Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Daca Axa ar fi castigat...

Era mai bine acum?  

34 members have voted

  1. 1. Era mai bine acum?

    • DA
      9
    • NU
      5
    • Nu stiu
      2
    • NAZISTULE!!!!
      18


Recommended Posts

E adevarat ca declinul Romaniei s-a produs in perioada comunista, dupa al II-lea razboi mondial, mai ales pentru ca nemtzii au pierdut si rushii au luat europa de est. Totusi dak Hitler ar fi castigat razboiul, avand in vedere planurile lui de a forma un imperiu ( watch discovery tongue.gif ) noi am fi facut parte din Germania, la fel ca si jumatate din planeta. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Comunistii ne-au jefuit tara... daca hitler ar fi castigat, acum probabil ca am fi facut parte din Germania nazista, si am fi vorbit germana.Dar sa ne gandim, chiar e un lucru rau?Nemtii o duc chiar bine(vezi salariile lor).

Sincer daca as putea sa dau timpul inapoi, si as fi nush ce general mare al lui hitler, le-as spune toate planurile aliatilor, si le-as da sfaturi astfel incat sa nu se repete greselile care au fost atunci... si sa castige nemtii smile.gif

DISCLAIMER: NU SUNT NAZIST!!!

Sa nu vina mascatii peste mine biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Anakin theo esti in goana dupa posturi nu? Vad ca azi ai batut recordul la postari smile.gif

Ce sa insemne?? Axa = germania, japonia, si celelalte tari care au luptat pt. o vreme alaturi de germania(italia, romania de ex.)

Germania era condusa de Hitler... ce mai vrei sa-ti spunem? biggrin.gif

Mc,mc occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

Daca USA nu s-ar fi bagat in razboi, Germania Nazista ar fi castigat razboiul, astfel toata Europa ar fi fost sub dominatia lui Hitler (Europa Nazista). Dupa moartea lui Adolf, alt nazist ii lua locul s.a.m.d . Si o tineam intr-o Nazi-Mania.

Varianta a 2-a : Dupa moartea lui Hitler, urmatorul conducator ar fi "renuntat la nazism" si o "baga" in democratie. Sa ne gandim la un Bright Future...am fi invatat germana, deja eram in UE, si deveneam o tara cunoscuta pe harta. (acuma britanici zic ca Romania este : Europes Back Door)

Parerea mea...

Link to comment
Share on other sites

Da... cam asa... adica ar fi trebuit sa luptam pana la capat alaturi de Hitler ... si... ma surprind voturile voastre... sunt eu nazist? sad.gif Nu voi mai dormi la noapte sad.gif(

Daca nu se bagau americanii, hitler avea mari sanse sa castige razboiul, rusii erau multi dar slabi(cei care au jucat cod in single player stiu la ce ma refer, fiecare al doilea primea o pusca, restul doar gloante, si trebuiau sa se tina dupa cel cu pusca pana cand murea si o luau ei:) .

Daca nu dadeau americanii cu bomba atomica in japonezi, razboiul ar mai fi continuat...cine stie poate s-ar fi alaturat si alte tari Axei... si alta ar fi fost situatia...chiar daca germania nu mai participa, fiind cucerita. Ce mai , ,americanii astia ne pun bete in roate, eu zic sa incepem un razboi all vs americans, ca altfel nu se mai poate , e inadmisibil biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Lol dude noi vorbim chestii interesante, istorice si complicate, si tu dereglezi conceptiile noastre despre comunism si nazism??

Rusinica biggrin.gif

Cred ca nici hitler nu avea ce face... si s-a trezit intr-o dimineata, plictisit... netul ii cazuse ca nu platise abonamentul...si s-a gandit: "hai sa cuceresc lumea, ca si-asa e boooring pe-aici" wink.gif

Cat despre voturi :

DA [ 6 ] [24.00%]

NU [ 5 ] [20.00%]

Hmm ... destul de strans...

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu dar ma ingrijoreaza posturile voastre(18 in care cica as fi eu nazist).

Gata maine imi torn apa plata si imi dau foc, imi tai venele cu o coala de hartie si imi bag o scobitoare in inima smile.gif)

PS: neah hitler doesn't want to die tomorrow tongue.gif

Man.....ce pot sa zic...iti place germana+acest topic=esti nazist blink.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...