Jump to content
Guest Interzisa

La Multi ani Romania.

Recommended Posts

Guest Interzisa

La multi ani tuturor romanilor de pretutindeni, multa sanatate, fericire si tot ce va doriti. :wub: :wub: :happybirthday: :happybirthday: :wav:

Sa curga berea!! :0pidu: :0pidu:

:5grouphug: :5grouphug:

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

la multi ani, f?.

:blink:

@Prutuse, da numai eu puteam sa fac un topic de genu acesta. Care nu face vreo referire la nimeni. E ziua romanilor de aia. :pepsi: :pepsi: :pepsi: :beer: :roflag: :0pidu:

Link to comment
Share on other sites

de ziua mamei ce faci? il pui pe fii-tu sa iti faca topic? :)

mai da-o in ma-sa, ca deja incepi sa arati ca esti o wannabe taranca emancipata

dozeaza-te femeie... iti vad reply-urile din an in paste dar din prima ti-as muta dintii

suxpend me, plox -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Hai sa radem.. hai radem de rusinea noastra, pun pariu ca daca va intreb din istoria acestei tari, sunteti pe spate.

Dragi mei, viata nu se rezuma in "cine loveste mai tare" pe un forum, sincer ma doare in colturi de parerea unora despre mine.

Dar rusine sa va fie ca din fiecare topic incercati sa faceti mocirla de porci, daca voi dragi mei traiti asa, eu nu si putinul numar de insi care gandesc, nu.

Mi-e mila de viitorul copiilor mei.

@Nu am baiat.

Si acesta zi nu tine de patriotism, tine de faptul ca v-ati nascut in acesta tara, vorbiti acesta limba si ar trebui sa o respectati pana la moarte. (Tara e o a doua mama), cum unii din noi nici macar parintii nu ii respectam, nu stim ce e aia dragoste de tara, dragoste de neam, dragoste de limba materna. Rusine.

Cer warn pentru domnisorul de mai sus.

O zi buna.

Generatia Chips, ce sa ceri. :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest AdrIaN-TM

Hai sa radem.. hai radem de rusinea noastra, pun pariu ca daca va intreb din istoria acestei tari, sunteti pe spate.

Dragi mei, viata nu se rezuma in "cine loveste mai tare" pe un forum, sincer ma doare in colturi de parerea unora despre mine.

Dar rusine sa va fie ca din fiecare topic incercati sa faceti mocirla de porci, daca voi dragi mei traiti asa, eu nu si putinul numar de insi care gandesc, nu.

Mi-e mila de viitorul copiilor mei.

@Nu am baiat.

Si acesta zi nu tine de patriotism, tine de faptul ca v-ati nascut in acesta tara, vorbiti acesta limba si ar trebui sa o respectati pana la moarte. (Tara e o a doua mama), cum unii din noi nici macar parintii nu ii respectam, nu stim ce e aia dragoste de tara, dragoste de neam, dragoste de limba materna. Rusine.

Cer warn pentru domnisorul de mai sus.

O zi buna.

Generatia Chips, ce sa ceri. :-j

Da respect Tara ca pamant si pe cei care si-au dat viata sa fim noi azi ,nu pe ce-i de acuma . Dragoste de neam?cu cine?cu ce-i de acuma nu care in loc sa iesim in strada sa le dam cu paru in cap la guvernanti care fura tot ce se poate in tara asta, majoritatea tac si primesc mila prin diferite feluri (cozi la mancare data pe gratis de unii guvernanti, la magazine care dau pe gratis unele obiecte ,voturi pe 1 kg de faina 1 kg de ulei etc) cu ce sa ma mandresc acuma ? si copii care zici tu ca se i-au de tine poate nu le place persoana ta te-ai gandit vreodata ?

Link to comment
Share on other sites

Guest haizizauculimbascoasa

ce ti-am zis baaa ca-i dai apa la moara.. tu "batman, batman"!

domnisor? 'tu-ti ceaslaua... sa-ti apara bube pe cur si fata daca-s domnisor?

baiat, fata, ce o fi, sa-ti traiasca, alta e buba aici

pisi, motanel sau cum te-or pupa astia pe din dos cand vad o ?â??... problema e ca tu ai un caracter maxim de enervant. tratezi oamenii cu aroganta, unde e ceva imediat apari tu cu limbaju tau de "doamna, ce p**a mea" incercand sa arati ca muschiul tau e mai mare, faci nshpe topicuri iar daca cineva te contrazice imediat e "nesimtit, idiot" sau "copil" etc etc. practic, toata lumea greseste, numai tu nu. desi unii (sa nu zic toti) ti-au atras atentia tu o freci ca voda prin loboda si faci tot ce vrea curu tau.

du-te-n plata domnului femeie... si poarta-te ca una, nu te pretinde doar

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

ce ti-am zis baaa ca-i dai apa la moara.. tu "batman, batman"!

domnisor? 'tu-ti ceaslaua... sa-ti apara bube pe cur si fata daca-s domnisor?

baiat, fata, ce o fi, sa-ti traiasca, alta e buba aici

pisi, motanel sau cum te-or pupa astia pe din dos cand vad o ?â??... problema e ca tu ai un caracter maxim de enervant. tratezi oamenii cu aroganta, unde e ceva imediat apari tu cu limbaju tau de "doamna, ce p**a mea" incercand sa arati ca muschiul tau e mai mare, faci nshpe topicuri iar daca cineva te contrazice imediat e "nesimtit, idiot" sau "copil" etc etc. practic, toata lumea greseste, numai tu nu. desi unii (sa nu zic toti) ti-au atras atentia tu o freci ca voda prin loboda si faci tot ce vrea curu tau.

du-te-n plata domnului femeie... si poarta-te ca una, nu te pretinde doar

aprob ^_^

anyway la multi anii româniilor :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Hai sa radem.. hai radem de rusinea noastra, pun pariu ca daca va intreb din istoria acestei tari, sunteti pe spate.

Dragi mei, viata nu se rezuma in "cine loveste mai tare" pe un forum, sincer ma doare in colturi de parerea unora despre mine.

Dar rusine sa va fie ca din fiecare topic incercati sa faceti mocirla de porci, daca voi dragi mei traiti asa, eu nu si putinul numar de insi care gandesc, nu.

Mi-e mila de viitorul copiilor mei.

@Nu am baiat.

Si acesta zi nu tine de patriotism, tine de faptul ca v-ati nascut in acesta tara, vorbiti acesta limba si ar trebui sa o respectati pana la moarte. (Tara e o a doua mama), cum unii din noi nici macar parintii nu ii respectam, nu stim ce e aia dragoste de tara, dragoste de neam, dragoste de limba materna. Rusine.

Cer warn pentru domnisorul de mai sus.

O zi buna.

Generatia Chips, ce sa ceri. :-j

Da respect Tara ca pamant si pe cei care si-au dat viata sa fim noi azi ,nu pe ce-i de acuma . Dragoste de neam?cu cine?cu ce-i de acuma nu care in loc sa iesim in strada sa le dam cu paru in cap la guvernanti care fura tot ce se poate in tara asta, majoritatea tac si primesc mila prin diferite feluri (cozi la mancare data pe gratis de unii guvernanti, la magazine care dau pe gratis unele obiecte ,voturi pe 1 kg de faina 1 kg de ulei etc) cu ce sa ma mandresc acuma ? si copii care zici tu ca se i-au de tine poate nu le place persoana ta te-ai gandit vreodata ?

Politica nu tare o inteleg.. dar pentru un mic si pentru o bere, asa ajuns astia la putere. Si da, ar trebui sa iesim, cum s-a iesit in `89, pentru libertatea noastra, pentru drepturile nostre, pentru tot ce inseamna un trai decent.

Stiu ca multi o sa sar ca e libertate, eu ma refer la acea libertate sa iti poti permite sa traiesti in tara ta respectabil, un salariu decent, un concediu decent, o locuinta decenta (si tot ce tine de aceste aspecte ale vetii sociale). Degeaba e libertate daca noi suntem nevoiti sa muncim banu pe meleaguri straine.

Dar ideea topicului nu a fost acesta, eu nu m-am referit la prezent. Eu m-am referit la trecut, eu ma refer la istorie, eu ma refer la acel neam care si-a varsat sangele sa avem noi acesta tara minunata, eu ma refer la istoria acestei tari si la acei copii cazuti pe fronturile de lupta ca noi acum sa nu le acorda nici macar respectul care li se cuvine.

E chiar asa greu sa iubesti si sa respecti trecutul si istoria acestei tari? (o intrebare adresata tuturor romanilor care si-au uitat radacinile si prefera sa ma agaseze pe mine verbal, decat sa vada insemnatatea topicului).

"haizizauculimbascoasa", ce nu intelegi ca nu e vorba de mine in acest topic?

Ce apa la moara? "pisi" sau "motanel", nu sunt aroganta sau cu nasu pe sus. Nu trage concluzii primite.

Eu ma duc in plata domnului, tu te duci? ^_^

La multi ani si eu revin mai pe seara. O zi superba altaturi de cei dragi. :) :D

Link to comment
Share on other sites

Guest haizizauculimbascoasa

nu trag concluzii "primite"

'ai gie pola mea, masacrezi limba romana :) mai ai si tupeul sa reprosezi ca, nu stiu care, uita limba romana

de asemenea, nu mai incerca sa dai lectii de istorie ca iar te faci de rusine. in '89 10% fost revolutie. 90% a fost o manuiala a masei pentru cei cu interese (geopolitice, economice bla bla)

ca s-a profitat de niste de oameni si i-au trimis la inaintare pentru macel, da, dar nu imi veni mie cu abureala ca a fost revolutie

totusi, vad ca inca barna aia iti obstructioneaza vederea :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

nu trag concluzii "primite"

'ai gie pola mea, masacrezi limba romana :) mai ai si tupeul sa reprosezi ca, nu stiu care, uita limba romana

de asemenea, nu mai incerca sa dai lectii de istorie ca iar te faci de rusine. in '89 10% fost revolutie. 90% a fost o manuiala a masei pentru cei cu interese (geopolitice, economice bla bla)

ca s-a profitat de niste de oameni si i-au trimis la inaintare pentru macel, da, dar nu imi veni mie cu abureala ca a fost revolutie

totusi, vad ca inca barna aia iti obstructioneaza vederea :)

Sunt in graba si nu sunt doctor docent sa nu am greseli.

Pripite**..

Na.. m-am corectat.

Have fun. zbye. Domle`

Opreste-te, ca gresesti iar :))

este dom'le .

du-te invartindu-te ca titirezul...

Nu sunt singura...

aa si da revolutia, asa revolutie a mascat lovitura de stat planuita de ilescu. :-h

Link to comment
Share on other sites

Guest haizizauculimbascoasa

opreste-te, ca gresesti iar :))

este dom'le

du-te invartindu-te ca titirezul...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...