Jump to content
dapyx

DE CE PUIUL A TRAVERSAT AUTOSTRADA?

Recommended Posts

vrazvan - Va rog sa-mi trimitetzi demouri cu pui codati. Totodata va anunt ca noul server de traversat strada e in teste.

miri - Model regulament pentru puii cu admin: Trebuie sa aveti un limbaj adecvat si o conduita exemplara pe autostrada. Va rugam sa dati dovada de maturitate si profesionalism in comportamentul dumneavoastra atat ca pui, cat si ca admin.

powersurge - Pot sa inchid topicu asta ?

Nu eram pe aici cand s-a facut threadul asta, e un fel de film alb-negru pt mine cu eroi de demult... Oricum, super tare...

Mutat la Funmania biggrin.gif Sper sa-l si continue careva.

Link to comment
Share on other sites

BILL GATES:

Chiar acum am lansat in piata MSChicken 2000, care nu numai ca traverseaza autostrazile, ci pune oua, arhiveaza documentele importante si rotunjeste calculele Dv.

Asta e cea mai tare tongue.gif Parerea mea !!

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan

--- am scris ceva si apoi am vazut ca mai e o pagina tongue.gif ...nul stergeti postu ca mai adaug si io noutati cu puiu` biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ala era puiu' meu, daca il vedeti sa il aduceti inapoi......mama lui de pui smile.gifbiggrin.gif

ca tot venii vorba de pui........

http://img464.imageshack.us/my.php?image=varulgigel15jw.jpg

P.S. Toate personajele din aceasta poza sunt in totalitate fictionale. Orice asemanare cu personajele reale este pur si simplu intamplatoare! rofl1.gifrofl1.gif

Link to comment
Share on other sites

1. Il urmarea o pisica infometatä.

2. Avea trecerea de pietoni in fata lui .

3. De chi chi .

4. Ca sa se intrebe pr***ii .

5. Ca sa existe un topic numit "DE CE PUIUL A TRAVERSAT AUTOSTRADA?" in care sa raspunda toti din an in an . 24.gif24.gif

6. Ca sa vada cum se vede de pe partea cealalta .

7. Ca se dadeau taratze gratuite pe partea cealalta .

8. Pt ca pe tot forumu asta nu era nici un topic numit "DE CE PUIUL A TRAVERSAT AUTOSTRADA?"

9. S-a gandit ca ajunge la Nashul la talk-show dk o face .

10. Pt ca voia multa adrenalina, asa ca a facut slalom printre rotzile masinilor .

Astea iste rispunsirile...

Link to comment
Share on other sites

Sa spunem pe bune, puiul a traversat pentru ca , dk nu ar fi traversat nu s-ar mai fi pus intrebarea asta, si dk nu s-ar fi pus intrebarea asta, nu am ajunge la cunoastere totala, si dk nu am ajunge la cunoastere totala, am fi niste nestiutori, si dk am fi niste nestiutori ar fi de rau...

Link to comment
Share on other sites

Sa spunem pe bune, puiul a traversat pentru ca , dk nu ar fi traversat nu s-ar mai fi pus intrebarea asta, si dk nu s-ar fi pus intrebarea asta, nu am ajunge la cunoastere totala, si dk nu am ajunge la cunoastere totala, am fi niste nestiutori, si dk am fi niste nestiutori ar fi de rau...

tare asta laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Si pe partea cealalta nu era vodka , era Gin & Juice biggrin.gif .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...