Jump to content
frankie

Scuze de topic inutil, sa va informez pe unii

Recommended Posts

Bah, astazi am observat ca sunt numai d******i inregistrati la yahoo si care fol messenger(nu vb de toti...de aiai din lista mea , unii)...bah voi chiar nu stiati ca nu orice mesg primit ca moare nush ce copil dk nu dai bani, sau nush ce ESTE VRAJEALA SI TEAPA?????cat de d******i sunteti unii sa credeti ca nush ce copil moare, si ii trebe bani pt operatie, si trimit astia pe tocmai pe yahoo...nu dau ei la tv si dau pe yahoo...cat de n****i sunteti..lasati topicu asta aici, inchis, cum o fi, numai sa vada lumea cat de disperati sunt unii... hai norok icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

Ia uitati-va i voi ce am primit eu azi pe yahoo:

S-a format un grup de utilizatori de YM care vă anunţă cu regret următoarele:

1. nici un copil nu are nevoie de sînge, că dacă ar avea nevoie nu ar cere pe messenger;

2. prietenii pe care îi ai te apreciază şi dacă nu îi f*** toată ziua la cap cu mesaje de acel gen;

3. degeaba trimiţi nu ştiu ce mesaj stupid mai departe ca să te iubească persoana dorită;

4. dacă dai cuiva din senin BUZZ nu înseamnă nici că ţii la el/ea şi nici că îl/o iubeşti, ci că eşti prost/proastă;

5. Guţă nu a murit..., şi nici alt Minune sau Salam;

6. yahoo nu se închide;

7. yahoo nu verifică conturile utilizatorilor măsurînd cîte mass messages dau mai departe, adică implicit prostia lor;

8. nici o companie nu strînge fonduri pentru copii săraci dacă tu trimiţi mai departe;

9. dacă nu te bagă nimeni în seamă şi trimiţi mass messages, sigur te înjură;

10. trimite mai departe pentru o ultimă dată, poate ÎNCETEAZĂ!

e singurul mesaj pe care l-am trimis mai departe ca sa vada si altii si sa se potoleasca (sper sa-si faca efectul biggrin.gif )

Link to comment
Share on other sites

Ia uitati-va i voi ce am primit eu azi pe yahoo:

S-a format un grup de utilizatori de YM care vă anunţă cu regret următoarele:

1. nici un copil nu are nevoie de sînge, că dacă ar avea nevoie nu ar cere pe messenger;

2. prietenii pe care îi ai te apreciază şi dacă nu îi f*** toată ziua la cap cu mesaje de acel gen;

3. degeaba trimiţi nu ştiu ce mesaj stupid mai departe ca să te iubească persoana dorită;

4. dacă dai cuiva din senin BUZZ nu înseamnă nici că ţii la el/ea şi nici că îl/o iubeşti, ci că eşti prost/proastă;

5. Guţă nu a murit..., şi nici alt Minune sau Salam;

6. yahoo nu se închide;

7. yahoo nu verifică conturile utilizatorilor măsurînd cîte mass messages dau mai departe, adică implicit prostia lor;

8. nici o companie nu strînge fonduri pentru copii săraci dacă tu trimiţi mai departe;

9. dacă nu te bagă nimeni în seamă şi trimiţi mass messages, sigur te înjură;

10. trimite mai departe pentru o ultimă dată, poate ÎNCETEAZĂ!

e singurul mesaj pe care l-am trimis mai departe ca sa vada si altii si sa se potoleasca (sper sa-si faca efectul biggrin.gif )

daca ai trimis mesajul asta mai departe esti exact la fel ca cei care lanseaza mesaje cretine gen nustiu ce copil moare daca nu il trimiti.

esti EXACT ca ei si nimic mai mult. Este doar o alta versiune de spam.

Cand o sa incepeti sa ganditi si voi?! blink.gif

Link to comment
Share on other sites

daca ai trimis mesajul asta mai departe esti exact la fel ca cei care lanseaza mesaje cretine gen nustiu ce copil moare daca nu il trimiti.

esti EXACT ca ei si nimic mai mult. Este doar o alta versiune de spam.

Cand o sa incepeti sa ganditi si voi?!  blink.gif

am spus ca e singurul mesaj pe care l-am trimis mai departe, deci nu vad de ce m-ai baga in aceeasi oala cu cei care si-au format o deprindere din a trimite asemenea mesaje. si nu l-am trimis la toti, ci doar la cei de la care primesc de obicei asemenea mesaje; e ca si cum le-as fi spus sa se mai potoleasca....

citeste mai atent mesajul, nu e o alta versiune de spam, este chiar opusul, pentru ca este impotriva spam-ului

Link to comment
Share on other sites

vasilica...o femeie indurerata...i-a murit gaina preferata si are nevoie d bani k sa o ingroape...yahoo messenger s-a oferit sa stranga bani pt a o ajuta...da msjul asta mai departe pana nu se descompune gaina...)

asta e singuru mesaj pe care l-am trimis mai departe, dar unei singure persoane wink.gif

mi s-a parut funny tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

am spus ca e singurul mesaj pe care l-am trimis mai departe, deci nu vad de ce m-ai baga in aceeasi oala cu cei care si-au format o deprindere din a trimite asemenea mesaje. si nu l-am trimis la toti, ci doar la cei de la care primesc de obicei asemenea mesaje; e ca si cum le-as fi spus sa se mai potoleasca....

citeste mai atent mesajul, nu e o alta versiune de spam, este chiar opusul, pentru ca este impotriva spam-ului

I agree with u m8. asta e un mesaj anti spam wink.gif

Link to comment
Share on other sites

niciodata sub nici o forma orice motiv ai avea....nu trebuie sa trimiti chain-messages....pt ca sunt o dovada clara a unui intelec asemanator cu a unei pietricele de rau

tu nu iti dai seama pe cate site-uri super marfa si super interesante am intrat eu datorita acestor chain messages. crezi ca eu altfel ash avea timp sa bantui de nebun pe toate siturile poate gasesc ceva interesant? NU! daca eu gasesc un site mijto il trimit celui care cred ca i-ar place, iar mie imi trimit doar cei care stiu ca mi-ar place situl respectiv.

Link to comment
Share on other sites

horus warn level up pentru limbaj

suspend 3 zile

ce limbaj???? (sorryy dar chiar ma mira...)

anyway... ce parerea aveti despre chestia asta pe care o primii??

Faza tare sunt sigur ca nu stiati, incearca sa faci un folder denumit "con" si vei vedea ca nu poti!! Incredibil, chiar si Bill Gates insusi nu si-a putut explica aceast lucru ciudat. Anyway, incearca si vei vedea ca nu merge.. daca nu e asa sa nu dai mesajul mai departe! (eu am incercat si asa este,pe bune)Incearca si tu! chiar k nu mere
Link to comment
Share on other sites

singurele mass-uri pe care le-am dat au fost bancuri care mi-au placut mult si asta :

daca nu trimiti acest mesaj la inca 3000 de persoane in urmatoarele 3 secunde vei muri definitiv, calcat de tren dupa ce te-a fugarit un urs si ai scapat din puscarie unde erai preferatul negrilor la dusuri.Cele 3 sec. au trecut in timp ce citeai mesajul, deci ai pus-o!!!

24.gif

Link to comment
Share on other sites

horus warn level up pentru limbaj

suspend 3 zile

scrie asta pe forum cu quote "Ahile, eu stiam ca esti un moderator f bun, dar se pare ca ma mai insel si eu din cand in cand, nu stiu pt ce am luat warn, pt cuvintele alea???alea le gasesti pe tot forumu, si pe la cs era un topic unde se gasea chiar co*** necenzurat, si nimeni nimik, in fine, alea sunt niste cuv f urate...asa-i, si spune-mi ca nu-mi dai dreptate...in fine, faptul e consumat, imi pare rau ca s-a ajuns la asta..asta e"

scuze ca activez ca avocatul său dar sunt coleg cu el... in fine pace!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...