Jump to content
Parazitu'

[Bye bye Linkmania]

Recommended Posts

As vrea sa va doresc joc placut si multa bafta in tot ce va doriti :) eu ma retrag pentru 3 luni de pe joc. Asta nu inseamna ca scapati de mine pe forum :D O vara frumoasa la toata lumea si salutari in special la alianta cdcd din care face parte guilda la care sunt guild master.Salutari inca odata si ne auzim sa speram pe o noua baza de date :D

PS: caracterul RaZzVAN va fi dat cuiva de incredere din guild pentru recrutare.deci sa stiti ca nu va fi real :) Spor la liniute la jucatori si la cat mai multe bok+5 iar adminilor le urez o munca mai usoara si la cat mai putine suspenduri sa speram. :D

Cu stima RaZ. succes si o vara frumoasa. go go go Fear.

Link to comment
Share on other sites

Guest Alex-Ali

Razvanele ... sa ai grijeeee de trupul tau si sa-ti mearga bine acolo. O vara cat mai placuta . Cu stima AlexAli

Link to comment
Share on other sites

Guest Angelika

As vrea sa va doresc joc placut si multa bafta in tot ce va doriti :) eu ma retrag pentru 3 luni de pe joc. Asta nu inseamna ca scapati de mine pe forum :D O vara frumoasa la toata lumea si salutari in special la alianta cdcd din care face parte guilda la care sunt guild master.Salutari inca odata si ne auzim sa speram pe o noua baza de date :D

PS: caracterul RaZzVAN va fi dat cuiva de incredere din guild pentru recrutare.deci sa stiti ca nu va fi real :) Spor la liniute la jucatori si la cat mai multe bok+5 iar adminilor le urez o munca mai usoara si la cat mai putine suspenduri sa speram. :D

Cu stima RaZ. succes si o vara frumoasa. go go go Fear.

Ne mai vedem p`aici .. :D .. :kiss: Sa te bronzezi si pentru mine ca eu numai de solar am parte :| ... :D .. mai vorbim noi pe pm..sper :kiss: .. deci pm me ..si o vara superba.

Link to comment
Share on other sites

neinteresant

daca erai un pic mai prost cred ca erai fericit.continui sa fii gros de obraz de la faza cu boku ala +5.degeaba incearca omu sa vorbeasca frumos si sa se poarte daca unii aveti un comportament animalic demn de gradina zoo.chiar imi pare rau.urasc omu prost.ca mancarea de post..nu te impacienta am rime multe.

@ guta. sper sa nu te vad pe la pro tv pe la stirile de seara. sanatate.

totusi. o vara frumoasa si tie. :-j a. stai ca mi-am adus aminte.esti si tu unu de ala care ti-ai luat plasma ca buletinu' :) canta in alta parte.

@ bny nebun termini anu asta.. misto de tine.acu sa gasesti de munca..sau sa faci practica aia de care vorbeam pe la discutii generale parca. oricum succes.. :) tinem legatura

@ ana banana :D ai grija de tine da?si ne mai auzim PS: vezi ca solaru nu-i indicat ; mai bine te prajesti la soare,parerea mea :D or strand/mare/iarba verde/etc :) eu unu prefer mai degraba muntele :) anu trecut desi am stat 3 luni in grecia am facut de 10 ori maxim baie in mare..oricum e frumos.merita..nu Romania imputzita.put plajele a hoit.

@oick..succes cu loto event / trivia . n-am jucat niciodata dintr-o perceptie..n-am noroc la jocuri de noroc :) deci cei al meu e pus deo'parte .niciodata nu-i prea tarziu .

Link to comment
Share on other sites

Guest Carotella

imi apar guilda :) mai ales cand faci pe durul in topicu nostru ;) succes in RL

Link to comment
Share on other sites

Guest mousesportsAnaKin

imi apar guilda :) mai ales cand faci pe durul in topicu nostru ;) succes in RL

=))) date dracu si iesi din casa , aparatorule virtual care este

parazitule nu te stiu dar sa ai bafta , te apreciez maxim ca te caci pe jocul asta :beer:

Link to comment
Share on other sites

imi apar guilda :) mai ales cand faci pe durul in topicu nostru ;) succes in RL

=))) date dracu si iesi din casa , aparatorule virtual care este

parazitule nu te stiu dar sa ai bafta , te apreciez maxim ca te caci pe jocul asta :beer:

multa bafta!si sanatate la maxim.asta e cel mai important.restul vin pe parcurs :D

Link to comment
Share on other sites

Parazitule crezi ca intereseaza pe cineva?numa spam stiti sa faceti in loc sa deie admini suspend pt.asemenea prostii dau pt toate nimicurile si tot ce nu le convine lor.

Si inca unii care posteaza mai sus zic ca sa iesim din casa,Pff cine vorbeste daca voi va urati asemenea prosti pe forum de parca in joc nu puteati

Link to comment
Share on other sites

Guest Angelika

Parazitule crezi ca intereseaza pe cineva?numa spam stiti sa faceti in loc sa deie admini suspend pt.asemenea prostii dau pt toate nimicurile si tot ce nu le convine lor.

Si inca unii care posteaza mai sus zic ca sa iesim din casa,Pff cine vorbeste daca voi va urati asemenea prosti pe forum de parca in joc nu puteati

Da, intereseaza pe cineva ca pleaca el, pe noi prieteni lui. Acest topic a fost facut expre pentru a ne "Saluta pe noi amici..care nu mai dam prin joc si pe forum mai rar" ... O seara placuta.

imi apar guilda :) mai ales cand faci pe durul in topicu nostru ;) succes in RL

Si viata reala cum ti-o aperi de viata virtuala? Nevermind..e o intrebare retorica. :nanana:

@ ana banana :D ai grija de tine da?si ne mai auzim PS: vezi ca solaru nu-i indicat ; mai bine te prajesti la soare,parerea mea :D or strand/mare/iarba verde/etc :) eu unu prefer mai degraba muntele :) anu trecut desi am stat 3 luni in grecia am facut de 10 ori maxim baie in mare..oricum e frumos.merita..nu Romania imputzita.put plajele a hoit.

Eh.. se presupune ca n-am timp..sunt in criza de timp.. cat despre solar ,stiu ca nu este sanatos..dar daca vreau un bronz unfiorm,n-am ce face.... Cat despre Tara noastra,e frumoasa... Noi o facem urata!

Salutari si la iubita.. si voi sa aveti grija de voi.. Sanatate. :P

Link to comment
Share on other sites

Parazitule crezi ca intereseaza pe cineva?numa spam stiti sa faceti in loc sa deie admini suspend pt.asemenea prostii dau pt toate nimicurile si tot ce nu le convine lor.

Si inca unii care posteaza mai sus zic ca sa iesim din casa,Pff cine vorbeste daca voi va urati asemenea prosti pe forum de parca in joc nu puteati

ionut te-as sfatui sa iei un pic dexu si limba romana 1-8 inclusiv ABECEDAR'u de urechi si sa vezi daca se intind. :) vezi tu ^_^ poate iese combinatia ok ?ma anunti cand e treaba buna.

ana }{ te-ai apucat de jocu ala? :D iese cv ?:) sper sa ne vedem pe urmatoru bd sa reunim trupa de caterinca :)

ma rog am baut "cateva mai multe " beri sper ca n-am gresit vreo cv :) sa se ia lumea de je.

Link to comment
Share on other sites

Guest Angelika

ana }{ te-ai apucat de jocu ala? :D iese cv ?:) sper sa ne vedem pe urmatoru bd sa reunim trupa de caterinca :)

ma rog am baut "cateva mai multe " beri sper ca n-am gresit vreo cv :) sa se ia lumea de je.

Da,a plecat contabila..nu i-a mai convenit regimu.. si a lasat anumite treburi nerezolvate.. acum am preluat eu tot.. mi se invarte capu ..de ce am gasit..in fine o scot eu la capat.

Nu cred ca am sa mai joc :) , pe aici am sa mai postez dar de jucat nu.

Vacanta placuta. :):kiss: :hug:

@la ala am de care zici tu am renuntat ... nu e pentru mine :-j

Link to comment
Share on other sites

N-am inteles de ce nu ai postat la Comunitate. Sunt curios cate posturi o sa se mai adune acum ca nu se contorizeaza aici..

@mousesportsAnaKin - warn up pentru offtopic

@Carotella - warn up pentru offtopic. Daca nu te intereseaza, nu posta.

Link to comment
Share on other sites

N-am inteles de ce nu ai postat la Comunitate. Sunt curios cate posturi o sa se mai adune acum ca nu se contorizeaza aici..

@mousesportsAnaKin - warn up pentru offtopic

@Carotella - warn up pentru offtopic. Daca nu te intereseaza, nu posta.

my fault.ma scuzi.stiam ca trebuie la comunitate insa n-am bagat de seama cred.

# vreme frumoasa buna de gratar/strand go go go ppl :)

Link to comment
Share on other sites

Parazitule crezi ca intereseaza pe cineva?numa spam stiti sa faceti in loc sa deie admini suspend pt.asemenea prostii dau pt toate nimicurile si tot ce nu le convine lor.

Si inca unii care posteaza mai sus zic ca sa iesim din casa,Pff cine vorbeste daca voi va urati asemenea prosti pe forum de parca in joc nu puteati

ionut te-as sfatui sa iei un pic dexu si limba romana 1-8 inclusiv ABECEDAR'u de urechi si sa vezi daca se intind. :) vezi tu ^_^ poate iese combinatia ok ?ma anunti cand e treaba buna.

Banuiesc ca esti cv profesor de romana sau ce? Nu ai avut ce sa zici si o dai pe langa,bine ca a vnt aici un admin sa dea warnuri.

P.S Guildu sau alianta ta nu are cumva un forum ca sa povestiti acolo viata voastra personala?

Off:Apropo tu nu esti Parazitu care a jucat W3 si Mu in comunitatea Robattle?

Link to comment
Share on other sites

pe tine te deranjeaza ca unii au de fapt o viata personala? sau de ce ripostezi?

pentru asta se afla sectiunea de comunitate, n-o mai lua atat de personal si de administrativ. dupa cum vezi nu da nimeni doi bani pe-aici, pentru ca n-au pentru cine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...