Jump to content
Keez

Materials Dealers

Recommended Posts

Materials Dealers

Firma va avea ca scop ocuparea doar cu materiale.Ne vom ocupa cu seriozitate si strictete de comenzile jucatorilor.Asiguram schimburile intr-un mod silentios,fara interventia politistilor.

Model de aplicatie Materials Dealers :

Nick:

Level (minim 3):

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?:

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?:

Cat timp petreci pe server?:

Model pentru clienti:

Nick:

Level:

Cantitatea de materiale dorita :

Materialele le vom livra in cel mai scurt timp. Pentru inceput am nevoie de 15 membri in aceasta firma.

Membrii acestei firme , pot vinde materialele , clientilor care au facut post . Pretul materialelor este normal (10.000 mats = 200.000$) nu cereti mai mult , dupa materialele vandute , va rog sa postati o poza + reply la postul clientului , cum ca ati vandut materialele , sa nu va bagati unul peste altul , activitata voastra va fi platita , in fiecare duminica , dupa activitatea fiecaruia , cu o suma destul de majora de bani . Orice cantitate de materiale , va fi postata aici , rog clientii care nu fac post pe forum , si primesc materiale fara post , sa imi dea un PM , cu numele + poza reclamantului.

ATENTIE!!! Daca aveti chef de mistouri , si nu sunteti seriosi numai faceti cerere.Sunt multi care vor cumpara materiale, si am nevoie de membri seriosi .

Astept aplicatiile dumneavoastra.

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce o sa recrutez ceva membri , am sa te contactez sa-ti dau materialele.

Materials Dealers

Firma va avea ca scop ocuparea doar cu materiale.Ne vom ocupa cu seriozitate si strictete de comenzile jucatorilor.Asiguram schimburile intr-un mod silentios,fara interventia politistilor.

Model de aplicatie Materials Dealers :

Nick:

Level (minim 3):

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?:

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?:

Cat timp petreci pe server?:

Model pentru clienti:

Nick:

Level:

Cantitatea de materiale dorita :

Materialele le vom livra in cel mai scurt timp. Pentru inceput am nevoie de 15 membri in aceasta firma.

Membrii acestei firme , pot vinde materialele , clientilor care au facut post . Pretul materialelor este normal (10.000 mats = 200.000$) nu cereti mai mult , dupa materialele vandute , va rog sa postati o poza + reply la postul clientului , cum ca ati vandut materialele , sa nu va bagati unul peste altul , activitata voastra va fi platita , in fiecare duminica , dupa activitatea fiecaruia , cu o suma destul de majora de bani . Orice cantitate de materiale , va fi postata aici , rog clientii care nu fac post pe forum , si primesc materiale fara post , sa imi dea un PM , cu numele + poza reclamantului.

ATENTIE!!! Daca aveti chef de mistouri , si nu sunteti seriosi numai faceti cerere.Sunt multi care vor cumpara materiale, si am nevoie de membri seriosi .

Astept aplicatiile dumneavoastra.

Modificat in totalitate.

Nu am putut da edit la primul post.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zozo

Level (minim 3): 7

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?: MAAAAAATS

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?: ya ya

Cat timp petreci pe server?: cateva ore pe zi acum ca incepe scoala ...

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zozo

Level (minim 3): 7

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?: MAAAAAATS

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?: ya ya

Cat timp petreci pe server?: cateva ore pe zi acum ca incepe scoala ...

Acceptat , vinzi materiale , doar clientilor care au facut post pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Robyca

Level (minim 3): 10

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?: sa il ajut pe keez,in aceelasi timp si pe mne,si alti playeri.

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?: DA

Cat timp petreci pe server?: vine scoala.2-3ore

Link to comment
Share on other sites

Nick: FullSpeed

Level: 22

Cantitatea de materiale dorita : 5000

# Pot prelua comanda doar maine dupa ora 11:00 . cand ma vedeti in joci imi dati /w . mersi

NU mai e nevoie done, Te mai asteptam http://imageshack.us/photo/my-images/155/samp268ld.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick:FlaviusCR7

Level (minim 3):11

De ce doresti sa te angajezi in aceasta firma?:sa ajut alti playeri si sa castig si eu niste bani

Intelegi ca suntem o firma serioasa si ca orice abuz/greseala va fi sanctionata?:desigur

Cat timp petreci pe server?:destul de mult..

Link to comment
Share on other sites

Flavius - acceptat.

Lista membri :

1.Keez - Fondator

2.Zozo - Muncitor

3.Robyca - Muncitor

4.Alex911 - Muncitor

5.Sidelol - Muncitor

6.FlaviusCR7 - Muncitor

Daca aveti reclamatii asupra membrilor , nu evitati sa postati aici , este neaparata nevoie de dovada !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...