Jump to content
The Guardian

sa ne luam la revedere de la kiz

Recommended Posts

desi sunt nou pe aici stiu ce inseamna un administrator de site si mai stiu k treb sa depui si o groza de munca ca totul sa fie ok, asa k e greu sa te desparti de un lucru la care ai lucrat atat, so come one everyboby let give kiz, some apreciation for what he did , i 4 one respec u kiz si iti urez mult noroc incontinuare.

Acum urmati voi....let see what u got to say!

Link to comment
Share on other sites

Bah da incetati odata cu threadurile astea patetice, bineinteles ca tuturor ne pare rau ca pleaca KIZ dar nu mai faceti atata caz din asta numai sa vada lumea cat de interesati sunteti.

100% de acord cu tine...dar totusi de ce pleaca kiz?Nu am apucat sa citesc toate threadurile in legatura cu acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu motivul real al plecarii mele, deci nu are rost sa ma mai intrebati "de ce plec, de ce plec". Daca as fi fost eu cel care ar fi hotarat sa plece v-as fi spus de la inceput motivul pentru care plec.

Este totusi posibil ca in cateva luni de zile sa ne intalnim din nou, pe un nou site de jocuri, romanesc, orientat foarte mult spre jocurile multiplayer. Nu este o promisiune ci doar o posibilitate.

Ii las cuvantul bunului meu prieten powersurge. Puteti inchide topicul maestre! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...