Jump to content
lego_kid

Aplicatii Agentia Hitman

Recommended Posts

Nume in joc: aKaRy Level:19 De cat timp jucati pe server: cam 2 ani asa De ce doriti sa intrati in Hitman:Doresc sa intru in Agentia Hitman deoarece este cea mai serioasa factiune de pe servar Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: darkstar Factiuni precedente si rank-ul detinut: smurd rank 1 ballas rank 2 fbi rank 3 Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:- Job curent:detectiv skill 5 Varsta(reala):18 Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte) aKaRy s-a nascut la periferia orasului Los Santos, intr-o familie saraca.Mama lui era somera,iar tatal sau nu avea un loc de munca stabil el se chinuia sa il poata creste pe aKaRy dar intrun timp aKaRy s-a gandit sa isi ia viata pe propia raspundere asa ca s-a angajat ca vanzator de ziare si a muncit tim de 2 ani vazand ca situatia devenea tot mai grea a hotarat sa incerce ceva mai periculos sa isi castige bani din lucruri ilegale asa ca sia depus sv la ballas dupa un scurt timp seful sau la tradat si vazand asa a dorit sa se razbune sia depos sv la agentia hitman acum asteptand raspunsul lui kidzeen .

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore cel putin

Poza cu /stats 23ubqd1.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Alin97

Level:18

De cat timp jucati pe server:1 an

De ce doriti sa intrati in Hitman:pentru ca este o factiune frumoasa.lider si membri de treaba

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe:Alinache(1 luna de zile)

Factiuni precedente si rank-ul detinut:F.B.I(2),NG(3),SFR(1),DNB(1)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:1 warn pt limbaj la inceput nu stiam bn regulile jocului

Job curent:detectiv

Varsta(reala):14

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Alin97 s-a nascut intr-un orasel din Los Santos.Acesta a vrut sa se faca mare mafiot,incercand a ajuns 1 mafiot puternic,pana cand mama,tata,si fratele lui au fost de liderii asociatiei mafiote deoarece avea niste restante de valori uriase.Acesta vrand sa se razbune s-a angajat ca membru FBI si a luptat impotriva lor pana cand i-a vazut dupa gratii pe criminali.Dupa ce a terminat cu acei mafioti s-a alaturat armatei pt a se pune la punct cu disciplina.Acum sia dat demisia si ast decizia liderului.

Cate ore jucati pe zi:5-6

Poza cu stats:

View post on imgur.com

RETRAG scuze no warn dar am uitat ca nu o sa mai pot activa din cauza testelor nationale si nu are rost sa aplic la aceasta factiune!!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Smoke16.

Level: 12.

De cat timp jucati pe server: Din Martie 2011.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru ca sunt multi prieteni de ai mei acolo si imi doresc sa devin un hitman.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Smoke16.

Factiuni precedente si rank-ul detinut: The Mafia 1-3 am fost de 2 ori , San Fierro Riffa rank 2 , Da Nang Boys rank 1 , Bikers rank 1

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 2 - afk la cai.

Job curent: None.

Varsta(reala): 18.

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Smoke16 s`a nascut in Las Venturas in iarna anului 1989 . Era al III -lea copil al familiei . Parintii erau amandoi directori ai unei firme din San Fiero . De mic a primit o educatie aparte de la parintii lui atat si de la invatatorii de la scoala privata din Los Santos . Pana la varsta de 7 ani totul a decurs perfect : nu ducea lipsa de nimic , era printe cei mai destepti copii si nu iesea din vorba parintilor si a bunicilor sub nici o forma . Intr`o noapte se scula sa bea apa dar vrand sa se dea jos din pat auzi cateva focuri de arma din dormitorul parintilor . Ingrozit s`a bagat inapoi in pat crezand ca e un cosmar sau ceva asemanator . Dimineata a mers in dormitorul lor si a ramas incremenit de spaima deoarece parintii lui zaceau intr`o balta de sange . Pe loc a inceput sa tipe trezindu`si fratii mai mari . Acestia au sunat imediat la politia Las Venturas . In cateva minute acestia au sosit si au inceput sa investigheze crima . Dupa cateva minute au sosit si agentii F.B.I. care au inceput si ei sa investigheze cazul . Smoke16 a gasit un bilet al criminalilor cu insemnele bandei Da Nanb Boys . In dimineata aceea viata lui s`a schimbat radical alaturandu`se rivalilor DNB , adica mexicanii din SFR si aliantei lor . Aici a inceput sa lupte cu cei din DNB omorandu`i unul cate unul . Vazand ca nu mai face fata s`a alaturat The Mafia pentru a avea avantajul armelor mai bune gen Ak47 . Nici aici nu a simtit ca are puterea sa`si razbune parintii asa ca s`a alaturat Armatei . In armata totul decurgea foarte bine . Era respectat de cetateni deoarece ii salva de criminali . Dupa ce a crezut ca viata lui s`a intors cat de cat la normal a demisionat alaturandu`se unei gasti de mecanici din San Fierro adica UST . In UST a inceput sa fie recunoscut in orase deoarece repara si tuna masinile mafiortilor . Dupa ce s`a convins ca a stie totul despre masini/motoare si tuning`uri a demisionat alaturandu`se ca , consilier primarului Los Santos . Aici lucra din greu pentru oamenii care aveau nevoie de ajutor . Plin e stres a demisionat alaturandu`se instructorilor din Scoala . Aici incepu`se sa cunoasca toate orasele de la cap la coada . Deja isi crease un nume in fiecare oras asa ca a demisionat alaturandu`se celor din Ballas . Fiind iar rival celor din Da Nang Boys se bucura cand omora unul dintre membri lor .

Dar intr-o zi a primit un telefon cum ca agentul F.B.I. care a anchetat si el a lucidat moartea parintilor lui a fost asasinat de un DNB in plina strada , chiar lasand si un bilet langa cadavru in care scria : "Ne`ai descoperit , te`am descoperit . Ne`ai acuzat , te`am impuscat " . In data a demisionat si s`a alaturat unei aliate a DNB crezand ca`l poate gasi pe cei care i`a ucis parintii si pe agentul F.B.I. . Dupa o perioada de timp membri mafiei Triads au inceput sa intre a banuieli asa ca pentru binele lui a parasit mafia si a decis sa se alature Agentiei Hitman pentru a`i continua munca agentului ucis .

Cate ore jucati pe zi: 5+

Poza cu stats: http://postimage.org/image/3nq895pvb/

RETRAG.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Defragus

Level: 28

De cat timp jucati pe server: De 1 an

De ce doriti sa intrati in Hitman: Vreau sa intru in hitman pentru a colabora cu niste membrii bine pregatiti si pentru a indeplini contracte cat mai silent.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Dnb(2)-Pd(2)-Scoala(3)-Ng(5)-Smurd(5)-Consilieri(3)-Hitman(2)-Ballas(1)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: Nu am

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Numele meu este Draghici Andrei.Am inceput sa joc pe linkmania in vara anului 2011 dupa ce am aflat de server de la un prieten.Jucand sa-mp de ani buni m'am gandit ca este timpul pentru o schimbare(pana atunci am jucat numai pe servere de stunt),am inceput sa invat ce trebuie sa faci pe un server de GF si am decis sa raman.Prima mea factiune a fost SMURD si sunt mandru( ;;) )deoarece acolo am cunoscut primii oameni care urmau sa imi fie prieteni si totodata un lider extraordinar(Keltzy).Dupa ce am iesit din SMURD am intrat in Hitman(:gunsfire:)poate a fost doar noroc sau poate a contat experienta dobandita pe celelalte servere.Dupa ce am iesit din hitman am intrat in consilieri.Poate va intrebati de ce...Pe forum factiunea era descrisa drept una in care castigi bani,ajuti playerii si multe altele.Fiindca nu stiam ce poti face in consilieri,am intrat iar dupa o vreme mi-am dat seama ca am facut o greseala imensa(primarul nu era activ,salarii nu dadea iar despre banii pe care trebuia sa ii primim de la eventurile facute...nu mai vorbesc).Inca regret greseala pe care am facut'o( #-o ) dar asta este...nu poti da timpul inapoi.Ies din consilieri si intru in NG,aici l-am cunoscut pe bl@ck(cel mai bun prieten).In NG am avut cele mai frumoase clipe,am fost de 2 ori rank 5,pe andreidef dar si pe defragus(am spus de mai multe ori...contul andreidef a fost furat de la mine).Din NG am iesit deoarece nu mai era la fel,a doua oara cand am luat rank 5 am considerat ca am stat suficient si ca in acest timp am putut colabora cu niste membrii buni.Dupa ce ies din NG ma alatur celor din ballas deoarece vroiam cum este viata intr'un gang.Nu mi'a placut si am renuntat dupa cateva zile.Apoi ma alatur din nou celor din SMURD,intre timp Keltzy renuntase la functie iar noul lider era Melvin.Melvin a fost un lider de treaba,glumet,serios atunci cand trebuia si nu in ultimul rand un om care gandea inainte sa spuna ceva.Din SMURD ies imediat ce Melvin renunta la functie deoarece fara el nu mai avea rost.Intru in scoala pentru a mai strange cativa bani(in consilieri si in scoala am spus ca am intrat pentru a mai strange bani dar daca va uitati la cati bani am... :whistle:).Din scoala ies deoarece facusem o greseala si primisem un warn,am luat acesta decizie deoarece nu puteam trai cu gandul ca la urmatoarea greseala puteam fi demis(tinand cont ca pana acum nu mai avusesem warn).In PD am intrat deoarece eram invatat cu viata de politist.Si aici reusesc sa imi fac prieteni adevarati,pe care ma pot baza mereu.Din PD am iesit deoarece eram ocupat si decat sa tin locul degeaba...Ultima factiune a fost DNB,m'am distrat...am omorat rivali...jail sute de ore dar din pacate nu ma intelegeam cu unii membrii si nici alianta nu era de ajutor.Sfarsit!

Cate ore jucati pe zi: 7-8

Poza cu stats: /stats

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: bL@cK

Level: 30

De cat timp jucati pe server: din octombrie 2010

De ce doriti sa intrati in Hitman: Doresc sa fac parte dintr-o factiune organizata si imi place meseria cu care se ocupa hitmanii.

Job-uri precedente: National Guard,Ballas, National Guard, Police Department,Da Nang Boys

Job curent: Civil ( Job secundar: detective )

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): bL@cK este un locuitor din orasul Los Santos. Acesta a dus o viata cu multe peripetii, trecand prin momente grele dar bineinteles si momente care i-au adus zambetul pe buze. De mic el dorea sa fie un soldat, un agent sub acoperire, sa cunoasca armele, sa stie sa le stapaneasca asa ca s-a inrolat. Aici a invatat in mare parte tot ce stie. Dupa o perioada de timp petrecuta in Armata, el renunta si se alatura gangsterilor, dar nu erau pe masura lui asa ca s-a retras in Departamentul de Politie o vreme. Fiind in cautare de noi forte care sunt remarcate prin trafic de arme si crime, se alatura celor din Da Nang Boys, puterea lor fiind cunoscuta in cele 3 orase . Aici el castiga respectul membrilor, organizandu-i si aratandu-le drumul corect asa cum a invatat a fost invatat si el. Deoarece nu le erau frica de puscarie, s-au impus si politailor omorandu-i sau rapindu-i cerand recompense. Observand ca totul merge din ce in ce mai bine, s-a gandit sa ia o pauza si sa inceapa sa lucreze singur, alaturandu-se Agentiei.

Cate ore jucati pe zi: Cat permite timpul ~ 4-7 h

Poza cu stats: Stats

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nume in joc:Al1n..

Level:15

De cat timp jucati pe server:3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman:Un lider capabil,bun coordonator,membrii de treaba cu care ma inteleg,cred ca aceasta factiune este potrivita pt mine acum.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe:Silver,Al1n_TM

Factiuni precedente si rank-ul detinut:Smurd(1)Armata(3)Dnb(1) (astea au fost pe acest cont doar)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:1-afk la cai

Job curent:Arms Dealer(o sa il schimb in detective)

Varsta(reala):17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Al1n.. este un baiat care s-a nascut in orasul Las Venturas.Inca de la nasterea sa,viitorul lui parea stralucit prin prisma parintilor foarte bogati.Tatal sau,general al Armatei iar mama sa diretor la F.B.I. .Cu toate ca nu ducea lipsa banilor ba din contra,tatal sau era aliat cu mafia din Las Venturas,The Mafia.La varsta de 7 ani in viata lui Al1n se intampla o tragedie,mama sa fiind ucisa in urma unui asalt al gang-urilor din Los Santos si SanFierro si anume Ballas si SanFierroRifa.Pe atunci lucrurile nu erau prea clare pt el.Ajuns la varsta maturitatii,Al1n realizeaza pierderea mamei sale,si il roaga pe tatal sau sa il introduca in fortele de ordine pt a prinde toti raufacatorii.Este luat de tatal sau in Armata unde petrece o perioada buna de timp,pana urma o alta tragedie care avea sa ii schimbe viata.Tatal sau este asasinat intr-o noapte de mafia rivala,Triads,acestia stiind ca el colaboreaza cu The Mafia.In acel moment,al1n paraseste Armata si este recrutat de gang-ul DaNangBoys,dorinta sa de razbunare putand fii stapanita o data cu omorarea rivalilor.Dupa putin timp petrecut in acest gang,bunica lui Al1n,singurul membru al familiei ramas in viata reuseste sa il intoarca pe o alta cale,explicandu-i ca a fi mafiot,nu este ceea ce re el nevoie.Acum Al1n spera sa devina un silent assasin,Agentia Hitman fiind in opinia lui cea mai potrivita pt el.

Cate ore jucati pe zi:3-5 depinde de zi

Poza cu stats: http://img85.imageshack.us/img85/9899/samp140kr.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Dedrick_Writh

Level: 20

De cat timp jucati pe server: 2 ani.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune bine organizata cu membrii foarte capabili si imi place deviza de Silent Assasin.

Job-uri precedente: Smurd,PD,Ballas,UST,F.B.I Armata,LSV

Job curent: ----

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Dedrick_Writh s-a nascut intr-o zi de toamna la un spital din orasul San Fierro. Parintii lui aveau o casa frumoasa pe Vinewood si o masina eleganta. Tatal lui era silent assassin, iar mama lui lucra la banca din Los Santos. Acestia aveau foarte multi bani. Dupa cativa ani cand Dedrick ajunsese la varsta de 13 ani, il admira foarte mult pe tatal sau pentru ceea ce facea si isi dorea sa ii calce pe urme si sa ajunga si el un silent assassin. Ceea ce facea tatal lui era foarte periculos. Putea fi oricand omorat sau arestat, dar cu toate acestea isi dorea sa ajunga ca el. Cand Dedrick avea 17 ani, tatal sau a primit un contract sa il omoare pe presedinte. In timp ce presedintele sustinea un discursc, acesta s-a urcat pe o cladire din apropiere si cu un sniper l-a omorat pe presedinte. Acesta a fot nimerit in cap si a murit pe loc. Dar tatal lui a fost observat de garzile de corp ale presedintelui si de polisti. A fost urmarit si impuscat in timp ce fugea. Un an mai tarziu, cand Dedrick_Writh avea 17 ani, a incercat sa se alature hitmanilor, dar nu a fost acceptat. Acesta a fost foarte trist, dar a trecut peste asta si s-a alaturat gagsterilor pentru a-l razbuna pe tatal sau. Dedrick se droga, facea trafic de droguri, omora rivali si politisti. Intr-o zi s-a saturat sa tot fuga si a decis sa renunte la viata de ganster. Acesta a luat-o de la 0, si-a schimbat numele, buletinul, tot, si a decis sa se alature armatei pentru a afla informatii despre ei, si apoi sa le dezvaluie hitmanilor toate planurile acestora. Acesta a pretrecut ceva timp acolo pana a aflat tot ce era de aflat despre acestia si a incercat din nou sa se alature hitmanilor depunand CV-ul.Dupa primirea raspunsului,Dedrick s-a conformat dupa cele spuse de lider si crede in continuare ca orice poate primii o a doua sansa sa isi repare greselile.

Cate ore jucati pe zi: 4-5 h

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/577/samp231n.png/

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: H3r01na

Level: 13

De cat timp jucati pe server: In jur de un an si jumatate.

De ce doriti sa intrati in Hitman: As dori sa ma alatur Agentiei deoarece este cea mai dorita factiune de pe server, necesita un comportament adecvat si trebuie sa de descurci silentios in tot ceea ce faci. Are membrii ( multi dintre ei ) activi, experimentati si seriosi.

Job-uri precedente: Grove, Police Department, Underground Street Tunning, National Guard.

Job curent: Detective.

Varsta(reala): 15.

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): H3r01na s-a nascut in orasul Los Santos, intr-o clinica din centrul acestui oras minunat. El locuia impreuna cu parintii sai, intr-o localitate aproape de Los Santos. Aici, H3r01na a invatat cum sa se poarte in viata, ce are de facut si care ii sunt responsabilitatile. Intr-o seara pe cand parintii sai faceau naveta din Ls pana in acel mic satulet, Montgomery, in autobuzul cu care acestia erau transportati, au urcat o grupare Grove, care intentionau sa omoare toti civilii pana vor gasi spionul din Ballas. Acestia nu au gasit nimic si au lasat in urma lor o balta de sange.H3r01na a aflat de toate intamplarile la varsta de 12 ani fiind adoptat de cei din Ballas. Aici si-a facut multi prieteni dar, odata cu marile schimbari a dorit sa aiba un job legal si s-a angajat ca taximetrist pentru a castiga cativa bani. Taxy Company a dat faliment, iar el si-a gasit "chemarea" in garajele UST. Aici si-a facut multi prieteni, insa a venit momentul "maturizarii" . El considera ca trebuie sa isi gaseasca un job mai "banos" , si astfel, s-a antrenat timp de cateva saptamani pentru a deveni un asasin platit. Si-a luat inima in dinti si a demisionat pentru a se alatura Agentiei Hitman. Desi este constient de importanta si renumele Agentiei in cele 3 orase, el considera ca talentul sau trebuie descoperit si exploatat.

Cate ore jucati pe zi: Depinde, aproximativ 3.

Poza cu stats: Click.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Hardwell

Level: 15

De cat timp jucati pe server: Decembrie 2008

De ce doriti sa intrati in Hitman: Aici m-am simtit cel mai bine, e ceva de vis, membrii de gasca si un lider intelegator.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: shk, Fanatic, mega_kid, Rocco

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Hitman(2), DNB (6), PD(1).

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Viata lui Hardwell incepe in orasul Los Santos, in anul 1991.Copilaria lui nu a fost una tocmai buna, a avut multe greutati in viata de cand era mic. La varsta de 5 ani tatal lui la parasit si a ramas in grija mamei, mama s-a muncea la un magazin, undeva in centrul orasului. Dupa trei ani tatal lui Hardwell s-a intors inapoi, cu dorinta ca se poate impaca cu familia lui, dupa ceva timp mama lui Hardwell a inceput sa capete din nou incredere in el si la acceptat inapoi in familie. Pe la varsta de 10 ani Hardwell a aflat ca o sa mai aiba un frate, bucuros de aceasta veste el s-a dus pe afara si le-a spus prietenilor noutatea, era atat de bucuros incat sarea pe strada pana la un moment fatal, cand a dorit sa traverseze strada era sa fie calcat de masina.. dar norocul a fost de partea lui si soferul la ocolit. La varsta de 14 ani Hardwell s-a inscris la un club de lupte stradale din oras, a progresat foarte repede asa ca la 16 ani deja concura la categoria grea. Intr-o noapte Hardwell a iesit pana la magazin, iar la coltul unei case au fost opt indivizi iar doi dintre ei l-au apostat cu bata.. i-au dat cu bata in antebrat de l-au julit. Atunci Hardwell le-a spus bagabontilor, vrei sa va puneti cu mine? Atunci fara bata si cutit, ori suntem batausi ori nu mai suntem, dupa aproximativ 30minute le-a tras Hardwell o mama de bataie, sora cu iadul.. de l-au tinut minte ani intregi, dupa doua luni tatal lui Hardwell si-a gasit ceva de munca tocmai in Las Venturas, s-a mutat acolo impreuna cu familia pentru urmatoarele 6 luni, ramane de vazut ce va fi mai departe, Hardwell crescuse si trebuia sa isi caute un job unde sa poata castiga bani si sa fie invincibil si stapan pe ceea ce face, s-a gandit o perioada la ceva job-uri potrivite pentru el si a gasit ceva potrivit.. si anume Agentia Hitman, a depus un CV iar acum asteapta decizia Directorului.

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore

Poza cu stats: /stats

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Gronkh

Level: 9

De cat timp jucati pe server: May, 2012

De ce doriti sa intrati in Hitman: Experiente noi, pentru a fii intr-un grup unit si de gasca si pentru a dovedi ca pot fii capabil sa fiu in aceasta factiune.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: ---

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Bikers [1]

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Gronkh, nu s-a nascut in tinutul LinkMania Lands, dar datorita anturajului a ajuns sa se imprieteneasca cu un jucator din acest tinut, care l-a si invitat aici. Pasionat de stunturi, aceasta fiind ocupatia lui principala, isi petrece timpul liber pentru a le practica cu nrg-ul… Astfel zilnic traverseaza toate cele trei orase care apartin de LinkMania Lands. Totusi dupa un timp se gandeste sa mai faca ceva pe langa aceste stunt-uri, asadar hotaraste sa aplice pentru factiunea Bikers, in dorinta de a deveni ‘gangster’ si a avea parte de ceva actiune. A intrat, a activat acolo timp o perioada de timp, dupa care a hotarat sa iasa, deoarece nu isi mai dadea nimeni interesul pentru a creste gangul, mai mereu fiind singur pe terenul de lupta. Acum, din dorinta de a fii intr-un grup unit, alaturii de cel mai bun prieten al lui, Razor_Lucy, acesta isi depune CV-ul la agentia hitman, in speranta ca va deveni un asasin din umbra.

Cate ore jucati pe zi: In jur de 6 ore

Poza cu stats: My status

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: FullSpeed

Level: 39

De cat timp jucati pe server: 3 ani ( aproape )

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru ca nu am fost niciodata si vreau sa vad cat este de frumos

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: FullSpeed si FinuCCi

Factiuni precedente si rank-ul detinut: SFR (1) , Grove (5) , Politie (6) , Ballas (1)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 1 -afk la pariuri

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): FullSpeed s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca.Mama lui era casnica si tatal era Boxer , el vroia sa faca bani pentru ca fiul sau sa ajunga ceva si sa nu duca viata pe care a dus-o el.Cand FullSpeed avea 16 ani venind de la scoala gaseste casa in flacari alaturi de parintii lui care erau morti . Afla ca in ziua aceea cei din gangul SFR intrase in casa si ca ii omorase parintii pentru banii care ii aveau , din acea zii el si-a jurat razbunare pe cei din SFR .La varsta de 17 ani el a inceput sa fie traficant de arme si isi facuse un nume pentru a putea supravietuii.Cand a implinit 19 ani un mare cap al mafiei il invita sa se alature lor pentru a distruge toti dusmanii care le stau in cale.Satul de atatea crime si de atatea ilegalitati el intra in Politie pentru a prinde organizatiile corupte din cele 3 orase . Insa vede ca in politie se intampla mai multe ilegalitati si vrea sa scape , iar acum el vrea sa intre unde se pricepe cel mai bine si sa se razbune pe toti cei care i-au facut rau.

Cate ore jucati pe zi: 5-6

Poza cu stats: stats

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: bL@cK

Level: 30

De cât timp juca?i pe server: din octombrie 2010

De ce dori?i s? intra?i în Hitman: Doresc s? fac parte dintr-o fac?iune organizat? ?i îmi place modul în care lucreaz? hitmanii.

Job-uri precedente: National Guard,Ballas, National Guard, Police Department,Da Nang Boys

Job curent: Civil ( Job secundar: detective )

Vârst?(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): bL@cK este un locuitor din ora?ul Los Santos. Acesta a dus o viata cu multe peripe?ii, trecând prin momente grele dar bineînteles ?i momente care i-au adus zâmbetul pe buze. De mic el dorea s? fie un soldat, un agent sub acoperire, s? cunoasc? armele, s? ?tie s? le st?pâneasc? a?a c? s-a înrolat. Aici a înva?at în mare parte tot ce ?tie. Dup? o perioada de timp petrecut? în Armat?, el renun?? ?i se al?tur? gangsterilor Ballas, dar nu erau a?a cum se a?tepta, de aceea s-a retras în Departamentul de Poli?ie o vreme. Fiind in cautare de noi for?e care sunt remarcate prin trafic de arme ?i crime, se alatur? celor din Da Nang Boys, puterea lor fiind cunoscut? în cele 3 ora?e . Aici el ca?tig? respectul membrilor, organizându-i ?i ar?tându-le drumul corect a?a cum a fost inva?at ?i el. Deoarece nu le erau fric? de pu?c?rie, s-au impus ?i poli?istilor omorându-i sau r?pindu-i cerând recompense. Observând c? Agen?ia Hitman este în c?utare de noi recruti, a decis ca el s? fie unul dintre ei, p?r?sind Da Nang Boys, liderul mu?umindu-i pentru activitatea sa.

Câte ore juca?i pe zi: ~ 4-7 h

Poza cu stats: My Stats

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: GreenSabre

Level: 12

De cat timp jucati pe server: 2 ani si 8 luni (noiembrie 2009)

De ce doriti sa intrati in Hitman: In primul rand imi place ideea de silent assassin, mi se pare foarte interesant conceptul de kill pe bani... in al doilea rand este o factiune pe care intotdeauna am apreciat-o de cand joc pe acest server.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Icebird

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Grove - 3, PD - 1, UST - 2, Politicieni - 1

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Detectiv (skill 5)

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

GreenSabre s-a nascut pe 4 octombrie 1993 in ghetto-ul orasului Los Santos in sanul familiei Johnson. El a crescut intr-un cartier defavorizat in care viata era grea. La varsta de 6 ani invata primele treburi despre viata si in special despre viata de cartier. Dupa o copilarie grea s-a decis impreuna cu niste amici sa deschida un service de car tuning. Treaba a mers bine pentru o vreme, cumparatori intotdeauna au existat iar munca era usoara, ei avand cunostinte vaste in domeniu dar intr-o zi, datorita unei masini suspecte, GreenSabre a fost arestat si acuzat pentru complicitate la crima. Dupa 6 luni de inchisoare el a fost eliberat conditionat. Deoarece era eliberat conditionat si trebuia sa respecte legea, el s-a decis sa se angajeze camionagiu la o firma locala. Dupa ~4 ani de viata plictisitoare si dupa perioada de eliberare conditionata, GreenSabre a hotarat sa se alature gang-ului Grove Street pentru ca ii era dor de fostii lui tovarasi si de viata de strada. Dupa un timp, ceva a mers prost si a trebuit sa paraseasca gang-ul, el devenind civil pentru mai multe zile. Multe ganduri i-au trecut prin cap atunci si... a decis ca viata de politist este potrivita pentru el dar s-a dovedit ulterior ca a facut o greseala. S-a alaturat unei echipe de tuning local vrand sa isi urmeze pasiunea. In aceasta echipa el si-a facut noi prieteni si s-a distrat lucrand si facand lucrul care ii placea la acea vreme. A parasit aceasta echipa din motive necunoscute si a decis sa se alature echipei de consilieri ai primarului LoLz0r. Dupa un timp GreenSabre si-a dat seama ca singura metoda prin care poate trai este sa devina un asasin platit, aceasta viata combinand toate celelalte incercari ale lui de a avea o meserie potrivita. Si-a depus cererea pentru agentie dar din pacate a picat testele. Dupa ce s-a mai antrenat cu fratele sau Tham a decis sa aplice din nou si asteapta acum raspunsul liderului: kidzeen.

Cate ore jucati pe zi: 5-10+

Poza cu stats: ME5GM.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: satana

Level: 10

De cat timp jucati pe server: 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Doresc sa intru pentru ca este o factiune serioasa , in care sunt membri maturi (aceasta concluzie am tras-o in timpul perioadei BETA)

Job-uri precedente: Politicieni , SMURD , Da Nang Boys , San Fiero Rifa , Biroul Federal de Investigatii , Scoala

Job curent: Camionagiu

Varsta(reala): 17 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Pe 30 Ianuarie 2003 in Los Santos este adus un baiat . Acesta era pus de gangsteri sa jefuiasca magazinele si oamenii. Ajuns la varsta de 16 ani acest baiat este poreclit satana fiindca orice magazin sau casa jefuia le ardea in urma . A inceput sa faca trafic de droguri impreuna cu cei din Da Nang Boys . Dar la 2 luni este prins de rivalii acestuia care il ameninta cu moartea . Da Nang Boys se retrag din aceasta afacere . Dar satana continua sa faca trafic de droguri pana ce se imprieteneste cu fiul primarului. Primarul ii ofera un loc de munca ca sofer la primarie . satana il accepta si promite sa nu mai lucreze ilegal . Dar pe 18 Februarie 2005 , primarul este omorat si satana isi pierde locul de munca . Avand experienta ca sofer se angajeaza la SMURD ca sofer . Dupa un an de munca satana era cunoscut ca unul dintre cei mai buni soferi de pe ambulantele Spitalului Orasenesc San Fiero . Dar intr-o seara cand satana era la munca , casa ii este sparta de Da Nang Boys si ii este data foc . Mesajul care doreau sa-l transmita Da Nang Boys era: "Daca nu vii la noi in gang sa ne aduci din nou droguri vei urma chiar tu!" . satana nu s-a temut de acestia si i-a prezentat ce se intampla celor din Biroul Federal de Investigatii . Seful acestora ii propune lui satana sa se duca sub acoperire in acesta gang . satana devine membru Da Nang Boys la sfarsitul anului 2006 , probleme necesare sunt adunate in 6 luni , dar satana s-a atasat de liderul gangului fiindca el il invatase sa supravestuiasca fara bani si printre gangsteri . Asa ca in seara cand trebuiau sa fie arestati toti din Da Nang Boys , satana il ia pe lider si fuge in desert cu acesta . Liderul F.B.I afland acest lucru il demite pe satana si ii da pe cei doi in urmarire generala . satana fuge in Los Santos si devine Instructor . satana nu reuseste sa ajunga un instructor renumit pentru ca este arestat . In puscarie il ajuta pe fiul Liderului San Fiero Rifa sa nu fie omorat , astfel imprietenindu-se cu acesta . Pe 4 Decembrie 2008 satana iese din puscarie. In ziua cand a iesit in fata sectiei era Liderul San Fiero Rifa care ii propune sa vina in gang la el . satana pentru inceput refuza sa intre in acest gang dar din lipsa de bani accepta invitatia . El isi incalca promisiunea facuta lucreaza din nou ilegal de data aceasta transportand materiale pentru confectionarea armelor . Dupa o perioada scurta de timp el renunta la San Fiero Rifa , intorcandu-se consilier la primarie. De data aceasta primarul il ia mana lui dreapta impreuna cu tZunamY . satana il ajuta pe KiDDo sa conduca primaria , dar dupa cateva luni renunta la acest post . Dupa aceasta sta un timp lung civil si se intoarce la scoala . Dar satana aude de la prieteni ca este o Agentie in acest oras care cauta membri . satana stia ca pentru aceasta Agentie tatal lui si-a dat duhul , asa ca isi pregateste actele si incearca sa ii calce pe urme tatalui sau .

Cate ore jucati pe zi: 9-10 ore

Poza cu stats: Click

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Dedrick_Writh

Level: 21

De cat timp jucati pe server: 2 ani.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune bine organizata cu membrii foarte capabili si imi place deviza de Silent Assasin.

Job-uri precedente: Smurd,PD,Ballas,UST,F.B.I Armata,LSV

Job curent: ---

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Dedrick_Writh s-a nascut intr-o zi de toamna la un spital din orasul San Fierro. Parintii lui aveau o casa frumoasa pe Vinewood si o masina eleganta. Tatal lui era silent assassin, iar mama lui lucra la banca din Los Santos. Acestia aveau foarte multi bani. Dupa cativa ani cand Dedrick ajunsese la varsta de 13 ani, il admira foarte mult pe tatal sau pentru ceea ce facea si isi dorea sa ii calce pe urme si sa ajunga si el un silent assassin. Ceea ce facea tatal lui era foarte periculos. Putea fi oricand omorat sau arestat, dar cu toate acestea isi dorea sa ajunga ca el. Cand Dedrick avea 17 ani, tatal sau a primit un contract sa il omoare pe presedinte. In timp ce presedintele sustinea un discursc, acesta s-a urcat pe o cladire din apropiere si cu un sniper l-a omorat pe presedinte. Acesta a fot nimerit in cap si a murit pe loc. Dar tatal lui a fost observat de garzile de corp ale presedintelui si de polisti. A fost urmarit si impuscat in timp ce fugea. Un an mai tarziu, cand Dedrick_Writh avea 17 ani, a incercat sa se alature hitmanilor, dar nu a fost acceptat. Acesta a fost foarte trist, dar a trecut peste asta si s-a alaturat gagsterilor pentru a-l razbuna pe tatal sau. Dedrick se droga, facea trafic de droguri, omora rivali si politisti. Intr-o zi s-a saturat sa tot fuga si a decis sa renunte la viata de ganster. Acesta a luat-o de la 0, si-a schimbat numele, buletinul, tot, si a decis sa se alature armatei pentru a afla informatii despre ei, si apoi sa le dezvaluie hitmanilor toate planurile acestora. Acesta a pretrecut ceva timp acolo pana a aflat tot ce era de aflat despre acestia si a incercat din nou sa se alature hitmanilor depunand CV-ul.Dupa primirea raspunsului,Dedrick s-a conformat dupa cele spuse de lider si crede in continuare ca orice poate primii o a doua sansa sa isi repare greselile.

Cate ore jucati pe zi: 3-4,Depinde de program.

Poza cu stats:

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nume in joc: Hades.

Level: 12

De cat timp jucati pe server: cateva luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Sa ajut liderul , sa ramana hitman cea mai buna factiune , si sa ma distrez cu prietenii mei din hitman[just , ink , loveless]

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Grove street , triads [1 ]

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 2 , afk la cai

Job curent: Detective

Varsta(reala): 15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Michael s-a nascut in orasul Los santos , pe 9 septembrie , in anul 1996. Aici Michael a avut o copilarie destul de linistita. Tatal lui era membru al agentiei hitman , iar mama sa lucra la o fabrica. Michael si fratele sau faceau tot felul de nazbatii. Michael fiind dur de mic a primit o porecla , si anume hades. Tatal sau era unul dintre cei mai respectati membrii ai agentiei. Isi facea treaba impecabil , nu ierta nimic , mergea pe principiul "Nothing personal , just money". Dar , intr-o zi , mama lui Hades. a suferit un infarct , si a decedat. Aceasta veste l-a distrus pe Michael. Aceasta veste l-a dus pe hades. in situatia de a nu se mai duce la scoala , si de a se inchide in el. Dar fratele sau , si tatal l-a facut sa renunte la aceasta decizie. Intr-o buna zi , la varsta de 14 ani , fratele lui , a fost victima intr-un accident rutier , fiindu-i amputat un picior. Tatal sau a fost obligat sa iasa din agentie , ca sa isi petreaca timpul mai mult cu familia si sa o protejeze. Intr-o zi , un gangster din factiunea ballas , l-a omorat cu sange rece pe fratele lui Hades. Acesta a incercat sa se razbune intrand intr-un gang rival , si reusind pana la urma. Acum vrea sa isi urmeze visul lui de o viata , si al tatalui sau intrand in Hitman Agency , si dovedind tot ceea ce poate si de ce este capabil.

Cate ore jucati pe zi: 7 8 , in week-end si non stop daca imi permite netul.

Poza cu stats: iGwSP.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: CioCio.

Level: 27.

De cat timp jucati pe server: 13-January 10.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Vreau sa incerc ceva diferit cum ar fi Hitman Agency .

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: AbduL.

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Departamentul de Politie(rank 2) , Grove Street(rank 3). ,Ballas(rank 2), Scoala(rank 5) .

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 2 wan'uri deoarece eram alt+tab la cai.

Job curent: Detectiv (skill 5).

Varsta(reala): 17 ani.

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

CioCio s-a nascut in vara anului 1992,in Los Santos.Deoarece CioCio era orfan, isi castiga banii de mancare din furturi.La 13 ani a fost dat afara din casa in care avea chirie pentru neplatirea ei.La 15 ani a cunoscut un om care facea trafic de arme,CioCio s-a alaturat acelui mafiot pt a-l ajuta.Dupa cateva luni,el s-a aliat cu o banda de mafioti afro-americani,care faceau trafic de droguri si arme.Dupa un an cel mai bun prieten a fost omorat de unul dintre afro-americani.Acum CioCio vrea sa se alature mafiei "The White Hand" pentru a se razbuna.In mafie s-a certat cu unul dintre membri,s-au luat l-a bataie pana CioCio l-a omorat.Dupa cateva luni petrecute in mafie,el s-a angajat la Police Departament.In politie a prins multi infractori periculosi din Los Santos.Intr-o interventie a echipei SWAT,din care facea si el parte,a fost impuscat in umar .Dupa 5 luni de stat in spital, si-a dat demisia din PD.El s-a dus inapoi la prietenii lui,in mafie.Dupa multe jafuri,omoruri,seful mafiei a fost omorat de membrii unui gang numit "Aztecas".CioCio era urmarit de politie in toata lumea,daca avea sa fie prins,avea condamnare la moarte prin injectie letala.La moartea sa,membrii mafiei s-au despartit.Facand afaceri de mii de dolari,a devenit unul dintre cei mai mari bogatasi din Los Santos.Fiind bogat avea multi dusmani care ii vroiau averea.In anul 2005 avea sa faca afacerea vietii lui,de 3 miliarde de dolari.Vroia sa cumpere Banca Nationala din Los Santos detinuta de un alt mafiot.

CioCio a avut incredere in el,si i-a dat toti banii.Dupa ce i-a dat banii,si-a dat seama ca a fost fraierit.Fara dovezi,politia nu putea actiona.A dormit saptamani intregi pe strada,nu avea bani de mancare.Intr-o zi a primit un telefon de la seful unei organizatii de asasini.Seful organizatiei il cauta pentru abilitatea sa de a omora..

Cate ore jucati pe zi: 4-5 ore.

Poza cu stats: http://img7.imageshack.us/img7/3840/samp750u.png

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nume in joc:Al1n..

Level:15

De cat timp jucati pe server:3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman:Vreau sa incerc din nou,sper sa reusesc sa intru de data asta,celelate cu lider capabil si membrii la fel le-am spus in aplicatia anterioara.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe:Silver,Al1n_TM

Factiuni precedente si rank-ul detinut:Smurd(1),NG(3),DNB(1)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:1-afk la cai

Job curent:Detective

Varsta(reala):17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Al1n este un baiat care s-a nascut in orasul SanFierro.Acesta era un baiat foarte rasfatat datorita parintilor sai care erau interesati de el in permanenta.Cu toate acestea,o data cu inaintarea in varsta,Al1n devine un baiat greu de stapanit incepand sa se ocupe cu droguri,bauturi alcoolice si alte chestii ilegale.La varsta de 8 ani,parintii sai ramanand fara nici un fel de solutie in privinta lui,Al1n paraseste orasul si pleaca in orasul Los Santos.Crezand ca este usor sa iei viata in piept,Al1n realizeaza greseala facuta si incepe o facultate de medicina.Se angajeaza ca doctor la cel mai mare spital din LosSantos insa aceasta profesie nu avea sa fie o sursa de venit pt Al1n pt o foarte multa vreme.Avand o reputatie buna,Al1n face un curs si cu ajutorul unor relatii reuseste sa se alature armatei.Aceasta parea a fii meseria de viitor pt acesta.Insa la 2 ani de la instalarea in fortele de ordine,Al1n primeste o veste oribili si anume ca parintii lui au fost omorati intr-un schimb de focuri petrecut intre 2 mafii rivale.Aceasta veste l-a dat cu totul peste cap,Al1n parasind fortele de ordine si alturandu-se la randul lui unui gang,gandul lui principal fiind acela de a distruge toate mafiile inclusiv cea din care face parte.A fost prins in cele din urma si misiunea lui a esuat.Cu toate acestea Al1n a reusit sa fuga si sa se ascunda,iar acum doreste un job care sa nu il afiseze atat de mult,acela de silent assasin.Prima data a fost acceptat de liderul acestei factiuni Kidzeen insa a picat la testele cu arma.Acum cere o a doua sansa sperand sa treaca de teste si sa faca parte din aceasta factiune renumita si apreciata de atata lume.

Cate ore jucati pe zi:4-5 depinde de zi

Poza cu stats: http://img402.imageshack.us/img402/3438/samp157yf.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: satana

Level: 10

De cat timp jucati pe server: 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Doresc sa intru pentru ca este o factiune serioasa , in care sunt membri maturi (aceasta concluzie am tras-o in timpul perioadei BETA)

Job-uri precedente: Politicieni , SMURD , Da Nang Boys , San Fiero Rifa , Biroul Federal de Investigatii , Scoala

Job curent: Camionagiu

Varsta(reala): 17 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Pe 30 Ianuarie 2003 in Los Santos este adus un baiat . Acesta era pus de gangsteri sa jefuiasca magazinele si oamenii. Ajuns la varsta de 16 ani acest baiat este poreclit satana fiindca orice magazin sau casa jefuia le ardea in urma . A inceput sa faca trafic de droguri impreuna cu cei din Da Nang Boys . Dar la 2 luni este prins de rivalii acestuia care il ameninta cu moartea . Da Nang Boys se retrag din aceasta afacere . Dar satana continua sa faca trafic de droguri pana ce se imprieteneste cu fiul primarului. Primarul ii ofera un loc de munca ca sofer la primarie . satana il accepta si promite sa nu mai lucreze ilegal . Dar pe 18 Februarie 2005 , primarul este omorat si satana isi pierde locul de munca . Avand experienta ca sofer se angajeaza la SMURD ca sofer . Dupa un an de munca satana era cunoscut ca unul dintre cei mai buni soferi de pe ambulantele Spitalului Orasenesc San Fiero . Dar intr-o seara cand satana era la munca , casa ii este sparta de Da Nang Boys si ii este data foc . Mesajul care doreau sa-l transmita Da Nang Boys era: "Daca nu vii la noi in gang sa ne aduci din nou droguri vei urma chiar tu!" . satana nu s-a temut de acestia si i-a prezentat ce se intampla celor din Biroul Federal de Investigatii . Seful acestora ii propune lui satana sa se duca sub acoperire in acesta gang . satana devine membru Da Nang Boys la sfarsitul anului 2006 , probleme necesare sunt adunate in 6 luni , dar satana s-a atasat de liderul gangului fiindca el il invatase sa supravestuiasca fara bani si printre gangsteri . Asa ca in seara cand trebuiau sa fie arestati toti din Da Nang Boys , satana il ia pe lider si fuge in desert cu acesta . Liderul F.B.I afland acest lucru il demite pe satana si ii da pe cei doi in urmarire generala . satana fuge in Los Santos si devine Instructor . satana nu reuseste sa ajunga un instructor renumit pentru ca este arestat . In puscarie il ajuta pe fiul Liderului San Fiero Rifa sa nu fie omorat , astfel imprietenindu-se cu acesta . Pe 4 Decembrie 2008 satana iese din puscarie. In ziua cand a iesit in fata sectiei era Liderul San Fiero Rifa care ii propune sa vina in gang la el . satana pentru inceput refuza sa intre in acest gang dar din lipsa de bani accepta invitatia . El isi incalca promisiunea facuta lucreaza din nou ilegal de data aceasta transportand materiale pentru confectionarea armelor . Dupa o perioada scurta de timp el renunta la San Fiero Rifa , intorcandu-se consilier la primarie. De data aceasta primarul il ia mana lui dreapta impreuna cu tZunamY . satana il ajuta pe KiDDo sa conduca primaria , dar dupa cateva luni renunta la acest post . Dupa aceasta sta un timp lung civil si se intoarce la scoala . Dar satana aude de la prieteni ca este o Agentie in acest oras care cauta membri . satana stia ca pentru aceasta Agentie tatal lui si-a dat duhul , asa ca isi pregateste actele si incearca sa ii calce pe urme tatalui sau .

Cate ore jucati pe zi: 9-10 ore

Poza cu stats: Click

Ma scuzi nu mai merge edit am observat ca am gresit modelul am pus unul mai vechi uitati cererea buna :

Nume in joc: satana

Level: 10

De cat timp jucati pe server: 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Doresc sa intru pentru ca este o factiune serioasa , in care sunt membri maturi (aceasta concluzie am tras-o in timpul perioadei BETA)

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: satana

Job-uri precedente: Politicieni(5) , SMURD(4) , Da Nang Boys(2) , San Fiero Rifa(3) , Biroul Federal de Investigatii(2) , Scoala(2)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 1 ( afk la cai )

Job curent: Camionagiu

Varsta(reala): 17 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Pe 30 Ianuarie 2003 in Los Santos este adus un baiat . Acesta era pus de gangsteri sa jefuiasca magazinele si oamenii. Ajuns la varsta de 16 ani acest baiat este poreclit satana fiindca orice magazin sau casa jefuia le ardea in urma . A inceput sa faca trafic de droguri impreuna cu cei din Da Nang Boys . Dar la 2 luni este prins de rivalii acestuia care il ameninta cu moartea . Da Nang Boys se retrag din aceasta afacere . Dar satana continua sa faca trafic de droguri pana ce se imprieteneste cu fiul primarului. Primarul ii ofera un loc de munca ca sofer la primarie . satana il accepta si promite sa nu mai lucreze ilegal . Dar pe 18 Februarie 2005 , primarul este omorat si satana isi pierde locul de munca . Avand experienta ca sofer se angajeaza la SMURD ca sofer . Dupa un an de munca satana era cunoscut ca unul dintre cei mai buni soferi de pe ambulantele Spitalului Orasenesc San Fiero . Dar intr-o seara cand satana era la munca , casa ii este sparta de Da Nang Boys si ii este data foc . Mesajul care doreau sa-l transmita Da Nang Boys era: "Daca nu vii la noi in gang sa ne aduci din nou droguri vei urma chiar tu!" . satana nu s-a temut de acestia si i-a prezentat ce se intampla celor din Biroul Federal de Investigatii . Seful acestora ii propune lui satana sa se duca sub acoperire in acesta gang . satana devine membru Da Nang Boys la sfarsitul anului 2006 , probleme necesare sunt adunate in 6 luni , dar satana s-a atasat de liderul gangului fiindca el il invatase sa supravestuiasca fara bani si printre gangsteri . Asa ca in seara cand trebuiau sa fie arestati toti din Da Nang Boys , satana il ia pe lider si fuge in desert cu acesta . Liderul F.B.I afland acest lucru il demite pe satana si ii da pe cei doi in urmarire generala . satana fuge in Los Santos si devine Instructor . satana nu reuseste sa ajunga un instructor renumit pentru ca este arestat . In puscarie il ajuta pe fiul Liderului San Fiero Rifa sa nu fie omorat , astfel imprietenindu-se cu acesta . Pe 4 Decembrie 2008 satana iese din puscarie. In ziua cand a iesit in fata sectiei era Liderul San Fiero Rifa care ii propune sa vina in gang la el . satana pentru inceput refuza sa intre in acest gang dar din lipsa de bani accepta invitatia . El isi incalca promisiunea facuta lucreaza din nou ilegal de data aceasta transportand materiale pentru confectionarea armelor . Dupa o perioada scurta de timp el renunta la San Fiero Rifa , intorcandu-se consilier la primarie. De data aceasta primarul il ia mana lui dreapta impreuna cu tZunamY . satana il ajuta pe KiDDo sa conduca primaria , dar dupa cateva luni renunta la acest post . Dupa aceasta sta un timp lung civil si se intoarce la scoala . Dar satana aude de la prieteni ca este o Agentie in acest oras care cauta membri . satana stia ca pentru aceasta Agentie tatal lui si-a dat duhul , asa ca isi pregateste actele si incearca sa ii calce pe urme tatalui sau .

Cate ore jucati pe zi: 9-10 ore

Poza cu stats: Click

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: FullSpeed

Level: 39

De cat timp jucati pe server: 3 ani ( aproape )

De ce doriti sa intrati in Hitman: Dorinta de a incerca o factiune in care nu am intrat niciodata

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: FullSpeed si FinuCCi

Factiuni precedente si rank-ul detinut: SFR ( 1 ) , Grove ( 5 ) , Politie ( 6 ) , Ballas ( 1 )

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 1 -afk la pariuri

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): FullSpeed s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca.Mama lui era casnica si tatal era Boxer , el vroia sa faca bani pentru ca fiul sau sa ajunga ceva si sa nu duca viata pe care a dus-o el.Cand FullSpeed avea 16 ani venind de la scoala gaseste casa in flacari alaturi de parintii lui care erau morti . Afla ca in ziua aceea cei din gangul SFR intrase in casa si ca ii omorase parintii pentru banii care ii aveau , din acea zii el si-a jurat razbunare pe cei din SFR .La varsta de 17 ani el a inceput sa fie traficant de arme si isi facuse un nume pentru a putea supravietuii.Cand a implinit 19 ani un mare cap al mafiei il invita sa se alature lor pentru a distruge toti dusmanii care le stau in cale.Satul de atatea crime si de atatea ilegalitati el intra in Politie pentru a prinde organizatiile corupte din cele 3 orase . Insa vede ca in politie se intampla mai multe ilegalitati si vrea sa scape , iar acum el vrea sa intre unde se pricepe cel mai bine si sa se razbune pe toti cei care i-au facut rau.

Cate ore jucati pe zi: 6-7

Poza cu stats: stats

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...