Jump to content
DevilMind

Ce ati facut in seara de ajun ?

Recommended Posts

Vineri ... club Bali Oradea .. masacre ... am ajuns acasa pe la 3:40 ... sambata ... acasa la un preten ... ne`am adunat catziva si am mancat croampe pai ;DD (cartofi prajiti pt necunoscatori) ... dupa care .. am venit acasa pe la 12:30 (foarte devreme , dar am plecat de acasa la 7) ... si am jukat CS pana la 3:30 ;D

Cam atata smile.gif

Craciun fericit all !!! tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

Pe la ora 20, am pus la combina muzica de Craciun si impreuna cu prietena ne-am apucat sa impodobim bradul. Pe la ora 21 ne-am pus sa mancam in familie si sa ne uitam la filme cu Stan si Bran! Cred ca nu e nevoie sa va zic ca timp de cat am ras uitandu-ma la aceste filme! biggrin.gif Am facut asta pana pe la ora 1 si pe urma ne-am uitat la The Polar Express! smile.gif Mie personal mi-a placut mult filmul. M-a facut sa uit ca sunt matur si sa cred ca Mos Craciun exista si dincolo de imaginatia noastra! Sau cel putin asa prefer sa cred! tiphat.gif Sper ca ati avut o seara de Ajun cat mai agreabila si va doresc un Craciun Fericit in continuare! occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

Ahilosu mie nu mi se pare deloc. Si in plus de ce m-as lauda la niste oameni pe care nici nu ii cunosc ? Nu cred sa fie cineva pe forumu asta care sa ma stie personal

Prin ce am zis acolo am vrut sa sublinez faptu ca a fost naspa . Nu cred ca tu te-ai lauda ca ai ascultat manele obosite toata seara si ca te-ai luat la bataie cu niste tovarasi

Si cu asta am incheiat ca se nu se ajunga la o eventuala cearta.

Link to comment
Share on other sites

Da radu numai ca nu m-am batut cu dusmanii si nu sunt manelist

Observ ca majoritatea din voi ati facut cu familia ..cred ca e cel mai bine asa. E intens spiritu de craciun cand stai in familie biggrin.gif

Ce e mai frumos decat un craciun petrecut in familie? (prob unul petrecut cu prietena biggrin.gif ). In familie te simti cel mai bine, fiecare petrece cum poate, insa altii se duc prin baruri si colinda dupa bautura tongue.gif, nu mi se pare adecvat.

Link to comment
Share on other sites

Au fost la mine pe la 8 seara doua animale de oameni cu fete de borfasi ..ei colidau cica ...si cu ce voce suava mau intrebat daca primesc cu colinda blink.gif

Nu stii ca asa se zice ? Craciunu il petreci in familie si revelionu cu tovarasii. De craciun toata lumea sta acasa..cica

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...