Jump to content
Burne

Limba romana : elev 1-0

Recommended Posts

Guest NorthernWave

Banuiesc ca vroia sa reprezinte faptul ca elevii au stat mai mult pe mess decat sa invete,sau ceva de genul...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mikester

E trist cand te gandesti ca in ziua de azi adultii stau mai mult pe messenger decat sa invete (cum fac si eu) dar chiar asa sa ajungi sa pui un afis cu un vocabular de nedescris..

Link to comment
Share on other sites

"ce av-eti cu iel k a scris f moolte paginii si tot-usi lau picat, oa-re dc?"

N-am alte cuvinte sa descrie agonia, poate unu singur... ROMANIA!

Sad! :|

Vai , altu`

E imposibil sa fii chiar asa ratat incat sa scrii in halul ala , IMPOSIBIL

Link to comment
Share on other sites

Guest NorthernWave

"ce av-eti cu iel k a scris f moolte paginii si tot-usi lau picat, oa-re dc?"

N-am alte cuvinte sa descrie agonia, poate unu singur... ROMANIA!

Sad! :|

E vina mass mediei si a altor cacaturi,nu romanii sunt prosti,desteptule.

Daca cineva e prost e vina Romaniei,daca iti e lene sa iti cauti o slujba si mori de foame in timp ce te rogi sa iti cada ceva din cer,e vina Romaniei,normal.

Ah,tu esti si mai "sad" .

Link to comment
Share on other sites

Imi permiteti si mie sa imi exprim parerea ?

Chiar daca nu imi permiteti, eu tot mi-o exprim .. Sistemul de invatamant e la pamant in Romania ,profesorii nu trec testele exact pe materia care o preadau .. sau daca trec ..trec cu o nota foarte mica ..Vin eu si va intreb daca profesorul care preda o anumita materie .. are "nota" mica la materia respectiva, cum poate sa mai educe tineretul? In alta ordine de idei ,generatia de acum prefera sa fuga de la ore si sa intre pe "Net" ..sa joace "Cs" sau sa "socializeze" .. dupa parerea mea ..Ar trebui iuntrodusa o lege cu privirea accesului copiilor pe timpu orelor la o sala de internet-cafe.. sa fie sanctionat patronul salii. Neglijand scoala ...multi ajung agramati la coada sapii... si te intrebi ..de ce nu mergem in fata ..de asta. Vai nici nu ma gandesc ce o sa se aleaga de generatiile viitoare.. :-j

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...