Jump to content
MisterDevil

Miss LinkMania

Recommended Posts

din lipsa de inspiratie ... m`am gandit sa mai bag un topic : ... titlul spune tot ...

zic de pe acu ... poate va deveni cunoscut .. sau oarecum cunoscut "eventu" castigatoarea are 2 milioane de la mine cool.gif

ideea e in felul urmator .. fetele care vor sa ia parte la event nu trebue decat sa posteze o scurta descriere si o poza bineinteles ...

inscrierile vor lua sfarsit pe la sfaristul lunii martie (20/03/2006 zic eu ... sa am timp sa adun banii tongue.gif ) dupa care se va face un pool cu toate concurentele .... bineinteles ca linkmaniacii vor alege castigatoarea biggrin.gif soo hai cu inscrierile biggrin.gif

sper ca "eventu" sa ajunga cunoscut ... fie prin intermediul barfei .. fie cu ajutorul adminilor ...

Link to comment
Share on other sites

Ok, incep eu.

Nume: Virginia Forevã

Varsta: 27 de ani la Jilava si vreo 13 la Copsa Mica

Dimensiuni: 120-150-245

Pasiuni: mancatul la volan, halitul sub dus, perfuzii cu fasole in somn, cotletul de dimineata, vopsitul gardurilor, inotul cu balene, bungee jumping in oala cu suc de rosii (de aici si parul)

Poza:

user posted image

Cred ca merit sa castig, cu banii castigati mi-as cumpara un abonament la McDonalds.

Va multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Uai am ras cu lacrimi la reply`urile lui Vinsanity si a lu` kane 24.gif24.gif24.gif24.gif

O inscriu si eu pe dom`shoara de la semnatura ! biggrin.gif

Nume : MAFUTURA KUTOTSI

Varsta : Vreo 20 de ani karate intr`o vara + 70 bonus

Dimensiuni : 90-60-1 (90 ani, 60 milioane $ cont in banca, 1 zi de trait)

Pasiuni : ii place sa inghita ! smile.gif) , sa manance salam barbos cu c**u, uraste sa se epileze.

That`s all folks ! biggrin.gif

tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

Uai am ras cu lacrimi la reply`urile lui Vinsanity si a lu` kane

O inscriu si eu pe dom`shoara de la semnatura !

Nume : MAFUTURA KUTOTSI

Varsta : Vreo 20 de ani karate intr`o vara + 70 bonus

Dimensiuni : 90-60-1 (90 ani, 60 milioane $ cont in banca, 1 zi de trait)

Pasiuni : ii place sa inghita ! , sa manance salam barbos cu c**u, uraste sa se epileze.

That`s all folks !

Nu numai la ale lor dar si la al tau rofl1.gifrofl1.gifrofl1.gifrofl1.gifrofl1.gifrofl1.gifrofl1.gif

Link to comment
Share on other sites

OK, ma insriu si eu... crybaby2.gif

Varsta: in floarea varstei..adika 25 de ani...de pushcarie, 30 de bordel, 50 de mama, 31 de profesoara de sexologie, 40 pe post de barbat, 19 de lucru manual

Nume: Paraschiva Vasug, mi-am schimbat numele din Sugceapuc Mãtãrangã

Domiciliu: Padureni..se vede de la Braila, acolo langa primul tomberon

Hobby-uri: Imi place sa omor acadelele, sa ud florile... wink.gif , sa tund iarba 5.gif, sa lustruiesc bastonul...

Dimensiuni: [-90+60+(radical din 90) / cos 90 * sin 180 ] - 3*(radical 100)+1234

Dimensiuni sani: nu sunt in afara, sunt inauntru, sunt mumoshi...

Dimensiuni par: 3cm pe piept, 10 in nas, 28 pe cap, 100 intre pici..adika intre betze, pe picioare 30 de cm, pe fata 10, la subratz 30 de cm, intre degete 20 de cm...

Kilograme: cat doi barbati la un loc, minus 3 femei si un copil

Iubiri secrete: Outta Control tongue.giflaugh.gif, Thug Radu wub.gif

Pasiuni in timpul liber, cand nu ma ocup de hobby-uri: le ajut pe Mafutura Kutotsi si pe Virginia Forevã cu hoby-urile lor + ca le ofer placeri liceenilor

Am lucrat ca spalatoare de orice, ca balanta la macarale, si ca bila de demolat cladiri...

Imi plac barbatii puternici, cu simtul umorului, cu par mult pe ei, scunzi ca sa-i pot strange in brate asa ca tine Outta Control wub.giflaugh.gifwub.gif...si mai ales trebuie sa stie mult cs.

Am fost iubita lui HeatoN timp de 2 ani, apoi am trecut la SeDaN, imi plac pegelistii ce pot sa spun...

POZA :

http://img130.imageshack.us/my.php?image=ugly20woman5az.jpg

Astept oferte, si sper sa castig...TE IUBESC ROMANIA !!VA IUBESC, SUNTETI UN PUBLIC MINUNAT !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...