Jump to content
TenshiTNQ

Cel mai bun post radio!

Care credeti ca este cel mai tare post radio din Romania???  

65 members have voted

  1. 1. Care credeti ca este cel mai tare post radio din Romania???

    • Pro FM
      3
    • Kiss FM
      24
    • Europa FM
      7
    • Radio 21
      15
    • Radio Total
      0
    • Delta RFI
      0
    • National FM
      2
    • Radio Guerrilla
      2
    • Radio Romania Actualitati
      1
    • Altul
      11


Recommended Posts

Kiss FM nu-mi place pentru ca da mereu aceleasi piese parca ar avea cei de acolo un playlist si , dai bataie .... Radio 21 nu am prea ascultat , dar totusi cred ca e mai bun decat Kiss FM ! Prefer Europa FM , peste tot in tara se poate asculta si in afara de vreo 4-5 piese este destul de diversificat !

Link to comment
Share on other sites

National FM.Dupa parerea mea are cea mai buna si mai recenta muzica (ma refer aici la cea internationala)

Dupa ce am ascultat o perioada mare de timp posturi de radio germane pot sa spun ca National FM este singurul care poate fi comparat cu un post din occident.Dar asta doar in ceea ce priveste muzica....partea de emisiuni lasa inca de dorit....

Ascult si Europa FM ,dar doar pt stiri.Il ascult de cand s-a infiintat si are cam aceleasi melodii...nu are varietate...( de exemplu eu nu tin minte sa fi ascultat pe Europa FM Dido -"I can't breathe" -primul hit al ei.Au doar 2-3 melodii din repertoriul ei si atat.Si asta se intampla si in cazul altor cantareti)

Link to comment
Share on other sites

la inceput imi placea kissFm dar deja sunt enervante alea 100 de melodii care le dau non stop , una dupa alta , deja cred ca imi dau seama algoritmul dupa care functioneaza

asa e, in fiecare seara aceleasi melodii

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...