Jump to content
maxmazi

Mesaj de sustinere pt KIZ (Pt mai marii RDS-ului)

Recommended Posts

Dupa cum stiti, KIZ de la 1 ianuarie va parasi postul sau de administrator al serverelor Link Mania si al forumului. Acest lucru nu este corect, deoarece de la inceput, aceasta sansa ca noi sa ne jucam si sa ne distram a fost visul lui si a muncit din greu pt asta. Meritele lui pt aceasta comunitate sunt incontestabile, si eu personal vreau sa-i multumesc pt tot ce a facut pt distractia si relaxarea mea. Nu stiu daca acest mesaj va ajunge la cine trebuie de la RDS, dar daca ne auziti, nu vrem pe nimeni altcineva, il vrem pe prietenul si omul care ne leaga atat de mult timp petrecut impreuna, momente fericite si realizari importante pt gamingul din Romania, Bogdan Zarchievici (KIZ).

Link to comment
Share on other sites

De cand am facut cunostinta cu acest site, datorita celor facute de KIZ adica topic, server de cod(UO) si server de JA mi-am facut multi buni prieteni atat din tara cat si din localitate.Cand mi-am bagat net nici nu-mi imaginam ca datorita linkmania imi voi face prieteni buni in localitate. Fara KIZ linkmania nu ajungea pana aici. Prin acest topic vreau sa-i multumesc lui KIZ pt acestea si sa-i trimit stiti voi unde pe cei care il vor indeparta de noi. Nu vrem pe nimeni in locul lui. Il vrem pe el !

Link to comment
Share on other sites

Fiind mai nou venit pe linkmania nu am prea multe idei despre realizarile lui kiz in privinta playonline dar regret oarecum cind vad cum unele personaje importante de aici ne parasesc.

Totusi daca KIZ sa hotarit sa plece este decizia lui iar noi comunitatea linkmania ii respectam decizia. Am credinta ca orice ar veni in locul lui va continua proiectele care au fost incepute de KIZ.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce mereu sunt dati la o parte tocmai cei care isi fac treaba asa cum trebuie...

Kiz a incercat sa faca CEVA ... i-a reusit pe deplin... un site, un forum, o COMUNITATE, cuvant care spune totul...

A pus mult suflet, si-a rupt ore pretioase din timpul lui pentru a multumi niste necunoscuti, la inceput,... care ulterior i-au devenit prieteni...ceea ce nu e putin lucru.

Cred ca a facut o treaba excelenta si nu pot sa nu ii multumesc inca o data pentru sprijinul acordat realizarii concursului Call of Duty Masters 1 vs 1.

Bogdan(KIZ) trebuie sa ramana!

ANDREEA

Link to comment
Share on other sites

oooooooooooooo jegg....asa nasol ne simtim ca pleci...noi nu stim motivele...daca sunt personale ti le respectam si bafta...daca nu sunt din partea ta, ci a celor si mai mari SA MEARGA LA..............................................O acolol sa mearga...ios nas fi rezistat cu atatia "dobitoci" pe cap :P care sa-l streseze...iti multmim noi comunitatea COD pt ca ne-ai dat sansa de a ne cunoaste si de a ne distra si relaxa si de a ne strica tastaura :P :lol:

DACA MA AUDE AIA MARI MERETI UNDEVA DACA-L DATI LA O PARTE PE

~~KIZ~~

Link to comment
Share on other sites

Daca la intrarea mea pe forum/servere COD aveam multe de comentat la adresa linkmania, multe dintre cele aduse de mine in discutie au disparut... Lucrurile merg tot mai bine, sunt chiar placut surprins.

Nu sunt deloc in tema cu aceasta plecare a lui Kiz dar sunt sigur ca ea va afecta/influenta mersul lucrurilor pe serverele de joc.

Link to comment
Share on other sites

Seven daca tu esti patron la o firma si firma respectiva incepe sa aiba tot mai multi clienti si tot mai mare prestigiu, schimbi omul caruia se datoreaza succesul firmei tale ?

Nu vad legatura dintre intrebarea ta si mesajul meu anterior.

Reciteste.

Alta este directia mesajului meu :)

Semnez petitia daca este nevoie ;)

Link to comment
Share on other sites

KIZ a luat aceasta decizie si trebuie sa i-o respectam . . . dak el a luat aceasta decizie . . . trebuie sa-i multumim pentru tot ce a facut . . . dar si NOI ... comunitatea de pe linkmania l-am ajutat foarte mult . . . ink o data

SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI !

KIZ sa nu ne uiti ...

KIZ "frate" o sa ne lipsesti

Link to comment
Share on other sites

Sincer regret plecarea lui Kiz. Daca a fost decizia lui, foarte bine. Dar daca a fost "dat la o parte", as dori sa stiu motivul. NU cred ca cei de sus au a se plange de ceva, a muncit foarte mult (de unul singur) pentru acest site, iar rezultatele se vad. Linkmania nu ar fi fost ceea ce este astazi fara Kiz.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...