Jump to content
falcon2blue

Prostia unui coleg

Recommended Posts

EDIT:TOPIC CLOSED plz

pt uni s ar putea sa vi se para inutil acest post dar trebuie sa l fac

uitati ce status ishi pune un copil la mes : http://img486.imageshack.us/img486/5714/image00004kz.jpg

bine ca pui dita-mai poza, ca sa strici aspectul forumului

Edited by falcon2blue
Link to comment
Share on other sites

ai pus la titlu "Prostia unui Coleg" ... DE CE? blink.gif

sa fim seriosi se cunoaste ca acesta a pus intentionat acel status de FUN ..nu ca nu stie engleza

eu vad la multi statusuri gen "viu mai uebcam" "nat at mai desc" " sau gen jumate engleza jumate romana .....and so on ...

nu este necesar acest topic ...parerea mea 00000019.gif

Link to comment
Share on other sites

du iu nou yu have du a stupid fing?? du yu? clouz dis topic wink.gif

Mai mai mai Theo...ma asteptam sa faci o criza ca se ia de unu din clanu tau

ala e Coser tongue.gif

nu te mai lua bah de el ca ala a fost la mine in clan si e jmecher tipu biggrin.gif

poate este un termen nou dar ala facea o gluma :|

Link to comment
Share on other sites

domnule ROMAN COSMIN (cel care a pus acest topic) Era o gluma special facuta pt amuzamentul celorlalti. Sunt colegul tau de clasa shi sti fff bine ca stiu engleza de 1000 de ori mai mult ca tine shi nu mai comenta tampenii dinastea. angry4.gif Daca vrei sa iti pun shi propozitii combinate; romana spniola germana shi engleza. tiphat.gif

Cel mai nasol topic pe care l-am vazut e asta!!! BangHead.gifBangHead.gifBangHead.gif

Link to comment
Share on other sites

cosere ca tu stii mai multe. Desi stiu ca falcon stie mai multa engleza ca tine, tu nu stii mai multa chimie ca el( e printre cei mai rapizi biggrin.gif la raspunsuri si la probleme) nu stii mai multa istorie ca el( tu care ai luat 2.75) si nici fizik(nu-i de mirare ca doar eu si cu el mergem la olimpiada). deci taci, ca tu stii sa critici lumea dar nu te critici pe tine insuti.

Link to comment
Share on other sites

Mai mai mai Theo...ma asteptam sa faci o criza ca se ia de unu din clanu tau

ala e Coser tongue.gif

nu te mai lua bah de el ca ala a fost la mine in clan si e jmecher tipu biggrin.gif

poate este un termen nou dar ala facea o gluma :|

acum am realizat ca ala e coser blink.gif si eu nu am zis asa de coser, ci am ras de falcon2spammer asa ca nu ma mai critica(BTW vreau si eu o d-aia cu I hate falcon2blue pls)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...