Jump to content
GReedy

Crip Walk

Recommended Posts

de multzi ani tot incerc...shi am invatzat cate putzin.....daca shtie vre`un rapper de pe forum sa faca vre`un crip walk, pls prv me vreau shi eu sa invatz....daca shtiti vre`un link cu vreun video sa mi`l datzi shi mie pls...io shtiu doar unu

niciodata nu am inteles cum se traduc miscarile...am pus intrebat shi pe alte forumuri shi nimeni n`a shtiut nimic sad.gif .

p.s. pls NU mutati la muzica pt ca nu este vorba de muzica sau vre`un dans,este vorba de gang wars din `80-`90

Link to comment
Share on other sites

Nice topic wink.gif

Cauta pe torrents(eu acolo am gasit) - The Up In Smoke Tour - Dr.Dre, Snoop Dogg, Ice Cube, Eminem. Vei vedea ce inseamna un concert hip-hop adevarat + ca la min 12:44 vei gasi si niste C-Walk (made by NAS).

Nice link !!! 10q very much. Daca mai gasiti plz post.

Link to comment
Share on other sites

Deocamdata incerc sa imi culeg ochii din gura, sau pe unde or fi cazut... bestial...

Cred k imi place atat de mult din cauza melodiei, care imi e enorm de cunoscuta, insa nush cum se numeste.

Pana la urma, am 2 intrebari:

1. Cum se numeste melodia ? (in original, remix-ul, orice)

2. Cum salvez filmuletul ?

Link to comment
Share on other sites

In sfarshit am gasit melodia smile.gif

Nici nush care e originalul (am gasit cel putin 5 variante cu aceleasi versuri, dar de la cantareti diferiti).

Oricum, melodia se numeste: "Died In Your Arms Tonight", shi e clar k e ceva remix Jay-Z. Am gasit ceva remix de la Jay-z pe emule, abia ashtept sa termine de dld biggrin.gif

Oricum, dak imi zicetzi shi cum asa salvez video-ul ar fi perfect. Opera salveaza tot in cache, insa fiserul acesta il salveaza k shi temporary file, nu "swf sau ceva format movie, shi nu il pot deschide cu nimik.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...