa imi spui si cam ce clase ati avea nevoie in guilda . ms anticipat

Link to comment
Guest Legendary Saiyan

Hello, am si eu o problema cu "Wow " ul ... Joc pe un server de Fun, verific statusul serverului, zice ca totul e ok ( Online ) ... in schimb cand incerc sa ma conectez imi da urmatoarea eroare :

" Error: Unable to connect to the CheatingDeath server " :error: =(( :blink:

Eroarea asta o am doar de la o vreme incoace, in urma cu 4 zile totul mergea bine, am aflat ca nu sunt singurul in situatia asta . :comp2:

Serverul are versiunea 1.8 din cate am inteles, si eu am versiunea 1.93 si folosesc Kadaj hack .

Link to comment

Hello, am si eu o problema cu "Wow " ul ... Joc pe un server de Fun, verific statusul serverului, zice ca totul e ok ( Online ) ... in schimb cand incerc sa ma conectez imi da urmatoarea eroare :

" Error: Unable to connect to the CheatingDeath server " :error: =(( :blink:

Eroarea asta o am doar de la o vreme incoace, in urma cu 4 zile totul mergea bine, am aflat ca nu sunt singurul in situatia asta . :comp2:

Serverul are versiunea 1.8 din cate am inteles, si eu am versiunea 1.93 si folosesc Kadaj hack .

Asa, si ? Ce vrei?

Link to comment
Guest Legendary Saiyan

Citat :

Wargram : " Asa, si ? Ce vrei? "

Pai vreau sa stiu ce pot face ca sa pot intra si eu in joc, ca nu am mesterit nimica la joc, nu avea de ce sa o ia razna ... :dontknow:

Link to comment

Citat :

Wargram : " Asa, si ? Ce vrei? "

Pai vreau sa stiu ce pot face ca sa pot intra si eu in joc, ca nu am mesterit nimica la joc, nu avea de ce sa o ia razna ... :dontknow:

nu ne intereseaza noi aici vb de blizzard si apropo se joaca 1.12 pe blizz ce joci tu acolo e de pe vremea lu bunica

deci nu ne mai intreba de servere private ca risti si un ban

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...