Jump to content
Guest fulgeru99

FIFA 2005

Recommended Posts

Guest fulgeru99

Sunt disperat! Nu gasesc pe nimeni care sa joace FIFA :((.

Daca stiti asa ceva si vreti sa jucam adaugama pe messenger:

yahoo: fulgeru99

msn: fulgeru99@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Man, cum nu gasesti pe nimeni cand la adresa www.diviziafifa.com este divizia romaneasca de Fifa 2005 (a fost si 2004 pana acum o luna) si sunt 80 de insi care joaca in mai multe divizii? Acum e prea tarziu sa te mai inscrii, dar cand incepe un nou campionat esti bine venit. Pana atunci insa poti sa gasesti acolo pe destui dornici sa joace si amicaluri.

Link to comment
Share on other sites

Multi din useri au Cablelink Bucuresti, restul nu stiu ce au... Oricum nu faci trafic major jucand Fifa ca nu foloseste banda multa.

De pe site uite ca nu stiu de trafic... daca vrei sa downloadezi ceva de acolo nu stiu ce sa iti zic ca s-a schimbat de atatea ori hostul incat nu mai stiu acum unde sunt fisierele. Doar stand pe site si citind alea nu faci B)

Link to comment
Share on other sites

Din pacate nu. In sezonul trecut cand s-a jucat Fifa 2004 si eram vreo 23 parca au abandonat multi. Si intrau altii in locul lor, era destul sa te inscrii pe o lista si erai anuntat ca s-a eliberat o echipa si o luai tu. A cam fost un haos ca se juca cu echipe diferite si unice, unii si-au ales la inceput o echipa varza (ca n-am avut ce) apoi la jumatatea campionatului unii cu echipe bune au abandonat... ma rog, detalii de organizare. Cand s-a inceput asta nou si s-a votat si sistemul cu divizii si retrogradari, s-a stabilit sa joace fiecare cu ce echipa vrea, si s-a mai stabilit ca daca iese cineva sa i se treaca toate meciurile jucate si nejucate ca infrangeri, dar sa nu-i ia altcineva locul. Campionatul daca nu ma insel se va termina pana in februarie, cand incepe alt sezon. Pana atunci insa nu te opreste nimeni sa contactezi pe unii din el pe Yahoo si sa joci amicale, multi nu te vor refuza...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...