Jump to content
regele_rapului

un chestionar

Recommended Posts

Asta depinde de personalitatea fiecaruia, eu unu am incercat sa ma pun in pozitia asta si sincer nu pot sa-mi dau seama ce as face

Ps: cred ca as face un topic in care as intreba: "Daca ati stii ca maine ati muri sigur ca ati face? " tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Mash sinucide ieri 19.gif asta as face. Parca a mai existat acum ceva vreme un topic cu aceasi tema, anyway. Daca as afla k maine mor, mi-as suna totzi prietenii sa'mi iau adio' icon_thumright.gif , leash multzumi parintzilor pt k mau crescut eusa_pray.gif, apoi, as merge la dushmanii mei sa le cer iertare pentru orice lucru rau pe care le'am facut...then...qleft1.gif as lua catziva cu mine...never die alone! angry4.gif

PS : Maybe un testament scurt...

1) Tot ce am sa ramana la tovarashii mei...pt k tot ce am sunt tovarashii mei

2) Sa nu fiu ingropat in costum... biggrin.gif

3) Pe crypta sa scrie "Site in constructzie...asteptam comentariile si sugestiile voastre"

4) Pe coshciug sa scrie "© Copyright of The Ghetto"

Link to comment
Share on other sites

Ce sa mai faci? In viata faci lucruri (dat cu parasuta, sex, inotat cu delfinii, alte bazaconii din astea de le-ar face toti in ultima zi a vietii) ca sa ai ce sa-ti amintesti dupa aia. Daca mori a doua zi, ce naiba mai conteaza ce faci azi, ar fi doar o chestie pe moment, fara nici o valoare...

Link to comment
Share on other sites

Mash sinucide ieri 19.gif asta as face. Parca a mai existat acum ceva vreme un topic cu aceasi tema, anyway. Daca as afla k maine mor, mi-as suna totzi prietenii sa'mi iau adio' icon_thumright.gif , leash multzumi parintzilor pt k mau crescut eusa_pray.gif, apoi, as merge la dushmanii mei sa le cer iertare pentru orice lucru rau pe care le'am facut...then...qleft1.gif as lua catziva cu mine...never die alone! angry9.gif

PS : Maybe un testament scurt...

1) Tot ce am sa ramana la tovarashii mei...pt k tot ce am sunt tovarashii mei

2) Sa nu fiu ingropat in costum... biggrin.gif

3) Pe crypta sa scrie "Site in constructzie...asteptam comentariile si sugestiile voastre"

4) Pe coshciug sa scrie "© Copyright of The Ghetto"

si cel mai misto ar fi sa nu mori in ziua urmatoare... nu...??? tongue.giftongue.gif

pai eu cred ca mi-as accepta soarta s iasra ar fi totul....

probabil nu as spune nimanui cum zic altii... as vrea sa fie o MARE surpriza pentru toti... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

as vrea sa fie o MARE surpriza pentru toti... biggrin.gif

Imi inchipui cum itzi intra toate persoanele intr-o camera intunecata si...Surpriza!!! (baloane & shit...) Am murit? ce nu va place? biggrin.gif ...and everybody would be like... eusa_pray.gif thank god...i've been waiting 4 him to die for a milenium... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

eeeehhh..........grea intrebare..dar dak as shti ca maine mor..mi-as scrie testamentul!Deci Pc ramane prietenilo.Fiecare isi ia cate o companenta.Vreau sa mi se fak ca sicriu o carcasa da pc supra dimensionata!2.pe sicriu sa scrie do not open until X-mas!

Iar io sa mor cu tastatura in stanga si mouseul in dreapta!!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...