Jump to content
Rebelle

IMN DE VITEJIE

Recommended Posts

Daca tot sunt atatea clanuri, cred ca ar fi distactiv sa scrie fiecare un cantec de lupta. :D Fiecare clan sa-si posteze aici imnul, care trebuie sa fie cat mai hazliu. Asta pt a mai destinde putin atmosfera destul de incarcata,in ultima vreme.

Au mai existat tentative de acest gen dar atunci nu erau atatea clanuri.Cred va fi distractiv, daca nu se trezeste iar unu sa se certe :lol:

Imnul ARHANGHELILOR

Mihoku cel cu pushkoku

ashteapta inamikoku

Fanix sta cu okii-n six

nu da niciodata kics

Daca vrei sa iei un virus

tre sa-l intalneshti pe Cyrus

Raziel in carentan

omoara orice vlajgan

Andreea este o gagica

te prinde si-tzi da rushinica

Speed_ Fane e o sageata

face cu totzi armata

Speed _O trage de nebun

nimeni nu ii sta in drum

Luc viteaz, intra-ntre ei

ca shi lupul intre miei

Andrei zice ca nu shtie

dar te face prashtie

Alecs te saluta

un mare glontz te pupa

Stefan cel mare-i capitan

daca-l superi iti da ban

Momanuo-i un nick ciudat

da te trezeshti decapitat

Negru voda e barbat

trage-ntine de cazi lat

Cician e vorbaretz

dar iti face paru cretz

Honda are un motor

de va da la totzi omor

Wiseguy e tare destept

oricand itzi tzine piept.

Booletproof nu sta pe tusha

Va prinde pe totzi de gusha

Biker_Boy face din voi

Tocanitza cu oloi

Drumuzik e pregatit

Sa va puna la calit

RaulBoy s-a enervat

Si v-aduce de-mbatat :P :lol:

Cam atat deocamdata...Sper ca nu am uitat pe nimeni :unsure:

Asteptam cu nerabdare creatiile voastre... (mai ales a celor de la Jedi; d-nule BOU sper ca iti vei aduce contributia ,am vazut ca ai un vocabular tare colorat :lol:, care ne inveseleste intotdeauna :P )

ARHANGHELII

Link to comment
Share on other sites

poate, nu mai tin minte fiecare mic detaliu din mohaa, in schimb tot de rau e odata ce am facut asocierea cu cs, si nu-mi place deloc, dar parca mai bine e go go go! decat sa vad in joc ca scrieti cate o poezie cand faci "spam" pe chat la call (poate ma insel din nou)

Link to comment
Share on other sites

Vai sh-amar dom'le... Cu ce se mai okupa shi fetele din ziua de azi... Sau CARACTERIZAREA CLANULUI ARHANGHELII DUPA SF. SCRIPTURA A ANDREEI "GURA DE AUR" (Zi-le Marijuana) ;) :lol:

Ipoteza : - 40 versuri

- 2 versuri (a 3,5 - 4 cuvinte)/ "membru"

Concluzie : - Catzi membrii are clanul Arhanghelii ? :blink:

D"ae"monstratzie : 40/2 = 20 :) (Conform regulii de 40/2 simpla Arhanghelii sunt 20) + titlu ... :o :o :o DOAMNE CE DE ARHANGHELI :lol: :D :lol:

SHi amu intrebare pt. Andreea ... nu te-ai gandit sa te apuci de poezie ? Sau de muzica "de cartier"... ui la noi nu face nimeni imn... probabil ar ieshi ceva de genul imnului voszt (asta sub deviza:"dak taceai filozof ramaneai" B) )

:lol: :D :lol:

Cu nu prea mult "restekp" de data asta, (JEDI)Chewbakka :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Shi dak tot am facut comentariul imnului Arhanghelilor(D-zeu sa va aibe in paza :P ), draji JEDI hai sa va fac o schema de imn, asha ka la limba shi literatura romana, ca sa nu zicetzi ca nu va descurcatzi cu tema data de doamna Arhanghel Andreea :lol: .

Dupa structura primului imn de cod de pe acest forum, tre sa bagam de 2 ori nr de versuri catzi jukatori avem in klan, adika dak noi suntem vo 15-16(sincer nu m-am uitat inka :ph34r: ) tre sa avem de 2 x 15-16 versuri(oare cat naiba face asta ? :blink: ); fiecare jukator trebuie sa primeasca cuvinte de lauda(indiferent daka este bun sau nu la cod) de la autor, shi de injosire a adversarilor din alte klanuri(optzional).

Fiecare vers trebuie sa fie alcatuit din cuvinte, care la randul lor sunt compuse din litere, asha ka sa nu va vad ca scrietszi in binar sau zecimal sau hexazecimal sau mama dreq shtie in ce limbaj, ca va dau peste dejte cu lanterna mea de jedi shi o sa le ducetzi doru'.

Dupa ce terminatzi lukrarea, sa nu ii datzi foc(daka este pe hartie) sau delete(daka atzi scris pe calkulator).

Totushi, parerea mea este ca nu ar fi bina sa va facetzi de :lol: :D :lol: , ca va lasza doamna Arhanghel Andreea corijentzi shi poate o sa luatzi ban de la KIZ pentru incompetentza !(in care caz, ar fi bine sa va scoatetsz lanterna de jedi shi sa vi-o bagatsz in ochi :P , shi o sa ajunjetzi ca shi mine, :blink: un BOU)

Pace Andreea, Pace voua Arhanghelilor, (JEDI)Chewbakka :blink:

Link to comment
Share on other sites

Sincer mie d-nul bou-cum imi place mie sa ii zic- nu mi se pare acid deloc.Are un simt al umorului tare dezvoltat.

D-nule Bou m-ai omorat cu postul tau :lol: :D .Dddde unde scoti nebuniile astea ?:lol:

......si dragi elevi :P ....ascultati de colegul vostru eminent Jedi Chewbakka, ca zice bine ce zice.

p.s. aveti grija cu lanternele alea ca asta vad ca nu glumeste :P :D :lol:

Tovarasa profesoara :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...