Jump to content
Parazitu'

[Bye bye Linkmania]

Recommended Posts

pe tine te deranjeaza ca unii au de fapt o viata personala? sau de ce ripostezi?

pentru asta se afla sectiunea de comunitate, n-o mai lua atat de personal si de administrativ. dupa cum vezi nu da nimeni doi bani pe-aici, pentru ca n-au pentru cine.

bny..iar rau? :)) ..lasa mai ..ca ii lovesti in "viata virtuala" ..wtf... imi este scarba numai cand ii vad..cat suflet si ambitie pun pentru un joc... Ma intreb daca se inchide serveru maine... pe cati ii vedem la stirile de pe ProTv de la ora 17:00?

Ionut..ce te deranjeaza pe tine ce a facut Razvan (Parazitu) ..ce n-a facut.. ? ..s.a.m.d

Si-a luat la revedere de la amici ...ce trebuia sa fi tu "acel cineva" care sa jigneasca si sa traga la raspundere? :-j

Razvane.. Nice Holiday...Sweety. :kiss:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parazitule crezi ca intereseaza pe cineva?numa spam stiti sa faceti in loc sa deie admini suspend pt.asemenea prostii dau pt toate nimicurile si tot ce nu le convine lor.

Si inca unii care posteaza mai sus zic ca sa iesim din casa,Pff cine vorbeste daca voi va urati asemenea prosti pe forum de parca in joc nu puteati

ionut te-as sfatui sa iei un pic dexu si limba romana 1-8 inclusiv ABECEDAR'u de urechi si sa vezi daca se intind. :) vezi tu ^_^ poate iese combinatia ok ?ma anunti cand e treaba buna.

Banuiesc ca esti cv profesor de romana sau ce? Nu ai avut ce sa zici si o dai pe langa,bine ca a vnt aici un admin sa dea warnuri.

P.S Guildu sau alianta ta nu are cumva un forum ca sa povestiti acolo viata voastra personala?

Off:Apropo tu nu esti Parazitu care a jucat W3 si Mu in comunitatea Robattle?

nu mai fi complexat.n-am jucat decat mu aici.ce te framanti asa?n-ai tu treaba cu mine.te asigur eu amice :)

Taja & bny }{ . ;) lasatii sa comenteze..poate asa se simt si ei un minut fericiti si bagati in seama :) pe mine nu ma afecteaza cu nimic sincer :)

Link to comment
Share on other sites

pe tine te deranjeaza ca unii au de fapt o viata personala? sau de ce ripostezi?

pentru asta se afla sectiunea de comunitate, n-o mai lua atat de personal si de administrativ. dupa cum vezi nu da nimeni doi bani pe-aici, pentru ca n-au pentru cine.

Pai nu ma deranjeaza ca are o viata personala,toata lumea are doar cei foarte obsedati de jocuri online nu au asa cv,si te anunt ca nu este nici pe departe cazul meu

Ce ma deranjeaza este faptul ca se da warn pe forum pt.orice prostie de multe ori incorect iar aici nimic.Sa fie oare cei care au postat pe aici niste cunoscuti de-ai adminilor?

Cu asta am incheiat ce am avut de spus,nu mai zic nimic ca numa scandal iese

Regards

Link to comment
Share on other sites

eh m-am lasat ca toti oameni nu are rost pe db asta sau cu staff-ul actual care nu se ocupa :nanana:

Si crezi ca next Db ..o sa fie mai bine? ..aceas playeri ..aceleas obiceiuri.. Nu e problema chiar din staff... ..bine si ei sunt cam delasatori dar in fine ..fiecare face ce doreste. Si eu am renuntat... :)

Razvanica .. vacanta minunata :P

O seara frumoasa va doresc.

Link to comment
Share on other sites

neinteresant

un comentariu foarte ... nejignitor

neinteresant

daca erai un pic mai prost cred ca erai fericit.continui sa fii gros de obraz de la faza cu boku ala +5.degeaba incearca omu sa vorbeasca frumos si sa se poarte daca unii aveti un comportament animalic demn de gradina zoo.chiar imi pare rau.urasc omu prost.ca mancarea de post..nu te impacienta am rime multe.

@ guta. sper sa nu te vad pe la pro tv pe la stirile de seara. sanatate.

totusi. o vara frumoasa si tie. a. stai ca mi-am adus aminte.esti si tu unu de ala care ti-ai luat plasma ca buletinu' :) canta in alta parte.

@ bny nebun termini anu asta.. misto de tine.acu sa gasesti de munca..sau sa faci practica aia de care vorbeam pe la discutii generale parca. oricum succes.. :) tinem legatura

@ ana banana ai grija de tine da?si ne mai auzim PS: vezi ca solaru nu-i indicat ; mai bine te prajesti la soare,parerea mea :D or strand/mare/iarba verde/etc eu unu prefer mai degraba muntele :) anu trecut desi am stat 3 luni in grecia am facut de 10 ori maxim baie in mare..oricum e frumos.merita..nu Romania imputzita.put plajele a hoit.

@oick..succes cu loto event / trivia . n-am jucat niciodata dintr-o perceptie..n-am noroc la jocuri de noroc deci cei al meu e pus deo'parte .niciodata nu-i prea tarziu .

:coffee:

desi omul zice mai jos =)) ::

Taja & bny }{ . ;) lasatii sa comenteze..poate asa se simt si ei un minut fericiti si bagati in seama :) pe mine nu ma afecteaza cu nimic sincer

pe mine, cel putin, astfel de topicuri ma fac sa fiu bulangiu pentru simplul fapt ca daca faci ptr prieteni topicul, pai ce hal de prieteni sunt de vorbesti cu ei prin forum,?

eu stiu ca cu prietenii mai vorbesti la 1 telefon, la o conferinta, un skype, alea alea...

topic de nevoie de atentie. din partea mea poti sa te duci invartindu-te dar nici nu trebuie sa zici daca o faci sau cum o faci ori cand o faci

e suficient ca stii tu si "prietenii" tai cu care vorbesti printr-un forum

plus ca nu suport cocalarii moderni care se lauda cu bautu de bere, fumat marijuana, tras pe nas, pe ureche sau pe ce mai au...

"mamaaa, ce am bauuuuut!! sunt beaaaat"

"mamaaaaa, ce beaaaau!!!"

"k, dar cui plm ii pasa?" sau mai nou bautul berii e un ritual necesar de apartenenta sociala (daca nu bei bere, esti antisocial)? =))

Link to comment
Share on other sites

Guest =Garrone=

Sa te distrezi si sa fii sanatos, ca eu unul numai beat stau vara asta. :D Licenta si gata. :dance:

bei cu mine ,tutzi fatza aia ,vezi ca te iau cu Rechinu din casa :))

Salutari si la iubita.. si voi sa aveti grija de voi.. Sanatate. :P

Oooo gagica noua sa moara Veta , ia sa vedem pisi , nu mi-o prezinta si mie ? :)) Stie Razvanel de ce :P

pe mine, cel putin, astfel de topicuri ma fac sa fiu bulangiu pentru simplul fapt ca daca faci ptr prieteni topicul, pai ce hal de prieteni sunt de vorbesti cu ei prin forum,?

eu stiu ca cu prietenii mai vorbesti la 1 telefon, la o conferinta, un skype, alea alea...

topic de nevoie de atentie. din partea mea poti sa te duci invartindu-te dar nici nu trebuie sa zici daca o faci sau cum o faci ori cand o faci

e suficient ca stii tu si "prietenii" tai cu care vorbesti printr-un forum

plus ca nu suport cocalarii moderni care se lauda cu bautu de bere, fumat marijuana, tras pe nas, pe ureche sau pe ce mai au...

"mamaaa, ce am bauuuuut!! sunt beaaaat"

"mamaaaaa, ce beaaaau!!!"

"k, dar cui plm ii pasa?" sau mai nou bautul berii e un ritual necesar de apartenenta sociala (daca nu bei bere, esti antisocial)? =))

Bine zici,mi-e lene sa mai completez cate ceva ,asa ca aprob tot ce-ai zis mai sus. Coisane ,vezi ca disearaaaa eu se duce la Bellagio si se face pla ma,dar stii cum ,plaaa frateee,cu pasarici,nebunii alea alea si o zic aici sha sa vada tot forumul asta ca eu se distreaza si se simte bine cu femei si bautura alea alea ce BB-ul meu =))

N-ai ma ce sa le faci , ei "e" fericiti aici sha in lumea lor.

P.S. sa-i moara la intrare aluia care imi da warn ,ce pana mea :)) Daca e fata sa nu aiba parte de cuc 2 ani de acum incolo :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Angelika

Sa te distrezi si sa fii sanatos, ca eu unul numai beat stau vara asta. :D Licenta si gata. :dance:

bei cu mine ,tutzi fatza aia ,vezi ca te iau cu Rechinu din casa :))

Salutari si la iubita.. si voi sa aveti grija de voi.. Sanatate. :P

Oooo gagica noua sa moara Veta , ia sa vedem pisi , nu mi-o prezinta si mie ? :)) Stie Razvanel de ce :P

Eu sunt eu , altceva? :)

Razvanica tot ai intrat pe mess.. firai tu sa fii! :>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...