Jump to content
Ghiba

Ymsg Spammers

Recommended Posts

am si io specimene de-astea prin lista, nu le dau ignore pt ca sunt....colegi -.-

strangem toti Y!M spammahz si ii bagam in lagare de concentrare. then the gases go liek `wooshhhhh` and they go liek *cough*cough* and we go like yaaaay! ^^.

Link to comment
Share on other sites

la mine in lista asemenea persoane nu rezista mult ... poa sa fie si fratimiu 'cose i don't really care. NU vreau sa am de-a face cu retardati

IGNORE THEM ! IGNORE THEM ALL !!! angry4.gif (mass) ^^

Link to comment
Share on other sites

aceeashi situatie la mine k si la greedy

colegilor nu le dau ignore k mai tre` sa schimb din an in paste o vorba cu ei..

dar cand e vorba de alte cunoshtintze...nici nu stau sa ma gandesc...sau dau "report as spam" 19.gif

woooot woooot let`s get rid of them !!!

[edit]si toate chestiile astea au inceput dupa ce a descoperit romanul butonul de "Send IM to all..." angry4.gif [/edit]

Link to comment
Share on other sites

SPECIAL PENTRU CEI CU MASS-MANIA: Aho! Aho! copii si frati! Voi tzarani si retardatzi, copii prosti, handicapati... manelisti si alti kktzi! Analfabetzi si ratatzi... statzi pe blat si nu miscatzi... si cu mass-uri incetatzi... ca eu sunt miserupist... si ma doare`n p**a fix... de noroc si de iubire... de destin si nemurire... de bancuri seci, cretine... tzine pentru tine... v`ash bate`n cap non-stop pe totzi...Dragi cretini si idiotzi!(varianta cenzurata^^)
Link to comment
Share on other sites

AbraKx am primit si eu chestia asta pe mess eu recunosc dau mass 1 singura data pe zi cu vreun link tare nu dau cu chestii idioate ca o sa iti moara familia daca nu dai mai departe cum am primit zilele astea angry4.gifBangHead.gif

Link to comment
Share on other sites

cel mai idiot mass

daca nu dai mesajul asta mai departe,o sa-ti moara toata familia la interval de un an...unu cate unu,in ordine ab in care tii la ei(nu injurati pls.......................nici io nu vroiam sa il dau mai departe dar e prea ciudat)asta e pe bune...deci trimite!!!!....stiu K NU crezi....dar e adevarata.fara mishto....treaba ta!!!deci dak nu trimiti acest mesaj tuturor din lista ta in 2 minute o sa ai ghinion peste tot.daca il trimitzi o sa ai parte de noroc in dragoste si maine o sa ai o surpriza placuta.nu este mangleala,a fost verificata faza!!!nu ai ce pierde!!! da mesajul mai departe!!!nu io lam scris .....................va rog mult sa nu injuratzy da yo imi iub muuuuuuuuuuuuuuuult familya va rog nu ma ... io zic k e o prostie da o dau mai departe...sa nu-mi moara familia...DOAMNE FERESTE
Link to comment
Share on other sites

Guest ^ Sk3Let0n ^

Voi cate mass-uri primiti pe zi ??

Eu de obicei primesc peste 80, ai naibi spammeri , n`au ce face

Odata am plecat in tabara la Piatra Neamt , m-am intors dupa 13 zile si cand dau sa intru pe yahoo-messenger gasesc 490-500 de mass`uri eusa_doh.gifeusa_doh.gifeusa_doh.gif

Link to comment
Share on other sites

Am si eu in clasa niste fenomene.

http://img297.imageshack.us/img297/4706/altu8eq.jpg

Chiar ieri ma invita un coleg la conferinta , mai invita si alt coleg , si incepe ala sa dea copy-paste :|

http://img219.imageshack.us/img219/1218/fenomene2vn.jpg

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...