Jump to content
Andu

Apartament de lux zburator. Cum arata avionul de 100 mil. $ al magnatului Donald Trump

Recommended Posts

Avionul personal al miliardarului Donald Trump, pe care si l-a achizitionat cu 100 de milioane de dolari, poate fi considerat un apartament zburator. Boeingul 757 are 43 de locuri, dormitor, bai private si sistem video de inalta calitate. Recent, magantul a dat publicitatii un film cu interiorul avionului.

apartament-de-lux-zburator-cum-arata-avionul-de-100-mil-al-magnatului-donald-trump-foto-si-video_3_size1.jpg

Extravagantele avionului sunt robinetele si centurile de siguranta placate cu aur, plafoanele acoperite cu piele de caprioara si televizorul imens, cu ecran plat, la care pot fi vizionate peste 1.000 de filme, scrie New York Post.

Avionul mai este dotat cu un dormitor prezidential, cu un pat "king- size" si dulapuri de haine pentru el si sotia sa, Melania, un scaun de birou confortabil si un sistem de iluminat in culori odihnitoare.

Literele cu care este scris numele magnatului pe avion sunt, de asemenea, placate cu aur.

apartament-de-lux-zburator-cum-arata-avionul-de-100-mil-al-magnatului-donald-trump-foto-si-video.jpg

apartament-de-lux-zburator-cum-arata-avionul-de-100-mil-al-magnatului-donald-trump-foto-si-video_1.jpg

apartament-de-lux-zburator-cum-arata-avionul-de-100-mil-al-magnatului-donald-trump-foto-si-video_2.jpg

Sursa

Link to comment

O risipa totala de bani, de parca daca acele accesori erau din inox l-ar fi deranjat cu ceva. Daca as fi avut puterea lor financiara mi-as fi construit o statie spatiala si cumparat o racheta. In cazul in care Pamantul nu mai este locuibil multa bucurie tuturor eu am plecat.

Link to comment

imi amintesc cand ma uitam la WWE si mai era Donald Trump asta invitat si cand el intra in ring incepea "money rain" si imi ziceam in minte ca e nebun #-o . mi se pare o prostie si ingamfare sa iti faci un avion cat o pensiune care are chiuveti placate cu aur ... cu banii aia putea sa faca 1000 de lucruri mai bune .

Link to comment

Cum sa iti pui dormitor in avion, atata timp cat in cateva ore esti in capatul celalalt al lumii? Cat despre omul asta.. cum sa ai nevasta de 41 de ani si fiu de 33? :coffee: Ahh.. tot felul de oameni au tot felul de sume de bani pe care nu ii merita doar din cauza unor prosti.. asta e realitate!

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...