Jump to content
EnvY

Orice video din domeniul "arta"

Recommended Posts

In acest topic veti posta videoclipuri din domeniul"arta" care vi se par frumoase si vreti sa ne aratati si noua,fie ca e muzica sau altceva.Cand postati veti folosi "reply" si veti da o nota la continutul video postat de ultimul membru,apoi veti adauga si voi un videoclip,urmand sa vi se dea nota de cel care va posta dupa d-voastra, si asa mai departe.

Prea multa munca strica uneori in cuplu,aici este un dans cu feeling si poveste din "so you think you can dance":

http://www.youtube.com/watch?v=emy9R7zxAlg&feature=share

Link to comment
Share on other sites

7.5

6 [nu ma impresioneaza niste tipi care se dau de pamant si arata miscari de break dance,vreau sa vad un dans cu o poveste care sa-mi inspire "arta"]

PS:rog pe cei care nu stiu ce inseamna arta sa nu mai posteze aici,multumesc ! :hail:

Link to comment
Share on other sites

ce treaba are mu cu arta , sunt alte subforumuri incearca in alta parte numai veni cu idei de rahat , auzi arta =)))) ai dat un search pe youtube ai scris si tu dansatori :))))))) si te-ai gandit sa faci un topic sa pari mai interesant

incearca asta ?

Te-ai suparat? mai ia-l o0data

Link to comment
Share on other sites

ce treaba are mu cu arta , sunt alte subforumuri incearca in alta parte numai veni cu idei de rahat , auzi arta =)))) ai dat un search pe youtube ai scris si tu dansatori :))))))) si te-ai gandit sa faci un topic sa pari mai interesant

incearca asta ?

Te-ai suparat? mai ia-l o0data

4,foarte enervant :))) dar m-a amuzant in acelasi timp,btw am facut acest topic pentru ca sunt si cu muzica,mie imi plac mai toate felurile de arte,dar am zis de ce sa nu fac un topic unde poate o sa posteze cineva ceva,ce eu nu am vazut pana acum?!Si there you have it...daca te deranjeaza acest topic,nu-l vizita.Mersi :tiphat:

http://www.youtube.com/watch?v=6XJVyn9x5BI&feature=related

Link to comment
Share on other sites

8.5

Envy, esti o persoana incuiata dupa parerea mea, tu spui ca vrei sa vezi arta. Cred ca nu sti ce semnifica cuvantul arta, asa ca o sa ajut cu un mic copy/paste din dex-ul limbii romane.

ÁRT?, arte, s. f. 1. Activitate a omului care are drept scop producerea unor valori estetice ?i care folose?te mijloace de exprimare cu caracter specific; totalitatea operelor (dintr-o epoc?, dintr-o ?ar? etc.) care apar?in acestei activit??i. ? Loc. adj. De art? = artistic. ? Expr. (Fam.) De amorul (sau de dragul) artei = în mod dezinteresat. 2. Îndemânare deosebit? într-o activitate; pricepere, m?iestrie. ? Îndeletnicire care cere mult? îndemânare ?i anumite cuno?tin?e. – Din fr. art, lat. ars, -tis.

In ce am scris pana acum, ma refer la postul pe care l-am facut de pe contul fratelui meu Mudjahid.

Uite iti mai las inca un link sa vedem ce nota dai acestor baieti, si dupa iti spun cine sunt, sau poti sa te interesezi si singur.

Link to comment
Share on other sites

8.5

Envy, esti o persoana incuiata dupa parerea mea, tu spui ca vrei sa vezi arta. Cred ca nu sti ce semnifica cuvantul arta, asa ca o sa ajut cu un mic copy/paste din dex-ul limbii romane.

ÁRT?, arte, s. f. 1. Activitate a omului care are drept scop producerea unor valori estetice ?i care folose?te mijloace de exprimare cu caracter specific; totalitatea operelor (dintr-o epoc?, dintr-o ?ar? etc.) care apar?in acestei activit??i. ? Loc. adj. De art? = artistic. ? Expr. (Fam.) De amorul (sau de dragul) artei = în mod dezinteresat. 2. Îndemânare deosebit? într-o activitate; pricepere, m?iestrie. ? Îndeletnicire care cere mult? îndemânare ?i anumite cuno?tin?e. – Din fr. art, lat. ars, -tis.

In ce am scris pana acum, ma refer la postul pe care l-am facut de pe contul fratelui meu Mudjahid.

Uite iti mai las inca un link sa vedem ce nota dai acestor baieti, si dupa iti spun cine sunt, sau poti sa te interesezi si singur.

parerea ta e foarte proasta si nu ma intereseaza pentru ca nu ma cunosti,doi la mana nu am nevoie sa imi scrii din dex ce inseamna arta,stiu definitia doar ca pentru mine nu orice e arta,cred ca arta nu are o definitie,ci pur si simplu iti dai seama singur ce e arta si ce nu,poti fi un mecanic sau un inginer foarte bun,asta nu te face artist.Nu imi pasa cine esti tu,eu lucrez in domeniul artei de ceva timp bun si iau bani frumosi pe asta.Nu vreau sa mai spun nimic pentru ca nu vreau sa spun ceva care ar putea sa te insulte,nu vreau asta,am lucruri mai bune de facut.

Pentru acel video iti multumesc,foarte frumos,nota 10 !Enorm de comici si de talentati acesti baieti.

http://www.youtube.com/watch?v=ZDXfSf0gFls Respect persoanelor care se regasesc in aceste randuri.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...