Jump to content
Random Hero

Stephen Hawking: „Raiul este o poveste inventata pentru oamenii care se tem de moarte”

Recommended Posts

Guest Advanced12

Stephen Hawking asta cine mai e ?

Zice si el ca sa bage bani in buzunar

Alt prost ce ajunge la Oxford si se crede mare om.....

Nici nu stiu daca sa cred ca glumesti sau chiar crezi ce spui. Ma poti lamuri?

lasa-l :-j are 14 ani si isi facea singur topicuri pe la MTA sa isi ureze la multi ani acum cateva saptamani, nu ii da SS te rog frumos, ma amuza foarte tare posturile lui :P

p.s. : nu ai observat pana acum cat de penibile sunt posturile lui ? :lol:

:))Bine,ma

Link to comment

Stephen Hawking asta cine mai e ?

Zice si el ca sa bage bani in buzunar

Alt prost ce ajunge la Oxford si se crede mare om.....

Nici nu stiu daca sa cred ca glumesti sau chiar crezi ce spui. Ma poti lamuri?

lasa-l :-j are 14 ani si isi facea singur topicuri pe la MTA sa isi ureze la multi ani acum cateva saptamani, nu ii da SS te rog frumos, ma amuza foarte tare posturile lui :P

p.s. : nu ai observat pana acum cat de penibile sunt posturile lui ? :lol:

:))Bine,ma

Am vazut sute de posturi pe forumul curent in care un individ posteaza ceva aiurea si culmea, tot el rade. Poate imi explici si mie ce este asa amuzant. :-?

Link to comment

Stephen Hawking asta cine mai e ?

Zice si el ca sa bage bani in buzunar

Ai dreptate. Cu banii pe care ii castiga probabil isi cumpara masini sau case de milioane de euro.

Alt prost ce ajunge la Oxford si se crede mare om.....

De ce te-ai intors in Romania ? :-?

in starea lui, numai de masini si case de lux ii arde...

Link to comment

Multi ar trebui sa ia aminte, sa nu se bazeze pe faptul ca daca a ajutat un batran sa treaca strada va ajunge in rai (daca ajut pe cineva, ajut pentru ca vreau, nu pentru ca aspir la o viata mai buna la nivelul doi). O viata avem si trebuie s-o traim din plin, sa facem $*X in toate pozitiile, sa ne destrabalam, daca esti cuminte n-o sa ajungi in rai pentru ca nu e nimic dupa moarte, e doar un somn adanc, fara vise, in care o arzi inconstient.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...