Jump to content
| Death Mind |

Prostioare pe care le-am facut cand eram mici

Recommended Posts

Incep eu :

Eu am vrut sa tai coada la motan cu foarfeca sa-mi fac breloc. Problema e ca au existat niste divergente de opinie intre mine si motan pe aceasta tema si pana la urma m-am lasat pagubas.

Odata pe la vreo 4-5 ani cred am aruncat peste balcon toate rufele din cosul cu refe murdare (unele au aterizat in pomul din fata casei iar altele pe trotuar

eu am aruncat odata cu un ciocan dupa frate-miu, si am nimerit in televizor , sa spart ecranul sad.gif

Si eu cand eram mai mic si stateam la etajul 6 aveam obiceiul sa arunc cu apa si pamant la oameni in cap ... pana cand m-am trezit cu cativa la usa.... ... a iesit destul de naspa

cand aveam 9 ani am fost in tabara . acolo ii legam pe aia de varsta mea de pat , masa era data la ora 7 si aia nu puteau sa plece . dar pana la urma a venit doamna diriginta a lu' aia si a iesit cam nashpa biggrin.gif

daca o sa-mi mai amintesc o sa va mai spun , acum mai postati si voi icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

eu aveam 4 ani eram la gradinita si era sedinta cu parintii ... si sedinta se tinea in clasa noastra iar pe noi ne-a mutat in alta clasa , eu am crezut k mamamea nu a venit si am plecta dupa ea la lucru la ea ... adik o distanta de aprox 1 km biggrin.gif .. am traversat singur strazi kre pt mine atunci erau ''autostrade'' ... imaginatzi-va un copil de 4 ani plimbaandu-se singur prin oras help.gif

Link to comment
Share on other sites

Cand avea 8 ani iesisem si eu pe afara si m-am intalnit cu niste bigger guys si cum aia sunt pusi pe misto alea alea m-au luat cu ei cica sa jucam fotbal BangHead.gif dar de fapt m-a luasera sa imi dea de baut bun beau un pic de bere n-am simtit nimic mai dai 2-3 guri , 2-3 guri totusi nu tineam la bautura si m-am dus "ametit" acasa si in seara aia am borat cred k tot stomacul din mine de vreo 3 ori eusa_doh.gif si de atunci nu am mai baut in cantitati insemnate pana la 13 ani eusa_whistle.gifeusa_doh.gif

Link to comment
Share on other sites

Cand avea 8 ani iesisem si eu pe afara si m-am intalnit cu niste bigger guys si cum aia sunt pusi pe misto alea alea m-au luat cu ei cica sa jucam fotbal BangHead.gif dar de fapt m-a luasera sa imi dea de baut bun beau un pic de bere n-am simtit nimic mai dai 2-3 guri , 2-3 guri totusi nu tineam la bautura si m-am dus "ametit" acasa si in seara aia am borat cred k tot stomacul din mine de vreo 3 ori eusa_doh.gif si de atunci nu am mai baut in cantitati insemnate pana la 13 ani eusa_whistle.gifeusa_doh.gif

Cred ca ti-au dat bere trecuta prin rinichi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Am daramat o data tot ce era pe masa tongue.gif

L-am muscat pe fratemiu care-i mai mare cu 5 ani de mana ca nu mi-a dat masina albastra ci aia rosie ca aveam 2 la fel dar albastru si una rosie

Link to comment
Share on other sites

odata am mers la matusa mea la vizita,aveam 5 ani, si obisnuiam sa sar pe canapea...

in fata canapelei a fost o masa din sticla si deodata aproape facusem un front flip( tongue.gif )si ma lovisem de masa fix cu capul... mama a venit cu cutitul rece ca sa-l puna pe rana dar mie imi era frica ca ea a vrut sa-mi scoata creierii 24.gif ...

iar odata am intrat prin geam ,impins de tatal meu, ca sa deschid usa casei si am cazut din geam si am lovit fix aspiratorul cu capul biggrin.gif eu plangeam tata urla ca unde sunt iar mama abia ajunsese acasa cu cheile 24.gifbanana.gif

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce ati facut voi e nimik fata de ce copil problema am fost yo dar o sa va fac o lista................

-am dat foc la casa

-am spanzurat pisica

-am curentat pisica

-am distru stupul la albini

-am dat cu petarde in scoala si leam pus in buzunarele oamenilor aflati sub influenta bauturilor alcolice

-l-am curentat pe unchiumiu conectand clanta usii la o sursa de curent

-injuram oamenii mai in varsta ca mine

-aruncam cu pietre in geamurile vecinilor

-si multe altele...............etc. adik tongue.gif

PS...nu vati dori un copil ca mine knd eram mic biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Am intrat cu bicicleta in doua babe care veneau de la piata, de le-am pravalit pe jos. biggrin.gif

Aveam vreo 10 ani, si e singura intamplare amuzanta pe care mi-o mai pot aminti de atunci. Stiu doar ca au inceput sa injure de nu am crezut ca se mai opresc.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...